reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Dzien dobry Mamuśki :)

u nas dzisiaj znowu pada :( idzie oszalec z ta pogoda a w czwartek pakuje dziewczynki i wyjeżdżam na 2 tyg a mój pan ma do nas dojechać mam nadzieje ze sie wkońcu wypogodzi
We wro od jutra 20 stopni i bezchmurnie, teraz jak jechałam do pracy to 9st.C w czerwcu no szok:szok:
Niania życzę ładnej pogody i wypoczynku, gdzie uciekacie?
 
reklama
Koralikowa - serio? to ta Pl jest juz tak zdesperowana?:eek: masakra:baffled:

dziekuje Wam ze piszecie szczerze swoja wage:zawstydzona/y: ja tez mam +5kg i myslalam, ze jestem sporo ponad norme...
no ale widocznie tak musi byc u mnie:sorry:

pozdrawiam i lece do pracy :)
 
Pieknaszyszunia - jedziemy do Bornego Sulinowa jest tam wspaniale jezioro i lasy Cisza spokój a teraz tego chyba mi najbardziej potrzeba zawsze tam zwalniamy i regenerujemy siły :)
 
image.jpgKMB hi hi to nie tylko poligon choć jest tam największy zlot militarny to piękne lasy jezioro bez strefy ciszy co akurat jest dla nas wielkim atutem bo my pływamy skuterem a to zzdjęciami są z ostatniego weekendu :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 25
  • image.jpg
    image.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Ja też lubię takie klimaty. Dlatego mimo iż mieszkam w dużym mieście to wybraliśmy mieszkanie w bardzo ustronnym (mimo iż to środek Bydgoszczy) miejscu z ogródkiem i lasem tuż za płotem. Czuję się tu trochę jak na wsi :-)
 
Do góry