reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Kasiula ogromniaste gratulacje . Umnie czekaja bo jakies problemy wczoraj byly z tetnem dzidzi, dzis tez nadal nie wywolali ordynator mnie przebadal rozwarcie ani drgnelo, skurczy brak , pocieszyl mnie tym ze glowka malenstwa juz ostro napiera. :-) jutro juz 9 dni po terminie :-( tyle dobrze ze dzieciaczki u babc rozpieszczane i nie odczowaja braku mamy :-)
 
No to dziewczyny bole juz sa i to konkretne teraz biegunka doszla, a na porodowce 3 kobiety rodzi, na ktg skurcze do 100 na dwadziescia minut cztery.. chcialy mnie juz zostawic ale wyszlam jeszcze na patologie bo nie chce sluchac jak rodza tamte ..
 
smutnamama trzymam kciuki żeby teraz już szybciutko twoje maleństwo pojawiło się na świecie!!! POWODZENIA!
 
smutna trzymam kciuki!!!!!:-):-) wreszcie się dzieje!:-) wspieram:tak:

kasiula no gratulacje!!! Doczekałaś się w końcu:-) a synek spory, brawo!:tak:

niezapominajka1101 mój synek też tak miał, tylko o 3 się budził, na szczęście już mu przeszło i budzi się tylko na karmienie:-)
 
reklama
Do góry