reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Okna pomyte,choc nie wszytskie ale nie chce przesadzic.Firanki czekaja na meza niech sciagnie a jutro popiore.Pomidorowa nastawilam wiec jestem wolna,no jeszcze jedno pranie jak sie skonczy musze powiesic i bee wolna :-)
kasia&filip jak juz pisalam ja mialam podejscie do sn krotkie bo krotkie ale bylo.Nie wiem co by bylo dalej ale probowalam niestety matka natura wygrala i nigdy sie nie dowiem co to sn...Co do sameg cc to ja mialam zaraz po przyniesionego Victora.Polozyly mi go abym mogla sie napatrzec,przylozyly do piersi a pozniej zabraly i mowily,ze jak bede tylko chciala to mam dzwonic a one go przywioza i tak lataly z nim caly dzien;-) Ja musialam lezec 24 godz i nie moglam wstawac wiec one robily wszystko co trzeba.Dopiero z rana na pierwze karmienie mi go przywiozly i tak juz zostal ze mna,tylko na kapiel zabieraly.
 
kurcze... chyba złapałam jakąs infekcję dróg moczowych :(
parcie na pęcherz, no, mam od początku ciąży, ale piecze jak siusiam :/
poradziłam sie położnej, niby furagin moge wziąć, ale... poczekam, pojade rano zrobic badania moczu...
jezuu ale to upierdliwe i wnerwiające... i chce do domuuu :/
 
ja juz raz rodzilam naturalnie. po porodzie mowilam ze nigdy wiecej dzieci, jakis czas pozniej stwierdzilam ze porod sam w sobie nie byl taki zly, trwal krotko ...bolalo owszem ale dalam rade, bez krzykow ! w sumie rodzilam 2 godziny...bez znieczulenia i ciecia. ale jak teraz jestem w ciazy to raz na jakis czas sni mi sie porod....i jestem przerazona, nie chce tego przezywac kolejny raz...

Anneczka ja mam tak samo. I nawet ostatni poród miałyśmy w tym samym roku, bo moja córa 22/06/09

No i w grudniu powtórka z rozrywki :-D
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam znieczulenie w kręgosłup, byłam cały czas świadoma. Dziecko mogłam przytulic 2 minuty po urodzeniu. Jedną ręką i obok twarzy ale zawsze. Później mały był ze mną w pokoju i leżał cały czas obok mnie. Całą noc. Mogłam się podnieść dopiero po 24h. W każdej chwili mogłam prosić o pomoc lub przebranie małego.
A i uwierzcie mi dziewczyny że nie mam nawet minimalnej chęci przekonac się jak to jest rodzic sn. Jest to dla mnie nie do przejścia (psychika) Nigdy nie powiedziałam i nie powiem że cc jest lepszym rozwiązaniem. To rozwiązanie jest dla mnie jedynym!!! Ja nie chcę rodzic sn i nikt mnie do tego nie przekona, a uwierzcie że wielu próbowało. Głowa moja nie przyjmuje takiej opcji!
 
Ja miałam znieczulenie w kręgosłup, byłam cały czas świadoma. Dziecko mogłam przytulic 2 minuty po urodzeniu. Jedną ręką i obok twarzy ale zawsze. Później mały był ze mną w pokoju i leżał cały czas obok mnie. Całą noc. Mogłam się podnieść dopiero po 24h. W każdej chwili mogłam prosić o pomoc lub przebranie małego.
A i uwierzcie mi dziewczyny że nie mam nawet minimalnej chęci przekonac się jak to jest rodzic sn. Jest to dla mnie nie do przejścia (psychika) Nigdy nie powiedziałam i nie powiem że cc jest lepszym rozwiązaniem. To rozwiązanie jest dla mnie jedynym!!! Ja nie chcę rodzic sn i nikt mnie do tego nie przekona, a uwierzcie że wielu próbowało. Głowa moja nie przyjmuje takiej opcji!
I dzieki bogu masz ta mozliwosc,jak dla mnie wlasnie kazda z nas ma prawo decydowac:tak::tak:
 
Hej dziewczynki :-)

Na chwilke wpadam i wybaczcie, ze ostatnio zaniedbuje tak forum, ale sporo na glowie, w sobote lecimy do PL na 2 tygodnie, wiec mnostwo spraw na glowie, zalatwiania, pakowanie i mnostwo stresow zwiazanych z lotem tak dlugim z dziecmi i w ciazy.. aaaa, ale leciec musimy, lekarz wyrazil zgode. Nie podchodze jakos zbyt entuzjatycznie do podrozy, ale ogarniemy jakos.. ograniemy :). Tesciowa mi pomaga, maz mi pomaga, jutro ma wolne, wiec pomoze w ostatecznym pakowaniu. Narazie wszystko to jedno wielkie aaaaaa dla mnie :).

Piszecie o ruchach.. ja tez juz czuje moje malenstwo... przecudowne uczucie :).
 
Witaminka, udanej podrozy. Troche dlugo ale z pomoca meza dacie rade. Lecicie z przesiadka czy macie lot bezposredni?
Wczoraj tez bylamz wizyta u mojego gina i z pytaniem czy moge leciec( za 3 tyg wybieramy sie do Kanady)a wlasciwie czy nic sie nie bedzie dzialo jak wroce we wrzesniu. Wszystko ok, mam jeszcze jedna wizyte przed samym wylotem.
Ja tez juz poczulam "motylki".Co prawda dopiero kilka razy ale teraz wszystkie mdlosci ida w niepamiec. Super!
Dzisiaj mamy z M randke. Opiekunka przychodzi do malej a my fruuu gdzies .....
 
witaminka udanej podrozy :-) wypocznij ile sie da ale i nadrob zaleglosci bo troche was w kraju nie bylo.I wracacie juz z bratem??czy on pozniej doleci?
niezapominajka mam nadzieje,ze randka byla udana :-)
U nas zas piekna pogoda sie zapowiada,wczoraj mlody w basenie sie chlupal i o 20 musialam go sciagac do domu a nie chcial.Dzis pewnie tez basen bedzie w uzytku:-) Po szkole wracaja rowerami bo mezus dzis do pracy rowerem pojechal,podrzuce mu Victora rower i kask to zrobia mala rundke.Jakies ciasto za mna chodzi chyb trzebabedzie machnac :tak::tak:
Milego dnia
 
reklama
vici i jest kocyk, zrobię foto w domku, bo do pracy go zamówiłam, mięciutki i miły w dotyku, dobry wybór.
ja na weekend machnę ciasto rabarbarowe, poki jeszcze rabarbar jest w sprzedaży:tak:
witaminka udanych lotów i miłego pobytu;-)
niezapominajka jak było na randce:confused::-)
ja mam w przyszłym tygodniu:-D
 
Do góry