reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Kochane ja mieszkam w uk,ostatnio tez brzuch bolal z jednej strony i lekko krwawilam,pojechalam na A&E i wyczekalam dlugo bo 5 godzin ale zrobili wszystkoe badania i scan...Tez byl tylko pecherzyk (jakos 5/6 tydzien),kazali wrocic za dwa tygodnie na scan,bylam wlasnie wczoraj i juz byl zarodek i bijace serduszko :-)
 
reklama
Dlatego winki i dziub,jedzcie do szpitala i wymagajcie,oni od tego sa!I nie przemeczajcie sie,powolutku wszystko i czekajcie bez stresu oczywiscie Trzymam kciuki kochane!
 
Kogasica ciesze sie, ze u Ciebie wszystko dobrze :) ze sluzba zdrowia, chyba tak jest wszedzie, zalezy na kogo sie trafi, czasem mozna niesmialo szepnac slowko i zrobia ci wszystkie badania, a czasem mozna sie wyklocac i i tak odesla so domu :/

Winki, tak mi przykro, bo wiem jak to stresuje. Ale postaraj sie myslec pozytywnie, obie jestesmy a bardzo-bardzo wczesnej ciazy i wszedzie pisza i mowia, ze plamienia/krwawienia moga pojawic sie bez znaczacego powodu czy wplywu na ciaze. Jestem myslami z Toba, z calego serca zycze zeby w Twoim przypadku byly one bez znaczenia! Odpoczywaj :)
 
Witam wszytskich ;)


U nas brzydka pogoda, pada, ale naszczęscie wczoraj pogoda się udała:)
Co do tabltek biorę tylko kwas foliowy, lekarz mi powiedział że narazie to mi wystarczy.
pieknaszyszunia mam nadzieje, że udały się wczoraj odwiedziny, wiem jak to jest my mieliśmy kolo 150 gości i strasznie długo schodziło;)
Dziub może wybierz sie do lekarza i to skonsultuj;)
Koralikowia właśnie suwaczek z rocznicą dziwnie mi pokazuje a wypada dziś:)
Cosiek zobaczysz będzie wszytsko dobrze;)
Oregano ciesze się że wszytskow porzadku;)
winki80 trzeba poczekać i bedzie wszytsko dobrze, tylko się denerwujesz, a to nie pomaga.
 
Witam.Wpadłam na chwilkę bo robię obiad.
Pogoda paskudna bo od wczoraj zimno,pochmurno i deszczowo wiadomo weekend:baffled::wściekła/y:
ewa81 jak wpadłam na BB to jeszcze miałam 28;-) ja biorę VITA MINER PRENATAL.

Uciekam.Miłego dzionka
 
Baska u nas tez paskudnie, az sie z lozka nie chcialo wychodzic! Na zlOsc pogoda psuje sie w moje dni wolne i nigdy nie moge w ogrodku popracowac :/

Zadzwonilam dzis do szpitala to uslyszalam, ze na wszystko jeszcze za wczesnie haha, za wczesnie zeby sprawdzic gdzie ciaza sie zagniezdzila i jesli jest pozamaciczna to za wczesnie zeby odczuwac objawy. Bol moze byc spowodowany cysta albo czyms innym nie zwiazanym z ciaza, ale wg nich nie ma sensu na razie sprawdzac co to moze byc zanim nie wykluczy sie ciazy pozamacicznej hmmm. Zasugerowala zebym zrobila badanie hcg we krwi u swojego rodzinnego teraz i po 2 dniach, wiec jutro do nich zadzwonie. Swoja droga badali mi krew w srode, moze bedzie mozna uzyc wyniki z srody i porownac z tymi z tego tyg..? Niedlugo waszystko sie okaze :)
 
Winki strasznie mi się przykro zrobiło jak Twojego posta przeczytałam :(((
Jak się dzisiaj czujesz?
Masz kogoś do pomocy przy dziecku? Odpoczywaj i jak najmniej podnoś, wiem że to trudne ale ja też się tego uczę, boję się wylądowania na patologii przez np. przedzwiganie, nie chcę znowu się rozstawac z synkiem. Trzymam za ciebie kciuki.

ANANASKA co U Was???? Jak się czujesz jak synek?
 
Witam ja też na chwilkę się przywitać bo o 15 wychodzimy z domu i nie będzie nas do wieczora.
pięknszyszunia - śliczne te pieliszki
winki80 - odpoczywaj dużo, na pewno będzie wszystko dobrze jak dzisiaj?? i niestety trzeba uważać z tym noszeniem starszaków ja też staram się jak najmniej go nosić ale czasami nie idzie a waży już 15kg
kogasica - gratuluję bijącego serduszka :)
nonek - 150 gości!!??
dziub - ciężko mi określić jak bardzo cię boli ale ja też mam takie kłucie z prawej strony, jajnika ale to od hormonów ponoć tak jak piersi bolą, a przy ciąży pozamacicznej ból jest bardzo silny nie do wytrzymania tak wiec w ogóle w ten sposób nie myśl.

udanej niedzieli!
 
Winki trzymaj sie , myśl pozytywnie i dużo odpoczywaj , powtarzają ze ma być dobrze i będzie ! Ja trzymam za was kciuki!

Dziub wlasnie tego sie obawialam... Za dużo lat doświadczenia z nhs... Mam nadzieje ze jak obie pójdziemy na scan 20 będziemy sie chwalić dzidziusiami i pięknymi zdjęciami ;-)

Wiedzę ze sporo dziewczyn z zagranicy.
U nas dziś kicha z pogoda , zimno 4 stopnie a ja już zimowe kurtki, czapki , buty pochowalam... Hura.

Mam nadzieje ze wszystkie dobrze se czyja , ja cierpię na senność niesamowita , najchętniej by. Spała Non stop .

Miłej niedzielki kochane ciezaroweczki
 
reklama
Dziub bo mi wyleciało , tego typu bóle to mogą być bóle związane z rozchodzeniem sie kości miedniczych ( ból porównywalny ze złamaniem) gdyż macica rośnie ( mimo ze dzidzia jeszcze tycia) i organizm kobiety sie przystosowuje do tego stanu. Ja mam takie bóle w biodrze i dretwieje mi lewa noga. I to wlasnie atakami , zaboli i puści. Pamiętaj zeby sie nie zrywać jak wstajesz to powoli jak z leżącej pozycji to najpierw usiac posiedz i dopiero wstan , musisz zwolnić trochę teraz i myśl pozytywnie , stres nie pomaga kochana.
 
Do góry