reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Eda, malutka- ja podaję Debridat i Espumisan na kolki u Mikołaja. Słabo pomaga, prawie codziennie wieczorem koncert. Zresztą, on całymi dniami marudzi. Sobota była tylko podejrzanie spokojna i nie moge dojść czego nie zrobiłam/zjadłam, że był taki normalny;) Noce u nas są w porządku, Mikołaj płacze tylko w dzień....

Domi-
ja bym też raczej nie chodziła do sklepu z takim maluchem, na spacery owszem, ale w skupiska ludzkie to raczej nie. No ale ja mam takie podejście, bo Mikołaj złapał już wirusa od brata i bylismy w szpitalu:(

My mamy pneumo za darmo, chce zrobić meningokoki i skojarzone 6 w 1.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Piękna- Mikołaj też strzela kupy na bieżąco;) i do tego pełno bąków, a i tak płacze:( No ale dobrze, że chociaż Was ominęło.
Z Filipem nie miałam takich atrakcji, straszne to-mam wrażenie, że moje dziecko non stop płacze...

Skorzystam owszem, spróbuję wszystkiego, żeby to się skończyło;)
 
z tego co czytałam dużo osób chwali niemieckie krople sab simplex. mam znajomych w Niemczech którzy mogliby mi kupić. ciekawe co na to pediatra.
 
o widzisz dobrze ze mówisz bo może nie warto sobie głowy zawracać tylko upić to co jest u nas. ten Delicol jest chyba z innej grupy leków więc może warto by któregoś z tamtych też spróbować. Wiadomo że każde dziecko jest inne i na każde podziała coś innego, ale ja jestem w stanie spróbować wszystkiego byleby mała tak nie płakała. Ostatnio lekarka wspominała też o czopkach homeopatycznych...

a jak tam wasze kręgosłupy? mój już totalnie wysiada :( wczoraj to normalnie wyłam z bólu...
 
U mnie kolek brak. Ale czasem mamy problem z kupką. Wiaterkow pełno. Robi kupke raz dziennie między 18:00 a 18:30 a jak nie zrobi to jest rano. Jak widzę że ma problem to masuje brzuszek. Daje też minimum 3 razy dziennie herbatke koperkowa według jej zapotrzebowania i to wydaje mi się że robi miekksza kupę. Tylko szkoda że z HIPPA nie ma koperkowej dla takich maluszkow bo jest szybsza w przygotowaniu.:p a tak to mam BabyDream od 1.tygodnia i ją trzeba parzyc..
A co do kręgosłupa to mi nic już nie dokucza. Na początku bolal ale to po ciąży jescze. Bardziej bolą mnie ręce a raczej miesnie bo spi pół nocy ze mną w łóżku i od trzymania jej zeby nie spadła:p
 
Ostatnia edycja:
Eda, kręgosłup - masakra! nie wiem ile waży nasz klocek, ale już pewnie idzie w kierunku 6kg, a mnie kręgosłup tak napiernicza, że aż nogi od niego bolą:/ a nie nosimy jej ciągle, dodam, tylko jak naprawdę trzeba. a jak nie trzeba to leży sobie na macie edukacyjnej i gada do siebie. albo w łóżeczku. nosimy tylko jak nie może usnąć sama albo jak po mleczku trzeba odbić.
 
reklama
tigi u nas przez te kolki noszenia jest co niemiara a Majka też już swoje waży. zastanawiam się ile po cesarce muszę odczekać żeby iść na jakiś masaż, bo jak tak dalej pójdzie to niedługo w ogóle jej na ręce nie dam rady wziąć, z tym że mój kręgosłup już wcześniej mi dokuczał-efekt 8 godzinnej pracy przy biurku, póki chodziłam na fitness i go trochę rozciągałam to nie było tak źle ale potem przez ciąże, a pracowałam do końca 8 miesiąca nieźle dało mu w kość... nie wiem też czy doraźnie mogę np jakiś plaster przykleić jak karmię piersią?
 
Do góry