reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Cześć dziewczyny:) Stęskniłyście się??, ale mam stron do nadrabiana, chyba z 20.


No cóż... We wtorek wylądowałam w szpitalu i wypuścili mnie dopiero dzisiaj. masakra. Zaczęłam plamić na brązowo we wtorek po południu. Lekarz kazał jechać na szpital. I mnie zostawili na tydzień. Zapisali duphaston i kazali leżeć.

Ehh, ja też plamię na brązowo... z przerwami co prawda, ale niestety. Bylam u gin i wszystko ok z fasolką, nic niepokojącego na usg nie widziała i niewiadomo skąd to. Mam duphaston i odpoczywam. Tyle można.

mb89, a Tobie powiedzieli skąd to się bierze?
 
reklama
hejo:) ile głów tyle myśli...jeden lekarz nawet mi powiedział, że to normalne plamienie implantacyjne i nie wie po co tu leżę:)
Ale ordynator był jednoznaczny. Nawet niewielkie plamienie grozi poronieniem . Biorę Duphaston 3x1 tabl.
I nic z tych rzeczy...zakaz współżycia, podnoszenia, kąpania się na siedząco i tego typu rzeczy.
 
ale najpiękniejsze było to, że w tym stresie pierwszy raz na usg zobaczyłam mojego dzidziusia z bijącym tak pięknie serduszkiem...niesamowite uczucie. To już nie fasolka tylko dzieciątko:-)
 
mb89, no właśnie ja już około 2 tyg z przerwami plamię, tzn. co jakiś czas po wizycie w toalecie widzę mniejsze lub większe plamienia brązowe i tez od 6 tyg.biorę 3x1 duphaston i staram się dużo odpoczywać, chociaż wiadomo jak to jest... No i zakazy też mamy:p
 
Spokojnie Kobietki plamienia kontrolowane nie są znacząco groźne. Bierzcie tylko duphaston i będzie dobrze, nie martwcie się na zapas, gdyż to na pewno nie pomoże. Swoja droga ciekawe, gdzie jest nasza ananaska? Wczoraj miała wizytę i milczy, lepiej by zaspała bo dostanie po dupsku za brak relacji ;-)

Macie jakieś plany Moje Panie na zbliżający się weekendzik majowy?
 
Witam.Ja w domku jestem i zapisałam się do lekarki na 11.00 idę po zwolnienie już dziś na razie do wtorku a potem zobaczę bo we wtorek idę do gina. Mąż powiedział ze mam olać ta babę i iść na L4:dry: Więc i tak zrobię.
Dziewczyny kurde ja na szczęście nie plamię ale chyba bym od razu pojechała na szpital.
madaa zapisz się do gina albo jedz na izbę przyjęć.
mb89 super że już widziałaś dzidziusia i bijące serduszko:tak:
 
No i bardzo dobrze Baska_28 że tak zdecydowaliście!!!
Nie ma co sobie nerwów szargać jakimś zarozumiałym babsztylem. Twój - Wasz spokój jest teraz najważniejszy! Ja gdy tylko pójdę na kolejna wizytę (tj. 10 lub 17 maja) i będzie wszystko w porządku to od razu poproszę o zwolnienie, nie będę się nawet zastanawiać.
 
heloooo jestem jestem:-D

i po wizycie..

mianowicie :jest przepiękny sliczny duzy jak na 5 tc pęcherzyk :-) poezja.gdy robiłąm w 5tc w grudniu nie było praktycznie nic,jakiś zarys.chyba jeszcze zarodka nie widac bo oszalałam jak mi doktor pokazał i juz sie nie patrzyłam bo odwrócil monitor.takze hapyy jak tralala jestem

dał mi zwolnienei z gabinetu prywatnego,mam chodzic na nfz i robic badania bo one jednak kosztują wiadomo ale nic nie gadac ze do niego chodze ze mam zwolnienie:-D

w pracy mine kierowniczka zrobiła jakby jej kot na łepetyne narobił pogratulowała ale tak na odlew..z ja mam to gdzies

nastepna wizyta 13 maja i za darmo :-)

lekarz super razem z asystentka także zero skrepowania nic.

happyy sialalalaaaaaaaaa:-)
 
reklama
Do góry