reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Koralikowa byłam chwilkę po 14, łącznie zeszło mi prawie 3 godziny :wściekła/y:
MamUśKaaa88 skurczów brak, łożysko 3-go stopnia, ale wydolne, ujście zamknięte, po cichu liczę, że dotrwam do nowego roku, jak nic się nie będzie działo to następne ktg mam 30.12

Wesołych Świąt Mamuśki, dla Was i Waszych rodzin !!!!
 
reklama
Ja już jestem w szpitalu. Ten balonik to fachowo cewnik Foleya czy jakos tak. To jest cewnik który wprowadzają do macicy zakończony balonikiem który napełniaja roztworem soli fizjologicznej i on rozpycha tam wszystko. Mam go mieć do rana a rano kroplówke. Do najprzyjemniejszych rzeczy to nie należy ale da się wytrzymać. Tylko raczej noc na nogach bo ani siedzieć ani leżeć z tym nie da rady.
 
Gratulacje dal wszystkich nowych mam! :-);-)
Drogie grudniówki te rozpakowane i te czekające na swoje maleństwa chciałam Wam życzyć spokojnych, radosnych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze, dużo cierpliwości na nadchodzący Nowy Rok i dużo, dużo pociechy z waszych maluszków! :-):tak::happy2: WESOŁYCH ŚWIĄT!
 
Kochane Grudnióweczki
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkiego co Naj ...a najbardziej życzę Wam zdrówka i miłości , bo jeśli ktoś ma i jedno i drugie to ma wszystko !

Ananaska , Cayoka gratuluję przepięknych prezentów pod choinkę ;-)

Ps - ja chcę jeszcze raz ! ;-)
 
Niezapominajka - zaczęło się od kolek i ulewań , ponieważ karmiłam tylko piersią to miałam dietę eliminacyjną , najpierw mleko i nabiał , potem białko zwierzęce ( od jajek po mięso ) a na końcu gluten ... jadłam produkty bez glutenowe , marchew , jabłka itp ... jednym słowem radośnie ...
Potem okazało się że " potówki " to Azs ... , w wieku 8 mc zaczą kaszlećbez powodu ... jak miał 13 mc miał pierwszy atak astmy ...potem sanatorium Kubalonka , testy z krwi , kilkadziesiąt wizyt u alergologów , pulmunologów i każdy mówił co innego ... bo to taka dziwna astma .... po zmianie alergologa dowiedziałam się że to astma w lekkim przebiegu a raczej astmatyczne zapalenia oskrzeli , dlatego nie ma charakteru ciągłego i nagłych napadów.
Syn ma uczulenie na roztocza i kurz domowy , i moja dieta eliminacyjna nic nie dała ...
 
reklama
Do góry