reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

No to smacznego madaaa :)

Ja pracuję od 7 do 16, ale wstaje już o 5.00 bo ma ładny kawałek do pracy. Gdy wracam do domu koło 17-stej to już sił na nic nie mam. Ale planuje pracować do 13tc, jeśli wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Dziekuje kochane za kciukasy przydaly sie!! Bombolino juz sie pojawil z serdusiem puk puk puk :)
dostalismy skierowanie na badania, ale nie mamy zalozonej karty ciazy i nie wiem czy to dobrze czy nie :/
Arwen cudnie ze jest dobrze!
to wiosna nam sprzyja!!!
Smerfna to teraz czekam na Twoje cudne wiesci :)
pieknego dnia wam wszystkim!
 
laperedhil, gratki!!

Cieszę się, że wszystkim się dobrze układa. Zauważyłam u siebie, że za każdym razem, jak widzę te świeczki przy wpisach, czy dowiaduję się o czymś przykrym na forum, to bardzo biorę to wszystko do siebie;/ i denerwuję się.
A tak, serce roście!
:-)
 
staraczki marcowo-kwietniowe moje kochane twierdza jednym chorem że to ciąza.test bladzioch ,do terminu @ mam pare dni bo na 14.04 tj.niedziela...

oto moje testowanko z rana

wywrócilam net do górami nogami i znalażłm pare wpisów ze wymioty moga być nawet przed 4 tc tuż po zagniezdzeniu...albo to przez kaszel albo mam tak wczesnie.w 1 ciąży miałąm juz od 5 tygodnia kiblowanie.
jakby co termin porodu wychodzi mi na 23 grudnia
 
Widzę, Ananaska, że dołączyłaś do Grudniówek :)
Witam dziewczyny, Ja też skromnie dołączam, dwa testy pozytywne co prawda bladziochy ale są, termin @ dzis lub jutro, ale jutro powtarzam test i ide na bete tak wiec dam znać co i jak, Termin porodu wypadłby na 16.12
 
reklama
Do góry