reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

dzien doberek sobotnio

w koncu weekendzik....

ewa to spoznione zyczonka dla ciebie...i ja tez palilam i teraz rzucialm...wczesniej jeszcze jakis mach,,a teraz bleee...juz nie...

oregano fajnie ze posmigalas na rowerku....

No dzisiaj bede czekala na tel od gina...kiedy mnie przyjmie...
Teraz sniadanko pałaszuje...
 
reklama
Witam weekendowo ja już zaliczone śniadanko, spacer z młodym i pranie i to tyle co na dzisiaj zrobię bo już opadłam z sił:baffled:, a były takie plany sprzątaniowe...
 
cosiek dzieki za polecenie..narazi mis ei chyba nie przydadza,,ale zapisalam sobie nazwe..i cena tez fajna..

ewa no to jak ja,,wen abyla,,i juz sie mzyla,,nic nie sprzatam,,,,nicc

Wogole u mnie totalnie szaro,buro,kropi,,,echhh
 
U nas niby slonecznie ale tak zimno, ze mam ochote w skoczyc w plaszcz zimowy ;)

Podczytuje was, ale zawsze na telefonie wiec nie jestem w stanie odpisac imiennie, nadrobie wieczorem

Mnie znow dzis zlapal ten ostry bol, bardzo niziutko po lewej stronie, mam nadzieje ze to 'tylko' jajnik. I zlozylo mnie w pracy na 20 min :( na szczescie szef wie o ciazy wiec szybko wskoczyl mnie zastapic! Martwi mnie to. Sprobuje zadzwonic na oddzial polozniczy po pracy, zobaczymy gdzie mnie odesla.

Trzymajcie sie mamuski i nie forsujcie z weekendowymi porzadkami ;)
 
dziub fajnie,ze masz takiego szefa...i moze faktycznie to skonsultuj.//

U mnie tez zimno,,bylam na zakupach
Obiadek sie robi,,i ciasto czekoladowe tez juz w piekarniku...
 
u mnie za to okna, i balkon pomyte, firanki zasłonki powieszone, teraz eM sprząta sprzęty tv, xboxy, kompy itp, podział jest :-)
My dziś lecimy na spotkanie, wręczyć zaproszenia ślubne.... a wieczorem eM szykuje pyszna kolacje, jak ja kocham jesc :-D:-D:-D
i jak tu sie nie przepracowywać...
Dziub skonsultuj żebyś wiedziała co robić, i daj znać co Ci doradzili. Również uważaj na siebie!
 
reklama
A ja już mam na dizisja dośc. A to dopieor poczatek. Przed 17 mają być goście a ja już wymiękłam. Ale mam nadzieje, że wszystko sie uda. Miłej soboty życzę:)
 
Do góry