reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

To ja jestem chyba z tych młodszych, bo rocznik 88 :-) chciałam wycelować z dzidzią na swoje urodziny, czyli styczeń, ale wyszło nieco wcześniej :-p
Mnie rano mdliło, wczoraj gin powiedziała, że łagodzić mdłości może dodany do herbaty starty imbir. I faktycznie, teraz trochę mi lepiej.
i znalazłam rozwiązanie dla chcicy na kawę- piję teraz zbożową :)
 
reklama
Madzi_ania Kazda ciaza jest inna, jedne maja ciezkie objawy, inne czuja sie swietnie, a jeszcze inne maja objawy tylko przez tydzien, po czym organizm przyzwyczaja sie do hormonow. 

Mimo wszystko obserwowalabym siebie. Ja akurat mam nieprzyjemne doswiadczenie z LEKKIMI i BLADYMI brazowymi plamieniami, po tyg zniknely mi objawy. Dlatego uwazam, ze kazde plamienie powinno byc skonsultowane z lekarzem, a objawy? Nie wiem, jesli masz mozliwosc to idz do tego lekarza, poradz sie go, ale spokojnie, bez paniki :) 

Jesli chodzi o wode, czytalam ze woda zrodlana to zwyczajnie filtrowana kranowka, dlatego mowia zeby nie kupowac, bo nie jest warta ceny ;) ile w tym prawdy, nie wiem, ja sobie wode filtruje i pierwszy raz mi smakuje, a mineraly mam w jedzeniu i suplementach :)
 
Wychodzi na to, że jestem najmłodsza u mnie rocznik 90;)
Cały dzień sprzatam, właśnie wymyłam wszystkie krzesła ogrodowe i stół i nie mam sił, musze się położyć. Nigdy nie miałam zadyszki a tu hehe:d
 
Cześć

Przyjmiecie jeszcze jedną do grupy ;-)

Miałam dołączyć do was po usg ale co tam jak 2 tesy wyczły dobrze i dotej pory wszystko ok. więc chyba mogę :cool2:.

Trochę o mnie. Jak dziś w temacie jestem rocznik okrągły 80.
A woda jedyna jaka mi podchodzi to Muszynianka. Mamy już jednego synka 5,5 latka.
OM miałam 10.03 więc termin wychodzi na jakieś 15 -17grudnia nie bardzo wiem co wpisać w dłygości cyklu bo od września jak skończyłam brać tabl. cykle miałam ok 28 dni ale też i 2 długie bardzo 35 dni.
 
nonek90, przed ciążą potrafiłam chodzić na fitness i siłownie 4-5 razy w tygodniu, a teraz wchodzę na drugie piętro z wywalonym jęzorem :-) brak mi tchu
 
Anniaa witam Cię:-)
Ja dziś cały dzień w domu siedzę jedynie co to na balkon wychodzę na chwilkę a tak to dostałam weny na sprzątanie i wysprzątałam małemu pokoik,kuchnie całą wyszorowałam i salon.
Mały ogląda bajki albo się bawi więc mam spokój.Jeszcze muszę okna wymyć i firanki zmienić.
 
Oregano ja robiłam to samo siłownia, basen, ciagł ruch. A teraz nie mogę nic.
Anniaawitam Cie:)
Ja cały czas sprzatam, obiadek się gotuje a w miedzy czasie zagladam do was:) Już się przyzwyczaiłam, że codziennie musze tutaj wejść:)
A powiedzcie mi Co sądzicie o basenie w ciązy????
 
nonek ja jak byłam w ciąży to czasem wieczorem jezdziliśmy na godzinkę,dwie nad wodę się wykąpać ale tak na dłużej nie siedziałam w wodzie.

Dziewczyny czy wypadają Wam włosy?bo zauważyłam że mnie przez parę dni już tak dosyć a wiataminy biorę,odżywki też używam:dry:
 
reklama
Właśnie różnie mówią o basenie i o chlorze. A ja kocham basen :)

Baśka_28 ja przedtem miałam problemy z włosami, a teraz jak ręką odjął przestały wypadać i wydaje mi się, że są mocniejsze i szybciej rosną :)
 
Do góry