reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
hej

mnie nie było od wtorku bo wyjechałam do siostry ..spróbujuę nadrobić cokolwiek ale na razie padam na ryj po jezdzie pociągiem prawie 3 h
 
Dzieki;-);-)
Bede sie starala byc na bierzaco przez tel;-) czy u was jest taka sama parowa jak u nas? ja mam 33 st w cieniu...mojmozg nie funkcjonuje;-)
Eieczorem podtatam sie nap posta odnosnie do waszyvh postow:-*
 
bożeeeeeee dzien bez wiesci o hemoroidach, proktologach, lekarzach, aptekach itp jest dniem straconym!!!:wściekła/y:
Dzwoni dzis do mnie telefon, odbieram a tam dzień dobry tu apteka, taka i taka, wczoraj były u nas kupowane czopki, ale farmaceuta zle Pani wydał:wściekła/y::szok::no: zdębiałam, wryło mnie w chodnik normalnie!!!
Nie ważne ze już dwa zaaplikowane przez ciężarna, kazali przyjść i oddać, a wydadzą odpowiednie. Wysłałam eMa bo bym tego farmaceutę chyba przez małe okienko wyciągnęła:wściekła/y:
Konsultowałam wszystko z ginem, nic mi nie będzie, ale nich inne leki wydadzą źle, no masakra i jakie tego konsekwencje mogą być??!! Ehh d.pa to chyba nie kończąca się historią...do d.py z tym wszystkim;-)
 
Szyszunia, niezła opcja.. brak słów. Ty to sie masz kobieto, ale tak to chyba jest - nieszczescia chodza parami.. Albo w wiekszych grupach można by rzec. Oby problem udało sie rozwiazac, bo nei zazdroszcze...
 
Szyszunia ale masz niefart!!! Naprawdę! mam nadzieję, że wyleczysz je na dobre!
Polcia u mnie to teraz się zachmurzyło strasznie i zaraz pewnie będzie lać :0
 
Hej Dziewczyny, czytam Was od marca, wiec mozna uznac, ze jestem jedna ze starszych forumowiczek na grudniowkach ;) ale dopiero dzis zdecydowalam sie zalozyc konto i dolaczyc na pelnych prawach :) jak wierze, skoro znam juz Was troche, przyjmiecie mnie do tego zacnego grona :) troche. O mnie (zeby bylo sprawiedliwie) - intensywnie pracujaca 30-stka, z fajnym Mezulkiem (5lat po slubie) i z Dzidzia (jeszcze nie znanej plci w drodze) - termin z netu 13.12.2013 piatek :D ciaze przechodze nadzwyczaj spokojnie (moja pierwsza) i jakos narazie dalej chyba to do mnie nie dociera...:) pozdrowionka
 
reklama
Do góry