reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Arwen78 trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze &&&. Ja stracilam pierwsza ciaze w 9tc i tez miałam wtedy zabieg. Takie krwawienia zdarzaja się. W drugiej ciazy miałam i winowajca był krwiak, wiec lezenie i lezenie i leki zdziałały cuda. W trzeciej ciazy tez krwawiłam troche na samym początku.
Kasia&Filip
super wiesci i serduszko juz widzialas, super :-).
Ja sie juz swojej wizyty doczekac nie moge. Oby do soboty :).
Baska28 mysl pozytywnie, bedzie dobrze.
Mb89
witaj :-)
Madzi_ania wspolczuje lekarki, hardcorowa babka jakas, ja jestem taka, ze bym jej cos odpowiedziala. Ja od zawsze do facetow-ginekologow chodze, mamy swietnego lekarza i wiemy, ze to gosc godny zaufania. Polozna tez mam super, prowadzila poprzednia ciaze i chociaz kobieta to taka do rany przyloz.

Odnosnie smarowania brzucha. To na poczatku tylko oliwka dla dzieci, zawsze tak robilam i teraz tez. A potem bede stosowac mustele. Wczesniej tez ja stosowalam i w ciazach i po porodach. Bylam zadowolona :tak:. Jak dotad uchowalam sie bez rozstepow.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej , dziewczyny moj termin wypada na 3 grudnia czy moge do was dolaczyc?? wczoraj robilam bete byla 249 , a dzis 368 wiec wzrasta i jest ok. u mnie byly dlugie cykle 37 dni i wychodzi z @@@ ze to 6 tydzien i 1 jeden dzien ale to jest mniej o okolo 9 dni wiec kolo 5 tygodnia bedzie tak naprawde ale wiadomo lekarze licza od ostatniej miesiaczki do lekarza jestem zapisana na 18 ale pewnie po niedzieli mnie i tak wywieje prywatnie do jakiegos:) moge do was sie przylaczyc:)
 
reklama
marka1307 witaj serdecznie :-)

nonek90 zobaczysz wszystko bedzie dobrze, kciuki za wizyte juz sa :tak:. Ja tez sie swojej nie moge doczekac, bo juz bym chciala uslyszec, ze wszystko jest ok :).

A z tymi rozstepami to racja, ze kazda ma inaczej. A i tak wszystkie niedogodnosci kazda z nas zniesie dla maluszkow, a potem wszystko wynagradzaja :-).
 
Do góry