reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Dużo macie planów weekendowych, ja wszystko jeszcze robie w zwolnionym tępie, bo mam nakaz leżenia z nogami do góry, a to się ta nie da. Z jednej strony lepiej w moim przypadku trochę zwolnic niż wylądowac na patologii:baffled:

DZIUB jak się czujesz już lepiej???

KORALIKOWA mniammm ciasto czekoladowe :-p, ja sobie wyprosilam u teściowej gołąbki:-p

NONEK udanej imprezki Wam życzę i się za dużo nie przepracuj

ANANAESEK jak tam Twój synek lepiej się czuje??? nic nie piszesz, zaczynam się martwic???
 
reklama
Dziub daj znać koniecznie , mi sie wydaje ze na A&E będziesz musiała bo maternity assesment po 13 tyg dopiero , ale mam cicha nadzieje ze tracisz na kogoś normalnego i coś coli poradzą. Trzymaj sie inwazja na siebie ! Miłej soboty życzę drogie panie , ja najchętniej poszlabym spać ... Ledwo żyje :(
 
Agusia, jest jeszcze Early Pregnancy Assesment Unit i mam nadzieje, ze tam mi cos doradza :)

Dzieki dziewczyny, czuje sie dobrze, ten bol po prostu nagle sie pojawil, tak jak poprzednio. Martwi mnie, tym bardziej, ze tym razem wystapil jakby w formie skurczow, tzn trzymal i puszczal i tak przez 20 min. Ale tylko w jednym miejscu hmmm. czekam na nospe z PL z niecieprliwoscia!

Dam znac co i jak, moze doradza cos madrego :)
 
nonek to goscie troszke wczesniej co??

cosiek mm golabki,to teraz mi smaka narobiłas na nie...a czemu masz tak elzec do gory nogami??

dziub to fajnie,ze juz lepiej...
 
Bo niestety mam ciążę na podtrzymaniu i wysokiego ryzyka i obejmą mnie nawet badania prenatalne :((, trzeba sprawdzić jak ciąża się rozwija po tej infekcji :(((
 
Hej Grudniuweczki !!!


Nie odzywałam sie bo sie kurowałam...jeszcze troszke trzyma ale juz lepiej katarek jeszcze troszke mam na szczescie nie jak wczoraj no i ucho boli troszke ale u nas pogoda ochydna wiec siedze w domu i sie kuruje:happy:

Koralikwa uwazaj na siebie bo u mnie własnie zaczeło sie kichaczka:baffled:

U mnie wiedzą rodzice i rodzeństwo dalej powiem jak juz bede słyszeć serduszko:tak:

ewa81r wypoczywaj ile sie da i uwazaj na siebie...

madaaa ja pije normalna wode jaka mi wpadnie....satarm sie wypijac minimum 1,5l dziennie.Ale dobrze ze napomniałaś ten temat musze kuknać na skład wody:happy:
A oprócz tego pije jedna kawe dziennie zwykła parzoną gdzie piłam czasem 2 lub 3 a jak mam chec to wtedy pije capucino lub zimna kawe podobna do capucino no i sok pomaranczowy lub jabłkowy ostatnio polubiłam sok marchwiowy z miodem kupuje u nas w lidlu czasem pepsi herate ale głównie wode:tak:
A apetytu nie mam na nic:baffled: odrzuciło mnie od jedzenia czasem wpycham cos w siebie zeby miec siły:baffled:
ZANUDZIŁAM :-p:-p:-p Sorka:sorry:


nonek90 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ;-)

marka1307 no to slub tuz tuz :-):-)

nieee nooo gołąbki mniaaaam :rofl2: ale mi smaka narobiły nooo:-p:-p

Dziewczyny jakie bierzecie witaminy>>> czy tylko kwas???
 
polcia88, ja biorę kwas foliowy i magnez z wit B6. Teraz gin poleciał mi femibion 1 a od 13tc Femibion 2. Tylko że to kosz ponad 50zł co miesiąc :sorry: Poszukałam w necie czegoś tańszego o zbliżonym składzie i znalazłam Vita-miner Prenatal + DHA, który zawiera jeszcze wiele więcej składników niż femibion i kosztuje 16-20zł również na 30dni. Zastanawiam się właśnie, żeby kupić ten tańszy.
A Wy już co bierzecie?
 
reklama
Do góry