reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Baska ja tez leze plackiem nadal , dzieciaki troche nabroily i wszedzie zabawki ale ani mi sie mysli dzis ruszac tylka z wyrka :-) wyciagne tylko cos mrozonego na obiad dziecia i nic wiecej nie robie ;-)
 
i ja się witam;) nadrobie w wolnym czasie:)
Oregano gratulacje zdrowej Saruni;)

Ag Krk witamy po dłuższej nieobecności:*

Ja gotuję obiad, robię bigos na jutro i piekę szarlotkę, także nawał roboty......Miłego weekendu:-D:-D
 
Nie no najstarszy u babci jest , bo jakby byl to bym nie polezala, ich pokoik mam na przestrzal wiec leze i wszystko widze co sie dzieje moje dzieci bardzo samodzielne sa bo jest ich troje :-) poza tym moj 3 latek swietnie sie dogaduje z maluchem 19 miesiecznym bo max ma bardzo lekka mowe i juz niejest jak to michas mowil dziwny . Bawic tez sie potrafia sami autkami sobie brumbaja, ?,oczywiscie dopuki nie zaczna sie o jakies klocic, z tym ze sytuacja sie zmienia jak mam 7 latka jeszcze w domu, wtedy zaden mnie nie slucha pyskuja mi jak tamten jeden wielki krzyk charmider w domu. Wiec skoro go niema to leze ile moge :-)
 
Domi jestem pod wrażeniem męża :-D szok. Prawdziwy skarb masz w domu.
Mój co prawda był na zakupach i teraz jeździ na odkurzaczu ale tydzień na to czekałam. Wcześniej miałam go gdzieś i sama sprzątałam ale teraz chce dotrwać do grudnia i nic nie mam zamiaru robić.
Dziś pierwszego skurczybyka miałam :-) trwał sekundę
 
reklama
Do góry