reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

dagmar witaj! jejku jak to możliwe? a tą spiralkę Ci już wyjeli/wyjmą? można do sądu podać producenta? ;-)
 
reklama
dagmar witaj! jejku jak to możliwe? a tą spiralkę Ci już wyjeli/wyjmą? można do sądu podać producenta? ;-)

Witaj, cóż możliwe, ale niezwykle rzadkie, tym bardziej, że moja spiralka była/jest z zwiększoną ilością miedzi. Niestety nie wyjęli jej i nie wyjmą, bo grozi to poronieniem a ja nie chcę ryzykować... postanowiliśmy, że zostanie, więc niestety były słowa, które musiałam usłyszeć i nie mam pewności, że uda się donosić ciążę :-( Cóż staramy się myśleć optymistycznie, mąż wybiera imiona dla syna :D

Kurcze, właśnie nie mogę ich zaskarżyć, bo napisali w ulotce "działa w 99,9% przypadków" :-D:-D:-D no zabezpieczyli się normalnie ;)
 
Witaj dagmar :-) jak widac nie ma 100% zabezpieczenia. Ale widocznie tak mialo byc :-) trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.

Malinka, Tymek wazy 12 kg, moze z malym hakiem. Normalnie wychodze z nim na spacer na nogach prowadzac go po schodach za raczke, a na dole wyciagam sobie wozek z samochodu zeby byl jak sie Tymek zmeczy. Ale dzisiaj mialam wozek w domu i musialam go zniesc razem. Co prawda to lekka parasolka ale chyba sam fakt chwytu i znoszenia i potem wnoszenia tak zadzialal. Musialam sie nadwyrezyc.
Rety w pracy tak jak myslalam byla masakra, 20 szczepienia w ciagu 3 godzin. Padam na twarz. Ale jak wroce do domu to czeka na mnie pizza :-)
 
Witam Was dziewczyny, dołączam do Kwietniowych Mam 2014 :)
Termin mam na 22 kwietnia i jest to moja pierwsza ciąża. Bardzo się cieszymy! Dowiedzieliśmy się o niej równo w 2. rocznicę naszego ślubu więc mieliśmy piękny prezent :D

Na razie czuję się w miarę OK, poza ogólnym zmęczeniem, przysypianiem w dzień, i podjadaniem non-stop... :p

Może macie jakieś fajne pomysły na podzielenie się nowiną z rodzinką? :) A Wy już to zrobiłyście?
Pozdrawiam!
 
witam nowe mamusie
kurcze ja też miałam spirale:tak: I mój gin mówił, że przez 30 lat trafiła mu sie 1 ciąża ze spirala:-) Ale mówił też, że jeśli tak się stanie to nie ma co sie martwić o dzidziusia, a spirala wyjdzie z łożyskiem:happy: WIęc głowa do góry, będzie ok:-D To mówię ja-największa panikara na forum:-D
 
witam nowe mamusie
kurcze ja też miałam spirale:tak: I mój gin mówił, że przez 30 lat trafiła mu sie 1 ciąża ze spirala:-) Ale mówił też, że jeśli tak się stanie to nie ma co sie martwić o dzidziusia, a spirala wyjdzie z łożyskiem:happy: WIęc głowa do góry, będzie ok:-D To mówię ja-największa panikara na forum:-D

U mnie 4ech mówi, że nie przeszkadza 3ech by wyciągało i ryzykowało :angry: a mój miał 2 takie przypadki- w jednym do porodu cacy a w drugim w 23 tygodniu spirala rozerwała pęcherz i dziecko zmarło w macicy :-(. Koleżanki pytały znajomych ginów i też mówią różniale fajnie słyszeć kolejną pozytywną opinię :tak:
Niech się Stach, Stefan, Franek, czy jak mu tam trzyma :-D
 
Witam,
ja juz po USG, lekarz stwierdził po badaniu że to 5 tydzień więc dopiero za tydzień na serduszko, dziś widać było pęcherzyk ciążowy i zarodek. Wszystko wydaje się być w porządku.
 
wichurka82 u mnie taż w 5 tygodniu nie było serduszka ale niestety było plamienie :(
idę na wizytę w poniedziałek więc oby serduszko zabiło

dagmar witam
no to miałaś niespodziankę :D ale wszystko będzie dobrze
 
Dagmar- witaj na kwietniówkach, a tak sie ostatnio zastanawiałm kiedy dołaczysz:-)

truskawkowa - udanego masz synka:-D dzieci potrafią nas rozbroić swoim zachowaniem czy tekstami.

Marcia- co uc ciebie? jak brzuchol nadal boli?

Malinaa- my jutroo tez wybieramy sie do lasu ale na gdrzyby. Tez lubię las jesienia zwlaszcza w takie żeśkie poranki.

Co do dżwigania czy stosunku to u mnie obie te czynności zabronione:-( We wtorek będę pytać się o jakąś taryfę ulgową bo już mi sie teśkni za przytulaskami z meżem.

A u nas dzisiaj jakaś pechowa seria " staraliśmy się o dosinansowanie na własną działalnośc i niestety nie dostaliśmy, do tego mąż nie zdał egzaminu kompetencji zawodowych i ogólnie jakos tak humor nam sie popsuł.
 
reklama
Dagmar- witaj na kwietniówkach, a tak sie ostatnio zastanawiałm kiedy dołaczysz:-)

truskawkowa - udanego masz synka:-D dzieci potrafią nas rozbroić swoim zachowaniem czy tekstami.

Marcia- co uc ciebie? jak brzuchol nadal boli?

Malinaa- my jutroo tez wybieramy sie do lasu ale na gdrzyby. Tez lubię las jesienia zwlaszcza w takie żeśkie poranki.

Co do dżwigania czy stosunku to u mnie obie te czynności zabronione:-( We wtorek będę pytać się o jakąś taryfę ulgową bo już mi sie teśkni za przytulaskami z meżem.

A u nas dzisiaj jakaś pechowa seria " staraliśmy się o dosinansowanie na własną działalnośc i niestety nie dostaliśmy, do tego mąż nie zdał egzaminu kompetencji zawodowych i ogólnie jakos tak humor nam sie popsuł.

ooo tu jesteś a ja się zastanawiałam, gdzie się podziewasz :-D
gadaj jak się sprawa rozwiązała i jak dzidziorro?

Musiałam zebrać się na odwagę i pozbierać psychicznie, aaa 20tego o 18.20 mam badanie prenatalne :tak:
 
Do góry