reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

K.M-B witaj!!! Pewnie ten 5 tydzień najtrudniejszy dla ciebie, ale cos wtedy czułaś, ze sie złego dzieje? Ja tez mam 3-latka w domu istrasznie za nim tesknie bo na razie przebywam od tygodnia w szpitalu, nabawilam się jakieś paskudnej infekcji. Dzisiaj, za chwiele bede miała robioną Bete i CRP, mam nadzieje ze pierwsze bedzie rosnac a drugie poslusznie spadac

Ten tydzień to masakra. Boję się iśc do toalety...
Poprzednio wstałam rano i piersi mnie już nie bolały, a to był jedyny objaw tamtej ciąży (pierwszej również) Po południu dostałam dużego krwawienia i było już po wszystkim :( Gin nazwał ją ciążą biochemiczną, bo nie zdążyłam potwierdzic ciąży u lekarza.

Teraz idę do gin dopiero koło 8 tygodnia, by zobaczyc bijące serduszko. Wychodzę z założenia, że czym mniej ingerencji tym lepiej. W pierwszej ciąży również unikałam jak mogłam badań na fotelu. Z tym że nie miałam żadnych złych objawów i dolegliwości.
 
reklama
K.M-B witaj :-)
Aniolek wszystko zalezy od tego kiedy mials owu. Ja z wlasnego doswiadczenia wiem, ze co ciaza to inaczej to wyglada. Trzymam kciuki, abys juz w tym tygodniu zobaczyla i uslyszala serduszko, jesli jeszcze nie bedzie to pamietaj na spokojnie, bo moglo sie cos przesunac w cyklu. W ciazy z pierwszym synkiem to na poczatku mielismy mnostwo stresu, bo byl krwiak i lezenie itd, aby sie wchlonal i wtedy nauczylam sie takiej pokory, ze trzeba czekac i uzbroic sie w cierpliwosc przede wszystkim. W ciazy z drugim serduszko po raz pierwszy zobaczylismy w skonczonym 8tc, a z trzecim w skonczonym 6tc. W sobote mamy wizyte i tez mamy nadzieje zobaczyc i uslyszec :).
Basia28 no ja pierdykam co za przelozona Ci sie trafila. Slow brak. Przykro mi i przytulam. Az sie we mnie zagotowalo. Wiesz skoro ona nie ma dzieci to moze bierze sie u niej takie nastawienie z zazdrosci i nie dociera do niej, ze Twoje dzieci beda pracowaly w przyszlosci na jej buracka emeryture. Dlatego bez skrupolow idz na zwolnienie i tym samym pokaz jej miedzynarodowy znak przyjazni :). Ale na pocieszenie powiem Ci, ze tacy pracodawcy i takie nastawienie zdarzaja sie niezaleznie od kontynentu. U nas znowu sa krotkie urlopy macierzynskie, bo to 4 tygodnie przed porodem i 6 po porodzie i to jest platne, a potem mozna sobie wziac 3 miesiace, ale juz bezplatnego. Dlatego sporo kobiet wraca do pracy 6 tyg po porodzie. Sa jeszcze procedury z ubezpieczeniem itd. Ale jak ona do Ciebie mogla powiedziec, ze kobieta ktora ma dzieci nie powinna pracowac? W glowie mi sie to nie miesci. Bo wedlug jej mniemania to kobiety-matki sa gorsze czy co i nie maja prawa do rozwoju zawodowego? Tulam i pamietaj nie stresuj sie, aby fasolinka byla spokojna :).

Wczoraj wsunelam winogrona w ilosci hurtowej, a potem zagryzlam snickersem :). A tak to mdloscii sennosc.
 
Cześć dziewczyny:) Stęskniłyście się??, ale mam stron do nadrabiana, chyba z 20.


No cóż... We wtorek wylądowałam w szpitalu i wypuścili mnie dopiero dzisiaj. masakra. Zaczęłam plamić na brązowo we wtorek po południu. Lekarz kazał jechać na szpital. I mnie zostawili na tydzień. Zapisali duphaston i kazali leżeć.
 
W końcu w domu padam. Jutro rano idę na krew. Nier cierpie pobierania, zawsze wywine orła, mam nadzieje że jakoś to będzie.

Zjem kolację i spacerek z pieskami.
 
nonek ja dzis bylam na pobraniu i wywinelam orla :D :D az sie pielegniarka smiala ze mnie ze taka slabizna ;)

co do pracy to ja sie nauczylam ze troszczyc to sie trzeba o siebie bo o Ciebie sie nikt nie zatroszczy, teraz tez mam nauczke - bo niby sie nauczylam ale lojalnosc i uczciwosc niestety wygrywaja i zaluje codziennie.. bo tak wlasnie sie nauczylam ze dalej zasuwam w opor
moze uda mi sie wytrzymac do lipca w pracy i pozniej hej ho :) bo nikt sie nie przejmuje, a pracuj po 12 godz, a zrob to a zrob tamto i w nosie maja kobiety ciezarne a ja dalej nie umiem sie nie przejmowac i siedze tam jak kura na grzedzie
 
kurde , dziewczyny ja jakos tak plamie ale dziwnie bialy sluz jakby z lekkim pomaranczowym zmieszany:/ co to .... ja juz od zmyslow odchodze ... wczoraj byly male igraszki z moim moze to to przez to , oby ,.... bo normalnie oszaleje ... no i w zwiazku z tym musze isc jutro do gin:(
 
Marka to idz do ginki jak masz mozliwość i bedziesz spokojniejsza

mb89
hej :) domu nie przywitam, bo ja ciagle w szpitalu od wtorku, szczesciara juz w domu, ciesz sie ciesz :)
Ja dostałam tylko krótką informację że w tym tygodniu powinni mnie wypisać - oszaleje

Dzisiaj dostałam od moich chłopaków piękne i pachnace frezje i az milo na sercu

Nastepna noc w tym trzeszczaco/skrzypiacym łóżku POMOCY !!!!

ANANASKA I CO i co jak po wizycie opowiadaj??????????
 
reklama
Mb89 lez kochana i odpoczywaj ile sie da, wszystko bedzie dobrze :tak:

Nonek90
ja tez tak reaguje na pobieranie krwi, od dluzszego czasu mam anemie, wiec z takim kluciem niby obyta jestem, ale jak mi krew pobieraja to blada jak sciana i slabo mi sie robi

Renatkanh witaj :-)

Marka po przytulankach moze byc plamienie, teraz wszystko tam jest ukrwione i wrazliwe, wiec latwo o podraznienie. U mnie tez po wspolzyciu teraz bywaja jakies plamki, ale przywyklam juz, bo w poprzednich ciazach tez sie tak zdarzalo jak byl seksik. Ale do gina jak najbardziej idz sprawdzic dla swietego spokoju.

Cosiek
trzymam kciuki, aby Was jak najszybciej wypuscili do domciu! jeszcze troszke i bedziecie razem
 
Ostatnia edycja:
Do góry