reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Cześć dziewczyny :) mam dobre wieści! Maiałam wczoraj usg, jest wszystkon ok, fasolka w dobrym miejscu już z serduszkiem! kobieta robiąca usg byla w szoku bo z daty ostatniej miesiaczki myslala ze bedzie musiala robic usg dopochwowo, a tu od razu jej maluszek wyskoczyl :) stwierdzila ze ciąża jest bardziej zaawansowana, o 3 dni! Polski gin polecił żebym była na Acardzie, Clexane i progesterone. :baffled: W Anglii nic nie dają generalnie do 3 poronienia!

MAGDA_88 nie mogę leżeć, mam małego brzdaca za którym musze biegać!
Ostatnio opanował jeżdżenie na hulajnodze ;)
Mb89 gratuluje Fasolki! Będzie wszystko dobrze!
Pieknaszyszunia w pierwszej ciąży stosowalam oliwke dla kobiet w ciąż,
a rozstępy się i tak pojawiły :(
Madzi_ania współczuje takiego doświadczenia, czasami się zastanawiam
jak ludzie o zerowej empatii mogą wykonywać taką pracę!
Aha, jesteś w 4 tyg 5 dni
Witaminka2013 dzięki :)
marka1307 witaj i gratuluje :)
nonek90 udanej wizyty!


lady87 tak mi przykro!!! W następnym miesiącu będzie lepiej! Ściskam!
 
Witam się z rańca :tak:

Arwen78 no to rewelacyjne wieści, gratuluję serdecznie. Teraz tylko rośnij brzuszku, rośnij :-)

lady87
kolejny miesiąc jest Twój, nie martw się na wszystko przychodzi właściwy czas, powodzonka Ci życzę.

laperedhil ja tez mam dziś wizytę:-) zatem podwójne kciukaski będę trzymać:tak:
 
Arwen78 super, ze wszystko dobrze!!! ja tez mam takiego malego lobuza w domu, ktory nie pozwala mi odpoczac....ale na pewno damy rade :)
My dalej kurujemy sie w Swinoujsciu i musze przyznac, ze powietrze morskie ma dobry wplyw na moje samopoczucie i dolegliwosci ciazowe.
Zycze wszystkim przyszlym mamusiom milego czwartku!
 
madaaa dziękujemy za kciukaski, ale Kochana zrób sobie przerwę z kciukaskami i zjedz śniadanko bo WAS na sumieniu mieć będziemy:-)
 
Arwen cieszę się,że wszystko ok. Ja też łykam Acard, po poronieniu w PL często dają go przy staraniach o następną dzidzię. A powiedziała, jaka była przyczyna krwawienia? Krwiaczek czy od zagnieżdżenia?
 
Smerfna, no tak, przypomniałaś. Wypadałoby coś zjeść:)

A Wy pracujecie czy nie, jak ja?

Arwen, no właśnie, wiadomo skąd to krwawienie?
 
reklama
Do góry