reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Trzymam kciuki, żeby się udało. Latem zawsze jest baby boom, pamiętam co się działo 3 lata temu. Też był letni wysyp. Trzymaj się i nie daj się zbyć! POWODZENIA!
 
reklama
witam ja wczoraj zabrałam się za wyciąganie ubranek dzidziusiowych połowę wyciągnęłam takich na pierwsze miesiące ale kurde zostało mi 12 pudeł i nie wiem w którym jest reszta bo mój mi wszystko pomieszał przestawiając pudła kurde i teraz z tydzień szukania
unhappy.gif
angry.gif
normalnie mam ochote mu nakopać nie powiem gdzie

rysia kurde strasznie mocno zaciskam kciuki aby cię przyjęli dziś

buziaki dla wszystkich
 
Agula jak ja Szymka rodzilam, to byl tez babyboom taki, ze nie bylo gdzie rodzic...

Uwaga jestem na Patologii ale na Solcu, podobno jutro mi maja wywolywac. Jak nie beda mi chcieli wywolac to sie wypisuje i dalej probuje na Zelazna... Cholera nie wiem czy dobrze zrobilam, Agula slyszalas cos o tym szpitalu? Jedyne co sie dowiedzialamna IP to ze zzo za darmo ;-) i ze maja oddzialy po remoncie w tym sale porodowe.
 
Nie znam tego szpitala. Położyli Cię tam na patologii bez zamiaru wywołania? Życzę z całego serca, zeby w końcu coś sie ruszyło albo, żeby się zajeli tobą porządnie.
 
Agula tak, leze i czekam nie wiem na co bo tu jakos tak pusto i lekarza zadnego nie ma. I mnie szlag trafia bo nie wiem, czy dobrze zrobilam... A jak mi powiedzą, ze mi nie wywolaja a na Zelaznej sie miejsce zwolni? No chyba sie pochlastam...
 
Mam Info od Rysicy!! "Jestem na Żelaznej! Znalazło się miejsce, wypisałam się z Solca i w godzinę byłam na IP już wypełniając dokumenty do przyjęcia. Zaraz mi podłączają oxytocynę na 2h , że może w nocy coś ruszy a jak nie to od rana już normalne wywoływanie. Trzymajcie kciuki

A na Solcu chcieli ją jeszcze tydzień na patologii trzymać.
 
Super!! :-) No to czekamy do rana z nadzieja na wiadomosc ze Monisia jest juz na swiecie;-) Trzymam kciuki,rowniez za szybki poród!:-)

A my z Majka niedawno wrócily z 3h spacerku,jestem padnieta.Majka juz po kąpieli spi.A ja odpoczywam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej wam;-)
Niestety 2h oxy to za malo by cos sie rozkrecilo... Jestem po porannym Ktg i czekam na śniadanie i obchod. Pewnie do 12 mi podłącza oxy na 6 h. Ale dam znac juz po porodzie bo wkurza mnie ze ciagle pisze o tym ze sie jeszcze nie urodziła... W sumie jak bede slabo reagowac na oxy to i 3 dni to moze potrwac wiec cierpliwie czekajcie ;-)
 
Do góry