reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
no to jest szansa, że też ujrzę maleńkie ziarenko, ja kwas foliowy biorę już od grudnia, tez jedna tabletkę dziennie, mam nadzieje, że mi lekarz coś przepisze na te bóle brzucha bo dzisiaj mam masakre, musiałam się ratować nospą.
 
Cześć Dziewczyny! :-) Witam się serdecznie! Raczkuję dopiero na portalu i ciążowo również ;-). Mam nadzieję, że też będzie mi dane rodzić w kwietniu 2014 r. U mnie ciąża zaczęła się trochę z przygodami. OM była 30.06.2013. To był nasz pierwszy cykl starań. Test ciążowy zrobiłam 29 lipca, wyszły II kreski, tego samego dnia poszłam na betę - 409. Moimi objawami ciąży (na razie) są: bolesność piersi, senność, wzdęcia i....właśnie ta przygoda, którą Wam opisze, bo być może też tak macie lub będziecie mieć podobnie. Mam skurczowe bóle podbrzusza i okolic lewego jajnika, które łapią mnie kilka razy dziennie i trwają nie dłużej niż 30 sekund, do minuty. Jak mnie złapie, to zdarza się, że aż sztywnieję i muszę się zatrzymać :-(. Jako że to I ciąża, włączyła mi się lekka panika. Pojechałam na ostry dyżur w piątek i okazało się, że ciąża jest bardzo wczesna, widać tylko pęcherzyk, który ma 4,3 mm, i że wszystko wygląda okej, a ból? - może boleć i to normalne. Dostałam zalecenie powtórzenia USG po 4 dniach, żeby sprawdzić czy ciąża rozwija się prawidłowo. Zrobiłam.... pęcherzyk urósł do 7,7 mm, widać już ciałko żółte 2,3 mm, na zarodek jeszcze za wcześnie, dopiero w przyszłym tygodniu. I kolejny lekarz - "no boli, bo musi, proszę brać no - spę, wszystko rozwija się prawidłowo". No to się rozwija.... i tak trwam do kolejnego USG za dwa tygodnie ;-). Także życzę Wam spokojnych ciąż :-)!!!
 
Evelinka, lady24na7 - macie super, że już zobaczyłyście swoje kruszynki. Ja idę dopiero 28 sierpnia do lekarza...

Ja biorę Femibion Natal 1, która już zawiera kwas foliowy.
 
misiarska, ja jeszcze swojej kruszynki nie zobaczyłam. Dr powiedział, że jest za wcześnie. Na razie widać rosnący pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte ;-).
 
Ladyk24na7 no niestety takie bóle są normalne w ciąży. Też je miewam i dość często ale to dlatego , że ciało przygotowuje się na rozrost macicy. Ja do tego mam dodatkowe bóle kolan i bioder, kręgosłupa. Niestety moje więzadła zaczynają już się rozluźniać. W pierwszej ciąży też to przechodziłam a i tak za każdym razem jak coś mnie dziubnie to zastaawiam się czy wszystko ok.
 
Witam dziewczyny...

Konto na tym forum utworzyłam już jakiś czas temu, ale dopiero teraz postanowiłam napisać.
Ostatnią miesiączkę mialam 27 czerwca, 2 testy pozytywne i czekam na wizytę u gina. W/g kalkulatorów wychodzi mi termin na 3 kwietnia 2014, Czy mogę do Was dołączyć??
 
reklama
Do góry