reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Jagódka wiem co czujesz. Ja straciłam Malucha w sierpniu i teraz się udało. Dzisiaj robiłam 3 betę i też boję się o wynik, ginka powiedziała,ze powinno byc ok 10 000. Trzymam więc kciuki za Ciebie i mam nadzieję, że nam wszystkim się uda :)
 
reklama
Jagódka wiem co czujesz. Ja straciłam Malucha w sierpniu i teraz się udało. Dzisiaj robiłam 3 betę i też boję się o wynik, ginka powiedziała,ze powinno byc ok 10 000. Trzymam więc kciuki za Ciebie i mam nadzieję, że nam wszystkim się uda :)

Dzięki, w takim razie ja trzymam za Ciebie i za siebie;-) Ja owulację miałam trochę później i właściwie dopiero po becie i usg się dowiem, kiedy się udało, bo w tym miesiącu akurat odpuściłam sobie wszystko - monitoring, leki itp. a z wykresu nie wynika jednoznacznie..:sorry2:
 
Kochana ja też odpuściłam wszystko oprócz leków i byłam mega zdziwiona, jak 3 dni przed terminem pojawiła się druga kreska. Widocznie miałam owulację wczesnie, bo 30dc miałam już 220 betę.
 
Witam Kochane po weekendzie:)
Magda_88 beta na pewno będzie dobra trzymam kciuki:)
.jagódkan wszystko będzie dobrze. Lekarz potwierdzi, że dzidzia rozwija się, trzeba w to mocno wierzyć.



Ja przez weekend miałam lekkie mdłości i zero ochoty na jakiekolwiek mięso.nawet na mój ulubiony karczek zapiekany z warzywami, serem i majonezem....Słodkie też odpada, pozostają nie zawodne owoce:no::-)
 
Cosiek, Angi1991, ewa81r -Witam serdecznie.

Witam Was po weekendzie jak minął?

U mnie szybciutko i słonecznie. Dzisiaj wolne to delektuje się słoneczkiem. Czuje się dobrze, brka wymiotów, nudności, normalnie nic mi nie dolega, aż wszyscy sie dziwią:)
 
hej dziewuszki :-) co zajrzę to nowe twarze :-) Jak się czujecie??

Ja dziś w pracy, w środę idę do gina i zobaczymy co mi powie, jak jeszcze myśleliśmy że będzie puste jajo to mówiła mi babka że przez pierwsze 3mce to powinnam na zwolnieniu odpoczywać żeby dzidziuś dobrze i w spokoju się zagnieździł..

Jakie macie sposoby na mdłości???

mi na razie trochę cola pomaga..a nie chcę jej za dużo pić..imbir już też nie działa. Codziennie rano i wieczorem wymiotuje, aż mnie wszystko boli od środka masakra..:baffled: A jak nie wiszę nad kibelkiem to mnie cały czas mdli :dry:
 
Ja nie pomogę, bo nie mam żadnych objawów, poza bólem piersi. Nie wymiotowałam, na początku troszkę mnie mdliło ale to piłam wode i przechodziło albo guma do żucia. Jak na razie nic mi się nie dzieje, zobaczymy co dalej:)
 
Cześć dziewczyny :),

Przepraszam, że zniknęłam, ale miałam francę w domu i musiałam pielęgnować męża i ratować od prątków towarzycho. Ciężka robota to jest...;-) Mam nadzieję, że jakoś się udało nie zainfekować paskudą.

Witam wszystkie nowe dziewczyny, rośniemy w siłę:-D

koriander na mdłości nie pomogę niestety. Mnie też co i rusz mdli, ale szczęśliwie rzadko kończy się rozmową z muszlą. Tak samo miałam w pierwszej ciąży. Po cichu liczę, że podobnie jak wtedy wraz z końcem 9 tygodnia miną;-)

jagodka będzie dobrze:tak:!

Miłego dnia:*
 
reklama
jagódka , nie zamartwiaj się, większość z nas niestety ma za sobą przykre doświadczenia ale teraz musi być dobrze! Witaj wśród nas :-)

Aia mnie niestety w zeszłej ciąży trzymało cholerstwo do 14 tyg. :szok: A co za franca niedobra? Zdrówka!

Szyszuniu a co u ciebie, jak się czujesz? Mnie walec chyba przejechał :-p

Tiluchna a ty co tak zamilkłaś, dawaj tu do nas!!
 
Do góry