reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Ananasek to zdrowka dla synka i odpoczywaj.

Witaminka nio im blizej komuni tym gorzej. Mialam robic w jednym miejscu teraz w drugim. W koncu nie wiem gdzie,ech.
 
Hej!

I jak tam dziewczyny wyspane? :) Ja padam na twarz, mala sie w nocy obudzila i zasnac nie mogla ech. Zreszta u nas pobudki w nocy to norma, oby drugie dziecko lepiej w nocy sypialo hehe;) W ogole jakas nie do zzcia jestem ostatnio.

Milego dnia!


No i chcialam suwacyek wkleic, ale jakos sobie poradyic nie moge...
 
Ostatnia edycja:
Aniaa23: Niby wyspana, ale ciągle ziewam... Mam wrażenie, że pół życia prześpię...

Dziub: Byłam wczoraj w szpitalu zapytać się o te bóle z boku na dole, Bez żadnych badań lekarka powiedziała, że jak nie ma plamień to ten ból jest od częstego oddawania moczu i przepisała coś na zapalenie hmm... nie będę tego brała na razie poczekam co moja Pani ginekolog na to powie, ale to dopiero 8 maja.
 
Ja dzisiaj też nie mogłam spać w nocy. Nie mogę sobie miejsca włóżku znaleść. Najgorsze jest to, że bolą mnie lędzwia. U mnie wielkie pranie:D
 
Goko dziękuję :-) a ja mam termin na 28 grudnia 2013 ale bardzo bym chciała urodzić w styczniu, a Ty 31.12 :) w sylwestra! nie masz jakiegoś sposobu aby urodzić 1 stycznia? ;) ;)

O i widzę że też Poznań, mogę wiedzieć gdzie rodziłaś, do kogo chodziłaś i jak wrażenia? może być na priv :-) ja narazie ma tylko jedno doświadczenie szpitala przy Polnej ale niestety wiąże się ze stratą dzidziusia więc nic przyjemnego tak czy inaczej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam

a mój synek ma zapalenie oskrzeli własnie wróciłam z przychodni antybiotyk itp 70 zł w aptece zostawiłam...doktorka mówiła ze mnóstwo dzieci własnie ma teraz zawalaone oskrzela ,przez pogodę bo lato się poczułoooo i siedzenie w domu o jezusiu...


 
Do góry