reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

aniolku:( jestem z Toba , jak tylko bedziesz miala sile i ochote pisz ... ja mam swoje dwa aniolki w niebie jednym z nich jest Michaś , ktory byl z nami na swiecie 13 dni i , a drugi to kruszynka ktora odeszla w 6 tc ... w przeciagu pol roku , stracilam dwoje swoich dzieci , wiem ze ciezko sie z tym pogodzic ... i jest to bol ogromny , ale musimy nauczyc sie z tym zyc i werzyc ze nasze anioleczki czuwaja nad nami i beda nas wspierac tam z gory...
 
reklama
Dzięki dziewczyny, staram się jakoś trzymać, tak po prostu musiało być. wierze, że za jakiś czas znowu nam się uda i tym razem zakończy się szczęśliwie, nie chcieli mnie za bardzo wypuścić ze szpitala, ale wyszłam na własne ryzyko. Trzymam kciuki za resztę :) Powodzenia:) a no i chyba musze się z Wami pożegnać... a szkoda... :(:(
 
Witajcie dziewczyny.

Zaczynam 7tc i chcialabym do Was dolaczyc. Czytam Was od poczatku, ale nie mialam odwagi dolaczyc, czekalam na serduszko, raz juz poronilam i stad te moje obawy. Dzisiaj pierwszy raz slyszalam bicie seruszka w moim brzuchu takze melduje sie i dolaczam:):):)

Aniolek bardzo mi przykro! zagladaj tutaj czasami. I trzymam kciuki zebys szybko doczekala sie maluszka. Jestes pewna ze to wyjscie ze szpitala to dobry pomysl?

Witaminka wielki szacun dla Ciebie za ogarnianie Twojej malej gromadki:)
 
Hej

Próbuje sie do was dobic 3raz,wywala mnie ciagle.

Aniołek bardzo,bardzo mi przykro.

Marka to tez ciezkie chwile przeszlaś.

Edytka betka ładna.

Nonek za jutro &&&&&&&.

Cosiek i jak tam był obchod?

Witaminka he to masz ful wypas mdlosci.

Aia to obie na ten poniedziałek czekamy.

A tak wogole pare slow o mnie napisze-z zawodu belfer-mam syna 9lat-komunie jego mam 12.05-rozwodka.

Mam nadzieje ze teraz post sie wysle.
 
AniolkuBB bardzo mi przykro... Cokolwiek nie napisze i tak nie jestem w stanie Ci pomóc.
Pamiętaj że ZAWSZE masz w nas wsparcie, pisz gdy tylko poczujesz ochotę. Najgorszy jest ten okres zaraz po stracie, oswojenie się z nią, ale mogę Cię zapewnić z własnego doświadczenia, iż z każdym dniem jest coraz lepiej. Aż nastąpi ten dzień kiedy ponownie zaczniecie się starać, nowa nadzieja nastanie. Trzymaj się Kochana.
 
Dzien dobry!!

Mam pytanie do doswiadczonych mam- wczoraj wieczorem zlapal mnie ostry bol jajnika, to raczej nie byl skurcz, tylko bol w lewym dole, punktowy, podobny do owulacyjnego. Trwal z pol godziny, powalil mnie na lozko i wycisnal ze mnie nerwowe lzy :( zadnych plamien ani skurczy jak narazie.. Mialyscie moze takie cos? Jesli sie powtorzy zadzwonie do lekarza, tymczasem zastanawiam sie, czy ktorac z Was tak miala w zdrowej ciazy?
 
Witam sie z rana:)

No i mnie rozłozyło gowa zaraz pęknie z nosa leci jak z kranu do tego bol gardła....czuje sie połamana.Chyba z sapcerku dzis nici:((

Dziub ja czesto miałam bole w pierwszej ciazy raz długie rak krótkie jednie mocne inne słabsze mysle ze to normalnie ale jesli cos cie niepokoi to lepiej by gin cie zbadał i uspokoił..
 
Aniołek bardzo, bardzo mi przykro. Przytulam baaaardzo mocno. Wierzę, że już wkrótce będzie Wam dane cieszyć się spokojną ciążą. Trzymaj się :***

Dziub mnie bolą jajniki i bolały w pierwszej ciąży. Raz słabiej, raz mocniej. W 6-7 tygodniu czasem mocno, owulacyjnie. To wg mojego gin normalny objaw, burza hormonalna trwa, wszystko się zmienia, pracuje. Może no-spa pomagać czasem, kup i spróbuj, jest bezpieczna w ciąży. Oczywiście możesz zadzwonić do gina, ale jestem prawie pewna, że nie powie wiele więcej:-) Spokojnie. Tak naprawdę dopiero silny, nieustępliwy ból skurczowy, albo krwawienia żywą krwią wychodzą poza wczesno-ciążową normę i powinny niepokoić. Naprawdę nie warto się nakręcać każdym kłuciem czy plamką, bo człowiek doprowadzi się na skraj szaleństwa, jak ja w pierwszej ciąży. Po co stresować siebie, bliskich, maleństwo?;-) Tak naprawdę silne nerwy strasznie mu szkodzą i warto o tym pamiętać zanim zaczniemy buszowanie po necie w poszukiwaniu historii będących spełnieniem naszych czarnych myśli...

Ania witaj:-D Zazdraszczam serducha, ach, jak chciałabym je usłyszeć już!

polcia współczuję choróbska :no: Kuruj się. Ciepłe mleko, czosnek, miód, lipa potrafią zdziałać naprawdę wiele:tak:
 
reklama
Koralikowa dzięki :) obchod ok beta rośnie książkowo z każdym dniem, teraz jeszcz jutrzejsze usg i sie rozstrzygna dalsze moje losy szpitalne. W którym jesteś tygodniu?

Dziub nie pomoge z tym bolem i jedynie bede trzymac kciuki jak co to smigaj do lekarza !!!

Polcia biedactwo :((( wracaj szybko do zdrowia, moze tez jakas wizyta u lekarza co? zeby ci sie tak to przeziebienie nie rozkreciło jak u mnie z goraczka. Nie chce straszyc, ale lepiej czasami dmuchac na zimne.

Aia a kiedy się wybierasz na pierwsze usg bo ja jakas zakrecona, pewnie juz pisałaś :zawstydzona/y:
 
Do góry