reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witam.Tomcio ma przepukline pepkową.Wczoraj jak go kapałam to zauwazyłam ze mu pepek wyszedł zadz do poloznej i powiedziała zeby go czesto klasc na brzuszek i dzieci czesto tak maja i albo samo przejdzie albo operacyjnie to usuwaja ale dopiero jak dziecko skonczy roczek:baffled:
W pon wybieram się do pediatry zeby to zobaczył i ocenił co dalej:dry:
 
reklama
hej

melduje sie w dwupaku nadal..

Baska ato nie plastruja,mojej siory maly mial i dostala plastry i zeszlo po miesiacu jakos....

smutna ii co cos sie rusza,,jakies skurcze???

cosiek i dobrze ze sciagnela ci,,a mala ladnie przyvrala:))
 
Koralikowa jakies sa dochodzace nawet do 100 ale krociutkie , przepowiadajace nadal. A ja juz czuje taki nacisk na ujscie, ze wytrzymac nie moge . A lekarz dyzurujacy mnie zbadal i powiedzial ze jeszvze nie czas ..
 
KORALIKOWA przybiera, cieszę się bardzo. Dzieci położyliśmy spać o 20 a teraz nawet ściągnęłam sobie 140ml pokarmu do zamrażalnika w razie "W" będę miała.

A może wiecie ile te nasze szkraby jedzą ml naszego mleka z butelki na jedno karmienie???? tak orientacyjnie się pytam

Jeszcze trochę dziewczyny i Wy się rozpakujecie - wiem łatwo się mówi, ale co zrobić trzeba czekać
 
Witam mamuski jaka cisza ostatnimi czasy na forum.. ja dzis wieksza czesc nocy nie spalam co sie ruszylam to brzuch twardnial nadole zywcem mnie rozrywa. Mama na dyzur do szpitala na zastrxyk jedzie to znowu zabiore sie z nia na ktg i niech inny lekarz mnie zbada moze wkoncu po ktoryms badaniu sie ruszy porzadnie bo juz sily niemam, a tu jeszcze troje dzieci w domu trzeba oporzadzic , zabawic :/ a ja juz sil niemam
 
Cosiek - ja niby piersią karmię , ale jak odciągnę jak jedziemy gdzieś to wypija od 90 do 120 i to chyba jest ciut za dużo , ale nie wiem ile takie dziecko na cycu powinno wypijać :sorry2: ale Aleks to mały głodomor jest...

Mamuśka - daj znać bo coś czuję że to już ;-)

Smutnamamo - już nie długo, wytrzymasz :tak: ale wiem że te ostatnie dni są najgorsze ...

My wczoraj wspominaliśmy poród z emkiem , bo jakoś wcześniej nie było czasu , a po południu mamy gości ...znowu ...i na zakupkach wczoraj byłam , w smyku są wyprzedarze ciuszków z fisher price i innych , się obkupiłam i jeansy w orsayu wychaczyłam ;)

Miłego dnia !!!
 
smutna mama czuje sie podobnie:dry: moze nie mam trojki dzieci do opieki ale bardzo chce isc juz rodzic nie spodziewalam sie przechodzenia terminu. wczoraj mialam powtorke z 18 grudnia przez 4 godz w nocy mialam skurcze wykapalam sie ubralam dopielam torbe szpitalna i juz chcialam jechac i sie uspokoilo...:baffled:
 
Kasiula wspolczuje ja pamietam jak przenosilam to kazdy dzien stresujacy byl czy oby wszystko w porzadku. Ja z om na 31 grudzien mam z usg na6 styczen wiec jeszcze chwila , wszyscy mnie jeszcze denerwuja slowami teraz to juz trzymaj do stycznia , ja to juz wybucham poprostu , baby co rodzily zeby takie glupoty gadaly jakbym to miala jakis wybor kiedy dzieciatko bedzie gotowe wyjsc.

Cosiek , mamaktosia dzieciaczki duzo wiecej sciagna mleczka z butelki niz z piersi bo latwiej im ssac :-)
 
Smutnamamo - dokładnie , jak zjadł 120 to prawie 3 h wytrzymał , a tak cyca to woła co niecałe 2 h , z tym że ja dalej nawałowa jestem i w tym momencie to wysiłku żadnego w to nie wkłada :-D bo mleko dosłownie tryska. Pozatym widać po tym ile przytył że lubi sobie pojeść :tak:
 
reklama
cosiek. 1 oz mleka na godzinę spania, a max 3 oz jednorazowo czyli 90 ml nie wiecej jeśli maluch jest nadal głodny po 2 oz( pijac z butelki robi to szybciej niz z cyca i potrzebujemy ok 10 min zeby zobaczyć czy te 2 oz sa wystarczające .
To informacja od mojej laktacyjnej pielęgniarki

Dziewczyny karmiace cycem, podajecie maluchom jakes witaminy oprócz wymaganej D? Czytam coś o wit K i sama nie wiem czy podawać, a pediatra nic nie wspomniał
 
Do góry