reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

MamUśKaaa88 żebyś wiedziała, gości interesuje to co na stole i choinka, no...teraz jeszcze mój synuś będzie w centrum uwagi;-):-)

smutnamama silna z Ciebie kobieta, a ten patałach (sorki) niech spada, udusiłabym go za takie słowa...niech płaci alimenty i tak jak piszesz się odwali...
 
reklama
Mamuśka tak, wziął urlop, więc do końca grudnia jesteśmy razem:-D Mam taką cichą nadzieję, że potem już będzie z górki;-)

smutnamama współczuję atmosfery w domu, szczególnie teraz, kiedy potrzebujesz wsparcia i ciepła...Beznadziejni są faceci czasem, naprawdę, porażka:no:
 
Dzieki za slowa pocieszenia dziewczyny wyryczalam sie piszac posta troche lzej mi teraz,. Najgorsze ze musze czekac bo mama moja czesto w szpitalach lezy i niewiadomo czy trafie z porodem zeby mogla sie dzieciakami zajac . A tak zostaje on i jego matka ktora wypnie tylek jak sie z nim rozejde.. niestety tak czasem jest znam tyle czlowieka i jakas glypia pipa za przeproszeniem namacila mu w glowie . On nigdy niechcial zebym pracowala bo wychowywanie dzieci wazniejsze a teraz takie teksty masakra a najgorsze jak uslyszalam od niego ze specjalnie rodze dzieci zeby nie pracowac to mnie wbilo w podloge bo troje sam chcial ja rozumie ze 4 nieplanowane moglo go przerosnac ale gdzie ja w tym wszystkim mi tez ciezko a on mi jeszcze dowala zamiast pomoc ...
 
Hej laski. Przepraszam za nieobecnis ake w domu bylam z maka ax 2 dni dostala zoltaczke. Byla pod lamoami I spadla mialam wyjsc dzis do domu ale nie wiem czy sie uda...lampy tk nic mala jedt rsk pokluta ze nue moga jej pobrsc krwi stooy dlonue fioletiwe babka ci jest ze mna na sali sama jest w szoku ci oni robia...zaeaz kolejny lekarz bedxi probiwak kluc...jestem jyz wyczerpana fizycznie I psychicznie....odezwe sie jak bede w domu
 
smutnamama to przykre że ktoś nie potrafi docenić tego jaka jesteś wyjątkowa!!
spójrz na swoje cudowne dzieciaki i pomyśl że niedługo kolejny cud do was dołączy... one zawsze będę Twoją siłą! i mam nadzieję że ich miłość będzie dla Ciebie rekompensatą! trzymam kciuki i pamiętaj że jesteś niesamowitą kobietą i niezastąpioną mamą!!!

awunia1234 trzymam kciuki za szybki i satysfakcjonujący remont ;)
 
Polcia biedna mala nacierpi sie zreszta ty tez , wiem jakie to straszne patrzec na takie malenstwo poklute ale skoro musza badania porobic to niestety musicie pocierpiec .. szybkiego powrotu do domciu zycze
 
SZYSZUNIA już bliżej niż dalej, jak samo się nie rozkręci to Ci pomogą na dniach i będzie już po wszystkim. Głowa do góry.

POLCIA oj ta żółtaczka jest strasznie dobijająca w szpitalu, to czekanie, rozumiem Twoje poddenerwowanie, ale co zrobić może już nie długo. Będę trzymać kciuki i czekać na wieści od Was.

Dziewczyny musicie być dzielne, tyle czasami na nas spada że aż włos się na głowie jeży, a my ze wszystkiego i tak wychodzimy obronną ręką.
 
reklama
smutnamama ja bym temu Twojemu powiedziała ze sama sobie dzieci nie zrobiłam jak on Ci powiedział ze specjalnie rodzisz dzieci:wściekła/y: dupek!!!!
polcia trzymam kciuki za Was obyscie szybko wrócili do domku:tak:
szyszunia ja Kamila urodziłam w 41 tyg bylo tak ze we wotrek miałam isc po skierowanie do swojego gina do szpitala a w pon jak wstałam ok.7.30 z łozka odeszły mi wody i dalej już wiadomo szpital itd ale ze brak akcji porodowej było to skonczyło sie cc nawet kroplowka z oxy nie pomogla.Trzymam kciuki aby potoczylo sie po Twojej mysli wszytsko;-)
 
Do góry