reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
niania - świetna ta poduszka chciałam ją przy małym ale droga jest może sobie teraz kupię
baśka - a mi nie wyszedł w ogóle pępek w pierwszej ciąży zupełnie był bez zmian dziurka i teraz pewnie będzie tak samo
laperedhil - co to za kura?
niezapominajka - ja tez mam tą do karmienia ja ją używałam dość długo, ale już bym nie kupiła jak bym miała drugi raz się decydować
witaminaka - wypukły pępek na dziewuszkę powiadasz to chyba go sobie uwypuklę :-)

Ja dzisiaj byłam w pracy i dostałam takiego bólu podbrzusza że szybko do najbliższej przychodni ( na osobnym wątku) mam do końca tygodnia zwolnienie nie nosić, leżeć mam zapisaną luteinę 3x dziennie 2 tablety.
 
Ostatnia edycja:
Ewa -ja brałam -luteinę od początku w dawce 3x2 jak plamiłam, a teraz 2x2
pimafucin krem -bo miałam świąd i upławy po luteinie branej dopochwowo, ale jak wróciłam do podjęzykowej ustało i przestałam stosować, on jest bezpieczny bo nie przenika przez błony śluzowe
 
ja tez nie wiem o prywatnym foru nic :(
a kura taka tylko ze moja nosi inne barwy ;) ale ma wiele zastosowan :)
la-millou-kura-babci-dany-pomara-czowa.jpg
 

Załączniki

  • la-millou-kura-babci-dany-pomara-czowa.jpg
    la-millou-kura-babci-dany-pomara-czowa.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 30
Grupę założyła koriander to do niej trzeba napisać i jest to fajne bo tylko my widzimy co piszemy i zamieszczamy na zdjęcia a nie że każdy ma do wszystkiego dostęp. A fakt, że nie wszyscy są zaproszeni wynika tylko z tego, że albo przeoczył zaproszenie i ono gdzieś tam widnieje w wiadomościach albo go jeszcze nie było na tym forum :) Dziewczyny dopisujcie się!!:-)
 
reklama
Do góry