reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

hej
dziewczyny nic nie róbcie z celullitem on sam zniknie po ciąży ja nie mam celullitu a w pierwszej ciąży zrobił się duży myślałam, że tak zostanie ale zniknął i teraz już też się pojawił. Ja już przytyłam 6 kg.

michalina - ciąże liczy się w miesiącach księżycowych i trwa 10 miesięcy po 4 tygodnie każdy od 1 dnia okresu czyli 4 miesiąc, a jak liczysz w miesiącach kalendarzowych no to wiadomo 9 miesięcy :) czyli koniec 3 miesiąca




jakiez skomplikowane te noce ksiezycowe haha
 
reklama
witam
nie udzielam sie duzo, ale caly czas jestem na biezaco czytam.
po prawie 4 miesiacach zlego samopoczucia dostalam takiego zastrzyku energii, ze caly czas gdzies biegam lub jezdze i zalatwiam tysiace rzeczy.
co do wagi, to ja w pierwszej ciazy przytylam strasznie duzo - 28 kg i czulam sie strasznie!!!! schudlam 30 ale trwalo to 10 miesiecy. ostatnie 8 kg pokonalam dzieki diecie i bieganiu. Modle sie zeby tym razem nie bylo to tak duzo, bo naprawde bylo mi ciezko. Zaczynalam z 63 kg przy 173 wzrostu. Zobaczymy


Ja przy córce przytyłam 10kg, ale jadłam normalnie i nie miałam jakiś większych ataków głodu. Startowałam z wagą 62 przy wzroście 174, teraz waga 63 - ale coś mi się wydaje, że może być teraz trochę więcej :-Dchociaż jak narazie spokojnie mogłabym ciąże ukrywać, bo tylko brzuszek delikatnie zaokrąglony - chociaż i tak bardziej widoczny niż w pierwszej ciąży
 
mnie wlasnie dzis pytala kolezanka w ktorym jestem miesiacu i nie bylam w stanie jej powiedziec, sama juz sie motam jak to sie liczy;)

michalina wlasnie sie zorientowalam ze my razem ze staraczek kwietniowych jestesmy :) dzien przede mna robilas test!;)
 
hehe to wybacz ze ja tak pozno skojarzylam ;) moze dlatego ze na staraczkach dlugo nie przebywalam, bo udalo mi sie juz za 1 razem... a zaraz po tescie wyjechalam na 3ytgodnie..a jak wrocilam to prosto na grudniowki;)
 
witam. termin wg różnych kalkulatorów i gina między 1 a 9 stycznia (usg i moje zapiski wskazywałyby na wcześniejszą datę), ale na 99% czeka mnie cesarka planowana, stąd duże prawdopodobieństwo końcówki grudnia. poza tym 2 razy byłam grudniówką, jakiś sentyment mam...
 
Ostatnia edycja:
Witam,

Ja w drugiej i całkiem nieplanowanej ciąży jestem. Już 14 tydzień, ale dopiero zaczynam się wszystkim cieszyć i z myślą o nowym maluszku oswajać. Termin mam na koniec grudnia. Przytyłam już sporo i patrząc na mój brzuch to można się pomylić i pomyśleć, że to już przynajmniej 6 miesiąc :-) Całkiem inaczej niż z córcią. Mdłosći całkiem już przeszły ale za to pojawiły się bóle krzyża i podbrzusza jak na okres. Czy macie podobnie?
To jednak prawda, że każda ciąża jest inna :-)

Pozdrawiam Was cieplutko!!!!
 
heja

towicz dokladnie,,hee...poprostu namiot..haa,,dobrze ze mam dwa:)) bede zmianiala kolorystyke:-D....

ewa ale chociaz sie popluskałas nogi pomoczylas..

U mnie dzis leje jak z cebra caly dzien,,2 razy wychodzilam,ciuchy mokre ze az sciekały...echhh,,juz po lecie czy co....

tiluchna wiesz dlaczego daja 6latki do skzol,bo szybciej szkole skoncza..bo nie ma kto na emerytury robic.....

cosiek ty tez belferek no tak,hee,,jeszcze 2 dni,bo ja piatku nie licze...hee..moj synio w wrzesnia...

Baska no wspolczuje tego calego pakowania,sprzatania.,..ja remont szykuje,w wakacje,,cala chata....ec hhhh

laper bedzie dobrze bierz anty do konca,bo niech pomoze...

co do wagi jaaa mam 5 na plusie,masakra....z synem w pierwszej ciazy 12kg przytylam,ale startowalam z wagi 58,a teraaz 62...grr
 
Ostatnia edycja:
Witam.Ja byłam na wizycie w szpitalnej przychodni ale dr tylko mnie zbadał usg mi nie zrobił powiedział że za 3tyg i zapisał mnie na nst wizytę 17lipca.
No i tak się zastanawiam nad usg połówkowym w 3D u tego lekarza który mnie dziś badał.Chyba jego wybiorę na prowadzącego bo jak na nst wizycie będę to muszę wybrać prowadzącego.

Ja od początku z wagą na plusie jestem 4 kg czyli 1 kg na miesiąc.
 
reklama
Dzien dobry Mamuśki :)

u nas dzisiaj znowu pada :( idzie oszalec z ta pogoda a w czwartek pakuje dziewczynki i wyjeżdżam na 2 tyg a mój pan ma do nas dojechać mam nadzieje ze sie wkońcu wypogodzi
 
Do góry