reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

kogasica wielkie gratulacje:-)
aniaa witam rowiesniczke:tak:
aia ja rowniez dziekuje za info o wodzie,na razie mam wodowstret ale wkrotce zaczne nadrabiac zapasy:tak:

ja caly czas masakrycznie wymiotuje a to dopiero 10 tydz leci:no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
nonek a ja przedtem nie miałam z włosami problemów tylko teraz jakoś tak strasznie mi wypadają:dry:
A co do wody chlorowanej w basenie to czy ja wiem jaka to różnica wielka jak u Nas miejska tak samo chlorowana.Ja bardziej w basenach obawiałabym się chorób różnych grzybic itp
koriander oby Ci minęły te wymioty.Moja szwagierka miała przez całą ciążę ale nasilały jej się wieczorami najbardziej.
 
Ostatnia edycja:
Nonek wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszej rocznicy slubu. Szczescia, szczescia, szczescia i spelnienia marzen.
U nas w styczniu wybilo 3 lata malzenstwa :). Najpiekniesze lata mojego zycia. Obiecalismy sobie odnowienie przysiegi na 5 rocznice :).

Co do kawy to ja zyje bez niej od czasu zajscia w ciaze z pierworodnym, wtedy odstawilam, bo mnie od niej odrzucalo. Potem karmienie, ciaza z drugim synciem, karmienie, ciaza z trzecim, karmienie i teraz kolejna ciaza i kawy nie pije. Nie ciagnie mnie do kawy.
Smerfna mnie od lodowki tez odrzuca, normalnie mi smierdzi, a musze tam czesto zagladac, ale wtedy to szybko otwieram biore co trzeba i zamykam. A tak to tesciowa i meza prosze o wyjmowanie z niej rzeczy. Odruch wymiotny mam na mieso, glownie smazone, ale wogole niedobrze mi jak czuje zapach wedlin czy miesa czy jajecznicy. Wchodza mi tylko parowki, je moge jesc i jesc. Odrzuca mnie od bananow. Moge pic wszystko wode mineralna, soki, do coli mnie ciagnie, wiec czasem pociagne kilka lykow. Herbate pije od czasu do czasu, od kawy odrzuca. I niedobrze mi jest jak moj maz piwo pije, normalnie jak czuje ten zapach to kierunek lazienka.
O wodzie mineralnej chcialam napisac, ale widze, ze Aia juz wszystko napisala :). Tez sie tym zaczelam interesowac jak bylam w ciazy z pierwszym synciem. I kiedy karmilam moje skarby to pilam wode w duzych ilosciach, aby pokarm pieknie sie utrzymywal. Pilam wtedy niecaly galon na dzien, ale za to laktacja na tym korzystala :).
Marka
data na slub piekna :tak: i kciuki za wizyte mocne.
Ananaska zdrowka dla synka.
Kogasia28 piekne wiesci, gratulacje :biggrin2:
Aniaa witaj :biggrin2:
Basia mi wypadaja wlosy, ale wiem, ze przyczyna jest anemia. Ja z anemia od dawna sie borykam, ale ciaze i karmienie i teraz kolejna ciaza robie swoje.
Nonek co do zadyszki i szybszego meczenia to tez tak mam. My z mezem zawsze sport lubilismy. Po ostatnim porodzie biegalismy, ale jak w ciaze zaszlam to przestalismy, tzn on biega, a ja mu kibicuje :). I odkad z nim jestem uprawiam surfing haha, ale teraz kolejna ciaza i znowu deska i pianka poszly w kat. A co do basenu to jesli nie masz zadnych przeciwwskazan od lekarza to jak najbardziej chodz, bo to sport dla ciezarnych, tylko dobrze sie zaoptrzec w jakis preparat, lek przeciwko infekcjom. Ja mam w domu lactovaginal. Ja zawsze wode uwielbialam i powiem tak dziala kojaco na bole plecow i ulatwia porod. Ja trzeci porod mialam w wodzie :).
Koriander wspolczuje mdlosci, u mnie wystepuja przez caly dzien, ale nie az tak.

Z trudem nadrobilam. Mam w domu istny mexico :). My jutro mamy wizyte, wiec bede sie stresowac. Bedziemy prosic o kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
co do basenku , to fajna spraw alllllllleeee, o infekcje baaardzo szybko , ja teraz bede o infekcja bo wlasnie sie dowiedzialam ze mam , poprzez wymaz z kanalu szyjki maicy , ale dzis wizyta w sumie o 19.20 bo lekarz przelozyl i mi cos przepisze (a ja zadnych objawow ale babka mowila w labo ze to normalne bo nie wszystkie infekcje daja o sobie znac) ale chcialabym dzis zobaczyc moja fasoleczke dzisiaj :) no a ja to w ogole mam staz hehe jestem rocznik 89 a to moja 4 ciaza :/ pewnie dziwnie to brzmi ale coz moge ,poki co cieszyc sie 5 letnim syneczkiem i fasoleczka w brzuszku a moje dwa anioleczki, Michalek i kruszynka nam napewno kibicuja
 
hej

Ja po pracy...zmeczona....

