reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

widzę, że wszędzie są remonty. U mnie malują elewację bloku i codziennie o 7:30 mam pobudkę bo panowie uruchomiają wielki wysięgnik (zamiast rusztowania) który buczy i mnie budzi. Do tego rodzice remontują u siebie łazienkę a mnie zlecili wybór płytek, co akurat mi się podoba :-)

co do ruchów, to coś w moim brzuchu już się dzieje, ale nie wiem czy to już to... muszę się jeszcze wsłuchać
 
reklama
kurcze rzeczywiscie wszedzie remonty, pewnie cieplo sie zrobilo i kazdy chce szybciutko miec z glowy ;)

u nas tez remont w Krakowie na mieszkaniu. Najpierw wymiana instalacji elektrycznej a teraz malowanie wszystkich scian, kupilismy sobie okap i chcemy poprzerabiac mieszkanie tak zeby 2 dzieciaczkow spokojnie sie zmiescila;) mąż dal mi wychodne i ja relaksuje sie z coreczka w domu rodzinnym a on z moim tata remontuja w najlepsze;))

ja poki co jestem opalona mocno, ciagle spaceruje albo lezakuje. pogoda na szczescie narazie dopisuje-tylko te komaryy..;/
 
Baśka_28 nie ma to jak na swoim świeta prawda

co do remontów to tez jestemy po i nigdy sąsiadom nie pasuje ale trzeba to trzeba
ruchów jeszcze nie czuje nic ale jestem troszke za wami w tyle prawie 3 tygodnie
p.gif
 
Ostatnia edycja:
malaida ja jestem podobnie do ciebie i już czuję ruchy , najczęściej to rano jak się obudzę i leżę spokojnie w łóżku zrelaksowana to wtedy fasolina się wita. :-)
 
a u mnie przeszla burza ze wooowwwwwww....
Juz blizej konca...teraz na sciane plyty,ledy i malowanie...:)))

malaida witaj:) gratki coreczki...imie masz???
 
Anneeeczka u nas komary w tym roku też koszmarne...W szczególności mnożą się gdzieś w okolicach naszej klatki, oszlaeć można, tym bardziej, że mieszkamy na parterze. Wieczorem nie idzie okna otworzyć, bo tabuny nadlatują:dry: Nie wspomnę jak się na spacer tarabani po schodach do klatki z psem i z wózkiem. Obsiadają błyskawicznie i żrą, żrą, żrą:szok:
Już nawet mieliśmy muchozol nabyć i spryskać krzaczory, ale jakoś antychemiczna jestem i się lękam.

malaida witaj w gronie:-D Jak pierwsza dzidź, to z ruchami nie ma co się nastawiać na już. Ja się tak napaliłam rok temu i czekałam, czekałam, czekałam...Dopiero, jak już pisałam w 27 tyg. poczułam:tak: Niezłego stresa już miałam, choć na USG widać było, że młoda fika aż miło, tylko ja taka mało czuła.
Teraz już czuję gilgotanie od czasu do czasu, nie jakoś wyraźnie, ale jednak rozpoznawalnie charakterystyczne:-D

Kupiliśmy dzisiaj samochód rodzinny, wreszcie:-D Używany, ale w dobrej formie. Będziemy się mieścić wszyscy na luzie z naszym dzikim psem:tak:
 
Aia super ze autko zakupione,na pewno super i bedziecie zadowoleni...

ja robie kolacje,biała zapiekana z cebulka i pieczarkami..mmmm
 
Hej kochane :)
Witam wszystkie nowe mamusie :tak:
Widze, ze remonty u wszystkich na czasie, u nas na szczescie teraz nie ma, ale jak szykowalismy pokoj dla brata to troche zamieszania bylo, teraz bedzie zamieszanie jak wezmiemy sie za pokoj dla maluszka.
A sobote mamy wizyte i liczymy na to, ze dzidzia pokaze co tam skrywa miedzy nozkami :-). Wtedy zaczniemy powazniejsze zakupy i planowanie i bedziemy musieli pomyslec o wszystkim jakos strategicznie, aby nasza mala gromadke dobrze rozlokowac :).
Widze ze o ruchach mowa. Ja w ciazy z pierwszym synciem poczulam okolo 18tc, z drugim okolo 15, z trzecim okolo 14tc, a teraz okolo 13tc. Uwielbiam to... :). Rozczula mnie to wszystko w kazdej ciazy :).
Aia gratuluje zakupu auta :), my tez juz zakupilismy wieksze auto, bo nam sie rodzinka powieksza i powieksza :).
Dzis wpadam na chwilke kochane, bo u nas dzis swieto, zaraz wybywamy na mala wycieczke, a potem bedzie plaza i grill, a potem sztuczne ognie bedziemy ogladac :). Wiec vivat 4 lipca :).

:-)
 
reklama
Dzięki za takie ciepłe przywitanie z waszej strony.
Niestety musiałam założyć drugie konto, bo zostałam zbanowana za próbę sprzedaży (a w zasadzie za wymianę za kilka rzeczy dla dziecka) leków na niepłodność. Sama starałam się dość długo, wiem jakie to koszta i po prostu chciałam pomóc. No nic, chyba muszę dobrze się zapoznać z regulaminem, żeby nie strzelić drugiej gafy:)

A jeśli chodzi o ruchy to tak, strasznie się nastawiłam, codziennie się wsłu****ę sama w siebie, czy aby to nie już. Mam nadzieję, że nie będę musiała tak długo czekać jak Aia.
Towicz - zazdroszczę:)

Koralikowa - tak, imię mamy wybrane już od roku:) Ida. I dobrze, że dziewczyna, bo o potencjalne imię dla chłopaka były same niezgodności.





ahahaha. widzicie, co pojawiło się zamiast "wsłuchiwania"?:D ale mnie to rozbawiło:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry