reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
ja bym Ci Basiu pozwoliła wypić :-D a jak pytałam mojego dr to powiedział zeby pić jak najmniej... boje się cewnika i innych paści szpitalnych a do cesarki to chyba zn.podpajęczynówkowe..
torby nie pakowałam wczesniej bo sobie wkręciłam ze jak spakuje to zaraz coś sie zacznie dziać :D
 
Ostatnia edycja:
Karpula zewnatrzoponowe i te podpajeczynkowe to czytałam właśnie wczoraj o tym i to podobne wiec niewiem które dadza ale pewnie któreś z tych a to podobno sam dr wybiera.No w sumie masz racje ja przez skurcze i czeste pobyty w szpitalu sie wczesniej spakowałam.
 
Dziewczyny a jak sie czujecie z tym, ze macie wyznacziny termin i wiecie ze to dzieje sie juz i teraz?
Ja tez mam miec wyznaczine CC, termin na 5 styczen a koniecznie zalezy mi na styczniu. Mam nadzieje ze dotrwam.
Pierwszy porod wyszedl znienacka, a tu bede wiedziala kiedy.
Ile dni przed terminem OM, bedziecie mieli CC?
 
Marika ja czuje sie dobrze i ciesze się ze wiem kiedy co i jak.W pierwszej ciąży miałam rodzić naturalnie ale kiedy w 41tyg odpłynęły mi wody i pojechałam do szpitala po 3h okazało sie ze trzeba zrobić cc.A teraz planowane mam miec tydzien przed terminem:happy:Miałam mieć dwa ale ordynator stwierdził ze skoro nic sie nie dzieje poczekamy tydzien i tym sposobem jutro albo we wtorek przywitamy maluszka na świecie:-)
 
Hej Dziewczynki :)
Ja w piątek urodziłam synka, napisałam co i jak w odp. wątku :) Czujemy się dobrze, chociaż czasu na wszystko brak:tak: Mam nadzieję, że uda mi się Was nadrobić jak już trochę się ogarniemy:tak:
 
Awunia gratki
Marika a ja mam stresa jestem w szpitalu czekam na jutro I zoladek mi sciska...ale z drogiej str ciesze sie, ze jutro przytule maluszka
 
reklama
Basiu, Vici, Karpula 101692.gif :-D:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • 101692.gif
    101692.gif
    56,7 KB · Wyświetleń: 63
  • index123.jpg
    index123.jpg
    6,3 KB · Wyświetleń: 24
Do góry