nonek noo to gratki rocznicy jutrzejszej i super ze grilka robicie,,,oby pogoda dopisala:)

Baska ja cole pijam caly czas....witaj roczniku 81...

smerfna wspolczuje o rany,,wszystko cie odrzuca to masakra..mnie tam nic narazie nie rusza...

marka slub,,super,,gratuluje mloda zonko i mamusio:)))....mnie tez nic nie odrzuca...i kciuki za wizyteee

ananaska zdroweczka dla synka i zwolnij troszke,,to my ten sam rocznik i miesiac:)))

madzia,ania przeciez to nie musi byc nic zlego....ja wogole nie mam nic dolegliwoscii...

aia tez 81,,to jaka wode pic??? bo zglupialam...

KMB jaki mamut,,toz my wszystkie mlodziuchneee...

oregano ja pije kawe rozpuszczalna z mlekiem...zawsze 3 sypane pilamw ciagu dnia...

kogasica super,,gratuluje kochana...

Aniaa witaj wsrod grudniowek...

korianden wspolczuje takich wymiotow naprawde...

witaminko to juz na jutro kciukaski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Jesuuu was nadrobic hee,,tyle tu nas,,,ze czytam nadrabiam a tu na bank nowe posty sa...
ale weeekend nareszcie.......tylko cos pogoda sie popsulaa...

ja mam czekac na tel od pielegniarki gina,,,,czy w pon znajdzie dla mnie czas i tak czekam ciagle...
 
Marka no ja też rocznik 89 :-) a ciąża druga... Ale fajnie że masz już takiego dużego syna, ja mam siostrzeńca co ma 5 lat i pamiętam jak się urodził, jako 19-latka była przerażona :szok: do tego moja siora się namęczyła przy nim, cały dzień sn a na koniec cc, ale teraz już jest inaczej, jakbym wtedy zaszła w ciąże to na pewno bym tego nie żałowała :-D
 
ja właśnie wróciłam z rowerka :-) mąż biegał ja jechałam, więc nawet się nie zmęczyłam. Podobno to zaraz po basenie jeden z najlepszych sportów dla ciężarówek, tylko oczywiście bez szaleństw :-p
Myślałam o basenie, ale ja tam chodzę tylko na rurę, jacuzzi i saunę, co raczej nie wskazane w okresie ciąży :-)
 
Koralikowa ja kwiecień także już po urodzinach kilka dni temu :)
nonek90 - grill na tyle osób to super sprawa bo kolacja w domu wymaga więcej pracy i nakładów ja jeszcze nie zaliczyłam grilla w tym roku, a tak bym sobie zjadła karkóweczkę, basen fajnie ale o jakąś infekcję bym się bała.
smerfna-mnie od niczego nie odrzuca, a nawet mnie przyciąga jem za dziesięciu wszystko co się nadaje do jedzenia już prawie 3 kg na plusie ale bardzo chce mi się spać - dzisiaj po pracy ponad 3 godziny!!!
madzi-ania- musisz trochę z tą pracą przystopować...
witaminka ja też anemiczka i pewnie dlatego w ciąży czuje się lepiej niż przed bo mi anemia mija w czasie ciąży tak miałam przynajmniej w pierwszej, trzymam kciuki za wizytę!
Baśka 28
- to powinnaś być Baśka 32 :-D jakie bierzesz te witaminki takie ciążowe? mi przed wypadały włosy garściami bo ja anemiczna jestem, a teraz przestają wypadać :)
K.M-B - to pierwszy dzidziuś?
no ja paliłam przed ciążą, a teraz rzuciłam ale...
Anniaa witam Cię
oregano - a ja myślałam że rower zakazany w ciąży??

no to trochę nadrobiłam już północ, a mi po mojej dłuuugiej popołudniowej drzemce jakoś nie chce się spać, cieszę się na weekend choć jutro ma się u nas popsuć pogoda. A z bardzo dobrych wieści to młody się dostał do przedszkola po odwołaniu:biggrin2:
 
reklama
basia u mnie tez jest najgorzej popoludniami i wieczorem, no ale trzeba sie przemeczyc:confused2:

oregano ja w zeszlej ciazy codziennie jezdzilam, nawet w dniu porodu jeszcze rano na rowerze do sklepu smigalam:laugh2: ale to bylo w holandii,inna infrastuktura,rowerzysta ma zawsze pierwszenstwo itp..jak nie ma przeciwskazan to rower jest rewelacyjny, tylko tez zalezy jaki. Ja mam rower miejski na ktorym siedzi sie z prostymi plecami, nic nie ugniata brzuszka. Na gorala bym nie wsiadla
 
Do góry