reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

czesc wszystkim
nie mam sily odpisywac po kolei :/
cosiek lacze sie z Toba w chorobie :/
Dziub nie przejmuj sie zlym samopoczuciem ja tez ciagle fatalnie sie czuje az czasem sie doluje czy to ze mna wszystko ok .. niestety jestem o wiele slabsza niz przed ciaza ale wytrwamy to dla dzidziusiow :)
 
reklama
Witam.U Nas dalej deszczowo i zimno i kolejny weekend z taką koszmarną pogodą i jak tu nie załapać dołka?:baffled:
Jutro z okazji Dnia Dziecka zawody wędkarskie chcieliśmy pojechać z Kamilem ale nie wiadomo czy pogoda dopisze:confused2:
 
Witam:) u nas też słonecznie po południu wybieram się z Frankiem na dzień dziecka i karuzele zobaczymy czy pogoda dopisze bo wczoraj na spacerku zastała nas burza i ulewa...
 
U nas tez piekne sloneczko, wczoraj do nocy ozdabialam babeczki na urodziny coreczki a mezus rano przywiozl na moje wielkiego torta:-D Naszlo nas na wspomnienia jak 3 lata temu zamiast na impreze urodzinowa jechalismy na porodowke:-):-)

Milego dnia!!!
 
Dziekuje dziewczyny! Czasem taki dol mnie lapie, patrze na te wszystkie kobiety z brzuszkami i wydaje sie ze maja tyyyyle energi a ja dostaje zadyszki jak chodze i mowie i o 18 juz najlepiej spalabym do rana.. I te mdlosci, zgaga.. A to przeciez przez moje dzieciatko!!! Czasem wlasnie jak durna zapominam czemu tak sie czuje ;)

Cosiek, nie zazdroszcze chorubska, trzymaj sie cieplo!

Koriander 100 lat ;)

U nas tez w koncu wyszlo slonko i ma sie podobno utrzymac do nastepnego weekendu, juz zaciskam kciuki zeby sie nic nie zmienilo, bo mam szczescie do tego ze pracuje w piekna pogode a siedze w domu w ulewne dni :/ jeszcze tylko jutro i niedziela w ogrodzie a pozniej sroda z mezem :D
 
Koriander śle caluski od kluski:-D:-D:-D tak mi sie zrymowało:-) Spełnienie wszystkich marzen i pociechy z bobuchów!
Dla córci rózniez usciski.
Wieczorem bede robic kruche ciasto z karmelizowanym rabarbarem... zobaczymy co to bedzie, bo to taka moja inwencja tworcza
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
mam nadzieje ze przyszłych tesciow nie otruje
shocked.gif
bo jutro pierwsze ich spotkanie z moimi rodzicami!!!
Znam swoich , ale znowu nie w takiej relacjii. Ł zamowil stolik na obiadek... ja z tym ciastem powalcze moze nie bedzie tak strasznie. Ja tam sie nie przejmuje, Ł tez nie, ale co chwile pyta jak myslisz jak jutro bedzie
laugh.gif


Oki zmykam, jedziemy kupic slubny garnitur dla Ł, ciekawe czy do tych conversow cos wybierzemy
confused.gif
 
Dziub ciaza to wielkie wyzwanie dla naszego organizmu i to normalne ze nie panujemy nad wszystkim, nad naszymi emocjami. Nie obwiniaj sie o to. Ja tez czasem nie mam sily i musze wiecej odpoczywac, a mam trzech synkow, ktorzy na mnie licza :).

Koriander wszystkiego najlepszego dla Ciebie i corci, zdrowka i spelnienia marzen :).


My jutro mamy wizyte, wiec stresik juz lapie :).
 
reklama
ello,
Jakos nie moge oddychac dzisiaj, zrobie kilka krokow i mi ciezko..cisnienie i puls ok ,wiec nie mam pojecia co to moze byc.
Poza tym ma dzisiaj corke kolezanki, wiec zajely sie z moja mala a ja zrobilam nalesniki z miesem, zupe kukurydziana i mufiny....
koriander, najlepsze zyczenia urodzinowe dla was obu!
witaminka, dzieki za odpowiedz. Zerknelam szybko na te wit.,bierzesz 3xdz a co z DHA?
Masz zupelnie inne doswiadczenia z Polakami tutaj. Ktoras z dziewczyn pisala ze Polacy na dzwiek polskiego milkna. Ja jestem z tych co unikaja kontaktow...-przykre doswiadczenia z tut polonia. Jak moja mala podrosnie bedzie to nieuniknione, poniewaz mysle o polskiej szkole dla niej, ale jakos to przetrawie. Jak na razie radze sobie i moje dziecko mowi po polsku.
Do NY jezdze dosyc czesto poniewaz.....lubie stamtad paczki nadziewanwe pianka z Peter Pan na Manhattan Ave a sam Greenpoint to taka polska wies..

Lece bo dziewczyny zaczely sie bic
 
Do góry