reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Babeczki juz mam dość tych akcji dot. du.py, ale jest lepiej
yes2.gif

lece po bób
spokojnej nocy

Patrysia witamy!
 
reklama
Ja rowniez witam wszystkie nowe mamusie.
po 4 tygodniach podrozy jestesmy znowu w naszym ukochanym domku. czytalam Was dosyc regularnie, ale czasu na pisanie mi zabraklo. Musze jednak przyznac, ze stalam sie nalogowym czytelnikiem grudniowych mamusi.

u nas wszystko dobrze, brzuszek rosnie (4 kilo przybylo) no i jednak bedzie chlopczyk. Po starszym synku mamy wszystko wiec "ekonomicznie" :) Maz obiecal mi jednak suszarke, nie bede musiala wszystkiego wieszac, w lato jest ok (wszystko schnie na balkonie blyskawicznie), ale w zime na pewno sie przyda.
pisalascie o tesciach...niestety nie bylo mi dane poznac tescia (zmarl dosc wczesnie), ale bardzo zaluje, podobno byl niesamowitym czlowiekiem. Z tesciowa sie dogaduje, ale nie przebywamy w swoim towarzystwie nigdy dluzej niz 5 dni :), tak jest zdrowo...my mieszkamy w berlinie ona we wroclawiu, tj 350 km, wiec nie widujemy sie zbyt czesto. Ale ja dla odmiany nie moge sie dogadac w ogole z siostra mojego meza...tak to juz bywa.
postaram sie juz byc na bierzaco, tj pisac bo czytam codziennie.
 
rodzeństwo mężów.. to też zaczełas temat kasia&filip :)
Ja za bratem mojego męża też nie przepadam, jest zupełnie inny niż mój M i czesto go w ogole nie rozumiem.

A mi dziesiejszy dzien minal bardzo intensywnie - 10 kg wiśni już jest w słoikach, 3 kg ogórków też (kisza się), pranie zrobione, i wlasnie skonczyłam jagodzianki :) mniami.
A jutro jedziemy na weekend w bory tucholskie takze nadrobie wszystko w poniedzialek pewnie :)

dobrego weekendu
 
Ja dzisiaj wstawiam małosolne:D lucere- ja nie umiem robić przetworów, a raczej boję się, że źle zamknę słoiki i mi się wszystko zmarnuje...moze kiedyś....

kasia&filip- mi też przybyło już 4 kg:szok: ;)
 
lucere jestem pod wrażeniem Twoich kulinarnych wyczynów :) Ja nie ukrywam, że w tyg. nie mam czasu, a po całym tyg pracy zwyczajnie mi się nie chce :) a póki, co pyszne przetwory zbieram od mamy i teściowej :) Dziś zbieram się do zrobienia leczo, to zawekuję ze 3 słoiczki, żeby było na nagłe przypadki :)
A dziś zabieram się za sprzątanie...
Anneeczka widać Dziewczyny nie o wszytskim chcą pisać na tym forum ;)
kasia&filip mi nawet 4,5 ;/ pewnie jak pójdę na wizytę to już bedzie 5 ;/ choć jak spr sobie z kalkulatorem przybierania na wadze to jest dobrze mimo wszystko dziwnie tak się patrzy jak ta waga rośnie :p o ile rosnący brzuszek mnie cieszy, tak cyferki na wadze niekoniecznie :)
 
Witam.Ja juz po zakupach wynalazłam tutaj nie daleko sklep coś takiego jak Biedronka ale ceny tam mają z kosmosu jedynie co opłacało sie kupić to proszek vizir 6,7kg za 29.99zł a reszta to jakaś magia:baffled:
Kamil pojechał znowu do dziadków zostanie tam do pon a ja sama w domku.
Lucere wow to dużo pracy zrobiłaś gdyby mi tak się chciało ale ja teraz totalny leniuch się zrobiłam tzn może nie że leniuch ale już tak nie szaleję jak przedtem ze sprzątaniem,szorowaniem itp z wiadomych powodów nie chce znowu wylądować w szpitalu.
kasia&filip,MamUśKaaa ja też już z 5kg na plusie jestem z wagą:happy:
Pauletta małosolne pycha :sorry2:
 
reklama
Piękna - bób zaliczony i u mnie , chyba mamy podobne smaki :-D

Baśka -ja chemię kupuję w selgrosie , w 5 litrowych bańkach , polecam fairy profesional , 5 razy wydajniejszy niż ten ze sklepowej półki , ostatnio udało mi się kupić nowość taki wielki żel do prania kolor za .....2,60 z vat , i co ciekawe nieźle pierze .

Lucere -też się miałam brać z weki , a tu mi z tym łożyskiem wyskoczyło ... no i się oszczędzam, i liczę że się podniesie , wczoraj pocieszyła mnie koleżanka że też miała i się podniosło ...ale narazie pas z ogórami :sorry2:

Miłego weekendu
 
Do góry