reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Koralikowa rodzilam sn.
Z kazdym porodem idzie szybciej ale i bolesniej niestety :-(
Cayoka tak jak dziewczyny pisza masujcie ta stopke, napewno nie zaszkodzi :-)
 
Piersia nie karmie niestety od momentu kiedy Filip skonczyl 5 tygodni. Zaczelam podawac mm bo maly mial strzelajace, rzadkie i zielone kupki, w momencie kiedy dostal zwykle mm kupki sie przytwardzily i mial problem z wyproznieniem, meczyl sie biedny. Wynalazlam wtedy mleko z serii " comfort" i od tamtego czasu bylo super, kupki codziennie, gazy za gazami :-p
Ostatnio wrocilismy znowu do zwyklego mm ( aptamil-to polski bebilon) i dalej jest wporzadku :-)
Maly jest boski, wiecznie usmiechniety, w dzien je co 3h , po wieczornej kapieli i butli (180ml ;-) ) zasypia ok 20:30-21:00 a pobudka na jedzenie o 5 rano, czasem zdarza sie jeszcze o 2:00. Takze jest niezle :-)
Poza katarem nie mielismy problemow zdrowotnych. Oj przepraszam maly ma niedrozny kanalik lzowy, wiec kilka razy dziennie masuje i przemywam, moze obejdzie sie bez przetykania. No aniol poprostu, tfu tfu odpukac.
Nie przewraca sie jeszcze z brzucha na plecy ani odwrotnie ale mysle, ze jest poprostu leniwy hehe, woli pojeczec i mama przewraca :-)
A jak wyglada u Was karmienie, spanie itd?
 
Ostatnia edycja:
ThirdBird witamy i przygarniamy :tak: napisz coś więcej ;-)

Koralikowa odezwę się do Ciebie jutro co z bucikami :tak:

Masujemy, masujemy.. cały czas. ale wiecie jak z dzieckiem.. Dziś dodzwoniłam się do jednej z dwóch poradni urazowo-ortopedycznej. i wiecie na kiedy mamy termin ? na 3 czerwca.. jak to usłyszałam to padłam :shocked2:
 
image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

A to wlasnie moj slodziak :-)
Mam nadzieje, ze poprawnie dodalam zdjecia.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 59
  • image.jpg
    image.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 81
  • image.jpg
    image.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 62
  • image.jpg
    image.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 55
  • image.jpg
    image.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 62
ThirdBird witamy :-) Fajniutki ten twoj synus :tak: a daj nam jeszcze foty rodzenstwa :-) i calej rodzinki :tak:
cayoka co za terminy :szok: ja nie pamietam po ilu byla poprawa bo to juz prawie 8 lat minelo ale wiem,ze samymi masarzami wyszlismy na prosta :tak: tego zycze i wam

My bylismy u lekarza z Victorem-angine ma,pierwsza w swoim niespelna 8 letnim zyciu i dostal antybiotyk bo masakra w srodku jest :baffled:
 
cayoka ok-a termhn niezły,idziesz pryw?

third ale słodziak-uśmiech ciągle ma na buźce-ja mam podobnie z mlekiem.

ja tez juz nie karmie cycem,do 7tyg udało mi sie-mały kiepsko przybrał,bo 200gr w 4 tyg i lekarz kazał dokarmiac mm,to jak zaczełam,tak mały potem cyca odrzucił i teraz tylko mm.
mój śpi od 18-19 na noc-pobudki jedna albo dwie,wstaje 6-7.

Nowe ;-)
 

Załączniki

  • 1395342983070.jpg
    1395342983070.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 43
  • 1395342994910.jpg
    1395342994910.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 49
hej Dziewczynki :)
daaaawno mnie nie bylo, ale czytalam Was :-p
mam pytanie, mozecie mnie pokierowac gdzie pisalyscie/piszecie o Waszych porodach?
sliczne macie dzieciaczki! Ja sie pochwale :-) swojego Synusia urodzilam 20 grudnia o godzinie 13.45 przez cc niestety.
Pozdrowionka dla Was i Maluszkow ;-)
 
reklama
Do góry