reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Janek ma po porodzie pekniety obojczyk bo barkowo wychodzil, ma w jaderkach wodniaki i syraszne wybroczyny na twazy az fioletowy jest . Jestem szczesliwa zawsze przy dzieciaczkach a w domu to juz wogole, albo zwariuje z nawalu pracy :-)
 
Smutna GRATULUJE:-):-):-) i na bank juz smutna nie jestes ;-)

sliczny Jasiu i wloski sa cudowne!!!!!

no to zakonczylismy porody tak ? :-D:-D niesamowite.. jeszcze niedawno zaczynal sie wysyp.. polowa listopada a teraz.. polowa stycznia i zamykamy

jeszcze raz chcialam wam wszystkim pogratulowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

images123.jpgzycze wszystkim aby maluszki sie ZDROWO chowaly!!!!!!!!
 

Załączniki

  • images123.jpg
    images123.jpg
    7,3 KB · Wyświetleń: 49
Tak jest TILUCHNA ma rację, GRATULACJE dziewczyny wszystkie dzieci szczęśliwie doczekały się przyjścia na świat.

Teraz dopiero zaczynają się schody :rofl2::rofl2::rofl2:, ale jedno spojrzenie tych naszych uroczych stworków i wszystkie smutki wynagrodzone :happy:.

My byłyśmy z Leną dzisiaj na wizycie patronażowej u pediatry, wszystko ok.
 
Smutnamama ja po porodzie mialam, i wiem jakie to nieprzyjemne.. ogólnie nic z tym nie robiłam, jedynie w ciągu dnia dość często się podmywalam i mylam płynem Lactacyd. Po tygodniu wchlonely się i nie ma po nich śladu:) i z tego co mi wiadomo po porodzie powinny się wchłonąć. Ponoć żadne maści nie są za dobre. Choć można próbować. A jak masz dość duże i Cie to martwi to wybierz się do lekarza:)

My już mamy 2 wizyty u pediatry. Pierwsza była zaraz po świętach bo Mała spadła z wagi wychodząc ze szpitala, ale na wizycie okazało się że wróciła do wagi wyjściowej:) ostatnio bylysmy też na wizycie i przybrala pół kg:) a ogólnie wszystko w porządku. Dostałam zalecenia zeby ją wyżej kłaść bo dużo ulewala i wszystko wraca do normy:) bierzemy witaminki i na katarek syropek.

Mam pytanie, czy ktoras z was dokarmia mm Maluszka? Jak tak to jakim mlekiem?

A Mi już pokarm zanika.. od poczatku mialam problem z laktacja, mleka mialam tylko na jedno karmienie w nocy.. po czym i tak lecialam po butle z mm.. tak malo go było i cienki był, raz udało mi się odciągnąć z dwóch piersi 90 ml.. a teraz, prawie w ogole już nie mam..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry