reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

DJMka, nieznajoma - gratulacje :-)
TruskawkowaMamba - taak, lody to dobra opcja na teraz. Wyjątkowo kiepsko się dziś czułam i to nie od strony brzucha czy zgagi a od kręgosłupa. Brrr... az nie chce mi sie myśleć o kładzeniu się do łóżka, więc najpierw lody na znieczulenie ;-)
 
reklama
jeju no dnia nie ma żeby kto nie rodził :D GRATULUJĘ kolejnym mamom ....
i tak czytam i zazdraszczam :)

Z kwietniówek to niewiele zostanie :p Ale damy radę, nie? :D
 
Oj dzieje się widzę, dzieje :-) rozumiem że jak wszystko dobrze pójdzie to koleje 4 dzieciaczki będą, no jest nieźle :-)!!! Gratuluję tym co już urodziły i tym co są w trakcie :-)
 
Witam sie w sobote. Obudzilam sie przed 4 i juz nie usnelam. A za jakies pol godziny pewnie Tymek wstanie wiec juz nawet nie probuje zasypiac. Dawno juz nie bylo takiej nocy. Zazwyczaj spie dobrze. Tym razem chyba to stres.

Ciekawe jak tam nasze rodzace czy maja juz swoje dzieciatka przy sobie.
 
Niunia - pewnie już po :-) ale tak czy inaczej trzymam kciuki.

Marcia - Oliwka właśnie przed chwilą włączyła syrenę, ale może jeszcze zaśnie przy mamie. Spokojnego dnia życzę.

Ktoś jeszcze rodzi? Bo jakoś nie mogę się odnaleźć ;-)
Jak tak czytam co chwilę o kolejnych porodach to się zastanawiam skąd moje przekonanie, że mam jeszcze dwa tygodnie...
 
Cześć Dziewczyny:)

Zajrzałam z ciekawości czy niunia już urodziła :sorry: A że spać nie mogę bo się przeziębiłam to se myślę aaaa zajrzę :-)
Szymcio wierci się już od 6 więc i tak ciężko byłoby mi zmrużyć jeszcze oko. Więc się ogarnę i chyba pójdę do lekarza bo boję się, że ta infekcja się rozkręci a wolałabym zdusić ją w zarodku... zanim pojawi się gorączka...

A tym czasem uciekam napić się herbatki z cytrynką

Trzymajcie się Laski i miłego dnia życzę :tak:

Pewnie i tak odezwę się później;-)
 
reklama
DJMka gratulacje! :)
Niunia, czekamy na wiesci! :)

Az strach na forum wchodzic tak licznik rozpakowanych pedzi! ;)

A ja dzis nie spie, za duzo emocji w ostanich dniach i nie moge sie odprezyc i wyciszyc. Udanej soboty Dziewczyny!
 
Do góry