reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Oregano jesli caly czas czujesz glod to jedz co 2h i dostarczaj kalorii, ale nie pustych, czyli zrob sobie zapasy warzyw i owocow i je zajadaj, np jakies marchewki (ja teraz wlasnie zajadam takie mini, zawsze mam je w lodowce), rzodkiewki, ogorki, takie rzeczy do chrupania, nie maja duzo kalorii, a jak sobie pochrupiesz to i z glodem powalczysz. Oprocz tego jakies jogurty, kefiry, biszkopty, herbatniki czy moze plauszki. Zupy warzywne, salatki owocowe, one syca, a nie zawieraja duzo kalorii.
A o slodkosci sie nie martw, wsluchaj sie w swoj organizm czego potrzebuje teraz :). Bo to tak juz jest, ze smaki i gusta sie w ciazy zmieniaja, ale potem to wraca do normalnosci.
 
reklama
witaminka2013 masz świętą rację (twój nick na pewno nie wprowadza w błąd:tak:) tylko ja nigdy tyle warzyw i owoców nie jadałam, więc muszę się "nauczyć" i wyjdzie wszystkim na dobre, fasolce zwłaszcza :-)
O tej godzinie jak teraz nigdy nie jadłam (21:30), ale idę coś wsunąć bo znowu mam ssanie...
 
Oregano smacznego :-). Wiesz, ja do zdrowego odzywiania przywyklam odkad sa dzieci, chociaz wczesniej tez lubilam warzywa i owoce, ale nie w takich ilosciach jak teraz. Ale fast foody, smieciowe jedzenie tez lubie. Wogole staram sie dla mojej rodziny sama gotowac, aby ich dobrze i wlasciwie odzywiac. Moj maz to miesozerca, dla niego mieso musi byc, ale tez dal sie przekabacic na witaminki :tak:. Warzywa i owoce w kazdym badz razie sa dobre na ataki glodu, troche pochrupiesz i glod zelzeje .
A moj nick no tak witaminka :-), a wzielo sie to stad, ze moj best friend, a dziela nas tysiace km teraz mowil na mnie witaminka, a ja na niego witaminek i tak nam zostalo :-).
 
Witam! Już duża grupa grudniowych Mam :) Ja wczoraj zrobiłam test wyszedł pozytywnie w przeciwieństwie do zrobionego 4 dni wcześniej. Póki co żadnych objawów, zachcianek itp. Potwierdzić pójdę do lekarza za około 2-3 tygodnie.
 
dzień dobry

ja w sobotę wrąbałam kebeba:-Dprawie pęklam...a teraz jem codziennie po 4 pomarańcze bo ak mnie naszlo..jak na tą porę roku są smaczne..


dzis chyba mam pełny 4 tc..zarz na suwak zerknę...ból jak na @ minał teraz kucia czuję:-) i dzis przed 6 na siku wstać musiałam...czyli dobrze sie dziać zaczyna:-)
 
Co tam Mamusie po weekendzie!

Witam serdecznie nowo dołączające mamuśki grudniowe, mamy sporo czasu by się poznać ;-) Ja w weekendy czuje się po prostu prefekt, a gdy przychodzi szara rzeczywistość tygodnia pracy i trzeba wstać o 5.00 to wymiękam. Normalnie coraz częściej zastanawiam się nad L 4. A jak to u Was jest?
 
reklama
Cześć Dziewczyny, mogę się przyłączyć? 3 testy pozytywne, dziś po pracy jadę na betę, boję się okrutnie, bo w czerwcu ubiegłego roku poroniłam, a o dziecko staramy się ponad 2 lata.
 
Do góry