reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Cosiek gratulacje :-D
Dziękuję za ciepłe słowa. Mały całą noc nie jadł. Nie mogłam go dobudzić. Wczoraj od 17 do 24 nas cycu wisiał i histeria bo nie chciał do inkubatora na naświetlanie. Pewnie znowu z wagi spadnie i żółtaczka nie osłabnie. Ja mam nawał mleczny. W piersiach guzy a on pociumka trochę i koniec. Dzisiaj mąż mi laktator przywiezie to ulga będzie. Mam powtórkę tego co z pierwszym synem. Masakra. I mówię do małego Bartuś zamiast Michałek :-D Wydaje mi się że Bartek jako noworodek wyglądał identycznie :-D
Dziewczynki z terminami, do dzieła :-D
 
reklama
Hej dziewczyny..sorry za moja nieobecnisc ale ja znowu w szpitalu z malutka...po poridzie bylam 2dni w domu I pitem szpiral bo zoltaczka...dzis w nicy zniwu nas na oddzial wzieli bo po kroplowce ktora mala miala na glowce zrobila sie narisl I rosla musieli to naciac wyleciaka z tego gslaretowata ropa mala ma antybotyk wszystko przez nich...a pyt w sobote jak wychodzilam czy to normalne to tak...a tu prosze msla kilka dni ma I jyz laduja antybiotyk....mam dosc.jedyne dobre to ze nic do krwi sie nie dostalo....druga placze za mna w domu...ciagld mama msma. Jak hylam te kilka dni nie odstapila mnie na krok a tu znowu mama znikla. Nie mam sil....przez ich bldy my cierpimy:(
 
malutka, u nas tez zoltaczka a właściwie już końcówka. Należy jak najczęściej przestawiać do cyca to szybciej zejdzie
polcia,to co to bydlo narobilo Ze sie zebrala ropa??
Mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku i szybko wrócisz Do domku do starszej. Trzymaj sie
 
polcia współczuję... czasem brak słów po prostu dla takiego lekceważenia i nieprofesjonalizmu. trzymam kciuki żeby jak najszybciej wszystko było dobrze żebyś mogła cieszyć się swoimi dwiema pociechami.

my nadal czekamy,,,
 
Polcia jaka biedna ta Twoja córa... Dużo zdrówka i wytrwałości dla Was!
malutka a crp i bilirubina spadają? Bo Wy i z tym stanem zapalnym i z żółtaczką walczycie? Tak?
Eda a Ty termin na kiedy masz?
 
polcia - a jak to sie stało że trafiliscie z powrotem? Ty sie niepokoiłas bo malutka się żółciła?
Nam w szpitalu nei sprawdzali bilirubiny a mała ma trochę żółte oczka i nie wiem czy sie niepokoić czy alarmowac kogoś..
 
Cześć Mamuśki wpadłam żeby znów sobie trochę postękać, ledwo już chodzę, bolą mnie pachwiny, krzyże, a jak chodzę to mam wrażenie jakby Mała miała mi ze chwilę wypaść.
Z jednej strony już bym chciała urodzić, a z drugiej proszę Boga żebym wytrzymała do nowego roku.
 
Eda aaa bo wcześniej suwaczka nie widziałam... No to też już Cię pewnie wkurza te czekanie...
Domi mnie też miednica i pachwiny męczą i już chciałabym być PO :-)
 
reklama
Polcia, współczuję.
Tak, walczymy z żółtaczką i ze stanem zapalnym. Naświetlania i antybiotyk. Crp ładnie spada bo było 60 a już jest 18. Gorzej z żółtaczka. Mieliśmy naświetlać do wczoraj i kiepsko to wychodziło. Dzisiaj po badaniach decyzja że naświetlania do jutra do godz 24 non stop bo inaczej spędzimy święta w szpitalu. I wychodzi na to że spędzimy bo mały nie znosi inkubatora i co go włożę to jest histeria. Po kilku godzinach prób udaje się na 5-15 minut. Jestem wykończona psychicznie.
Lucere na Twoim miejscu poszłabym do lekarza i powiedziała co Cię niepokoi. Lepiej się upewnić.
 
Do góry