reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Wow ale się dzieje:-)

DJMka gratulacje

Niunia mam nadzieję, że już jesteś po

Wieczorem 5 regularnych skurczy zaliczyłam, ale luzik, już przestało to na mnie robić wrażenie

Kurczę tak sobie uświadomiłam, że to pewnie mój ostatni weekend z brzuszkiem:szok:

Miłej soboty
U nas słońce od rana, więc w plenerze z pogody będziemy korzystać:tak:
 
reklama
Nie jestem po rozwarcie nie postepuje a skurcze sa tylko nie takie mocne jak by tego chcieli. W kazdym razie czekam na lekarzy.
 
Witam sie w sobote. Obudzilam sie przed 4 i juz nie usnelam. A za jakies pol godziny pewnie Tymek wstanie wiec juz nawet nie probuje zasypiac. Dawno juz nie bylo takiej nocy. Zazwyczaj spie dobrze. Tym razem chyba to stres.

Ciekawe jak tam nasze rodzace czy maja juz swoje dzieciatka przy sobie.


Witam w klubie:-D Tez od 4 nie spałam, a przed 6 juz tak mnie wszystko od leżenia bolało, że wstałam, włączyłam pralkę, zjadłam śniadanko i.........posprzątałam lodówkę:tak::tak::tak:
teraz kawka, a potem odkurzania i mycie podług..i....mam wolne:-D:-D:-D
Lece poczytac dalej:-)
 
Kochane Laseczki ja dz11.30 echo serca Kubusia wiec bede po poludniu:)

Buziaki i milego weekendu:)ylko na chwilkę bo mój mąż dziś przyjeżdża:-):tak::-D
Cieszę michę jak głupi do sera:-D W zasadzie to chciałabym się wytłumaczyć:) Mam nadzieję że dziewczyny które urodziły wybaczą mi jeśli nie uda mi się w weekend uzupełnić wątku z dzieciaczkami. Nie mogę tego robić na tablecie bo mnie coś strzela więc wygodniej na kompie stacjonarnym a nie będę przeciez siedziała na kompie jak przyjedzie mój R.

Gratulacje jeszcze raz dla rodzących i tych które urodziły:) Trzymam rękę na pulsie i zaraz po weekendzie biore sie za robote:)

Jouluatto Słoneczko tulam bardzo mocno i trzymaj się kochana:*

Marcia Tymus przyzwyczai sie do zmiany tylko to dla niego pewnie kolejny znak ze juz sam nie jest:)

Gdybym sie nie odzywała to się nie martwcie musze nacieszyc sie przez te dwa dni na kolejne 2 tyg:)

W poniedzialek mam na 11.3
 
Witam :-)
Jak zwykle niewyspana, a jeszcze mój mąż stwierdził, że pewnie szybko się nie wyśpię :confused2:
Niunia niech się w końcu rozkręci .
Agmaa zdrówka.
U mnie słońca dalej brak, więc pewnie znowu będę bez energii. Jednak postaram się jakoś rozkręcić, idę powiesić pranie.
 
Hej laseczki coś ta noc nie była zbyt dla nas łaskawa. Spałam słabo czekając na wieści od Marteczki. Od 5 juz nie spałam, bo wstały najmłodsze dzieci stwierdzając, że przecież jest piękny dzień. O 7.20 czwórka zażyczyła sobie wyjście na dwór :szok: Udało mi się ich przetrzymać do 8...

Marteczko przeogromne gratulacje!!!!!
 
Codziennie rano budzę sie z dziwnymi pytaniami do siebie "czy jestem w ciązy?" "mam brzuch?" "mały się rusza?" Wszystkie pytania mają jedną odpowiedź: TAK :-)
Powoli zbieraja się rzeczy w domu, powoli spływają jakieś "dary" od znajomych dla Bąbla ;-) Adrenalina u wszystkich rośnie :-)
 
Marteczka, gratulacje! Jaka duża córcia!!!
Edysiek, czop powiadasz? :-D A miałyśmy obie się dzielnie trzymać i nie spieszyć, hehe.

Dziewczyny, właśnie obczaiłam, że niektóre z Was już zaczęły 40 tydzień :szok::szok::szok: no w sumie we wtorek już się kwiecień zaczyna... Ale numer, raz-dwa i wszystkie się rozpakujemy! Nadal to do mnie nie dociera. Idę się ogarnąć, bo miałam taki zapiernicz na uczelni, że się kompletnie zaniedbałam. Miłego dnia!

A właśnie, gdzie Sandra? Czyżby już się u niej coś rozkręciło?
 
reklama
Witam z rana, syn zafundował pobudkę dopiero o 7 ( poszedł spać po 21 więc spać powinien co najmniej do 8ej grrr

Sandra była aktywna chyba wczoraj bo zerknęłam więc może nie ma jak pisać...

a u mnie 37tc więc zaraz powinnam się zrobić spokojna - ech powinnam :baffled:
--------------------------------------
no i najważniejsze:
Marteczko gratulacje!!
 
Do góry