reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

koriander ano niestety małż złapał anginę i grypsko jednocześnie, już myślałam, że nie ma bata, nie wywinę się, ale czosnek i ciepłe mleko z miodem chyba poczyniły swoje, bo jakoś jeszcze ciągnę. Tylko katarzysko mnie złapało. A gin zwolnienie z roboty dał, coby na france uważać...Ech, pod latarnią najciemniej:dry:

Zaraz moja Szalona Głowa wstanie i ruszamy w pole:-D
 
reklama
Koriander nawet nie wiesz jak się ciesze ze jesteś z nami:tak:
Ze razem tu przyszłyśmy :-)
Mam się dobrze, wlasnie w pracy siedzę, nadal mam problemy z bezsennością dziś nie spałam od 24:00 aż do 7 rano, zasnelam chwile po 7 do 10 spalam i pojechałam do pracy....piersi bolą, raz mdliło, ale nie wiem czy ze stresu przed wizyta u lekarza czy mdliło bo ciąża, hehe nie odróżniam :-D
Jem wszystko to na co mam ochotę, prócz serów pleśniowych, surowego mięsa z nabiałem nie przesadzam, żeby dzidzia nie miała skazy białkowej.
Ginekologa na NFZ mam 23/04 wtedy juz kartę ciąży mi założą i serducho będę słyszeć.
 
ja też się cieszę, cały czas mi się chce ryczeć że jednak się udało :-D w ogóle to jakaś płaczliwa jestem.

U mnie to z bezsennością w pierwszej ciąży były problemy, podobno to biologia tak działa bo matka musi reagować na wszystkie szmery po narodzinach i jest bardziej czujna :-) Teraz to śpię tam gdzie usiądę, wczoraj poszłam spać przed córką, o 19.00 :szok:

Ja mam nadzieję że mi kartę założy położna już w środę bo mam wizytę, chciałabym już porobić jakieś badania zwłaszcza na tokso, bo mamy ogród i ciągle w nim się grzebie :baffled:
Będzie dobrze kochana, 23 kwietnia to serduszko będzie biło jak dzwon :tak:


Aia niech cię ominie paskuda!
 
Dzień dobry wszystkim, zwracam sie z prośbą o przyjecie mnie do grudniowych mam, chociaz bardziej na styczniowki się lapie ale jeszcze poczekam do jutra co powie lekarz. W piatek zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywny chociaż ta najważniejsza kreseczka była ledwo widoczna, no ale dzisiaj zrobiłam bete i wyszło ze tak. To juz drugi tydzień :)
 
Eee.. zabobony jakieś.. ja też całą pierwszą ciążę na nabiale jechałam (bo tylko to mogłam jeść) i Młodej nic nie było.
 
reklama
Do góry