reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
ANANASKA śpij ile się da, a Ty już zdrowa powiedz mi? Jak się czujesz, wyleczyłaś się bez antybiotyku
 
Jagódka Bardzo mi przykro :-( Ściskam baaardzo mocno i trzymam kciuki za ponowną próbę :*

Właśnie wstałam z łóżka. Tak mnie zmogło, że musiałam się położyć, spałam dobre 2 godz.. Jesteście może czasem roztargnione..?? Przed ciążą taka nie byłam, a odkąd w niej jestem często zapominam różne rzeczy :zawstydzona/y: Idę do sklepu po jakąś rzecz, a kupuję inną :szok: Albo nie widzę danego towaru mimo, że jest przede mną :confused2: Zaczyna to być denerwujące heh
 
hej ja od rana porządki, a potem caaały dzień na ogrodzie i spacerach taka ładna pogoda.

Winki80 ja już wszystkim powiedziałam i mówię jak ktoś jeszcze nie wie bo takie wiadomości to szybko się rozprzestrzeniają :) wie rodzina, znajomi, w pracy, znajomi znajomych...:-D
Ananaska, Aniaa87 ja przed ciążą to byłam śpioch nr 1, a teraz nie chce mi się spać wstaję wcześnie, chodzę spać późno, ale za to non stop chce mi się jeść jem za dziesięciu i mam huśtawkę nastroju...
 
ja jak zwykle przelotem, aczkolwiek witam serdecznie :0

dziewczyny te ktore cierpia na mdlosci i wymioty- w sensie takie z ktorymi nie da sie zyc , ja dostalam extra lek.
to od poczatku, 3 dni nic do buzi wlozyc nie moglam, nawet woda wywolywala torsje.. koszmar :no: M mowi dwon do lekarza albo cie na pogotowie zawioze, zadzwonilam, przepisla lek i jak zazylam, zjadlam normalna kolacje , zazylam, wedlug instruktarzu na noc , zaraz po ostatnim siku, jako ta ostatnia rzecz i rano cud! od rana biegam, pieore, sprzatam, dziecmi sie zajmuje,jem w miare normalnie, pije, gdzie wczoraj wstanie do toalety graniczylo z cudem, trzeslam sie, i zamiast siku, najpierw oproznialam uklad pokarmowy z resztek żółci :-( specyfik nazywa sie PEPTAC ja mam 2 smaki - anyzkowy i mietowy, mietowy mi nie podszedl , jest to lek dla ciezarnych kobiet na zgage, wymioty, mdlosci. polecam bo u mnie cuda zdzialal

milego wieczorku , lece zbierac pranie :)
 
I ja sie witam :biggrin2:
U nas sobota na pelnych obrotach. Maz w domciu i przypilnowal, abym sobie troche dluzej pospala, zajal sie dziecmi :).
A tak to zakupy, pranie, sprzatanie, gotowanie i spacerowanie. Przed ciaza biegalismy razem, ale teraz z tego zrezygnowalismy, tzn ja zrezygnowalam, maz cwiczy dalej :).

Co do roztargnienia to ja tez tak mam. Zapominam pinu do karty i w tym tygodniu mialam przypal w sklepie, bo stalam z wozkiem z zakupami, najstarszy synus w wozku sobie siedzial, a ja nie moglam sobie przypomniec pinu, juz chcialam do meza dzwonic, ale w koncu sobie przypomnialam. Wycwanilam sie z lista zakupow, bo normalnie bym zapominala co mam kupic, ale sobie zapisuje. Zapominam o spotkaniach. Wczoraj bylam umowiona ze znajoma, ze do nas wpadnie i zapomnialam i kiedy zadzwonila do drzwi bylam zaskoczona i w proszku ze wszystkim :).
[FONT=&amp]Ewa81 hustrawke nastroju to i ja mam. A co do spania to moglabym spac caly czas, zawsze bylam spioch, a teraz zasypiam na stojaco wszedzie i w kazdej pozycji. Wczoraj [/FONT]nie wiem kiedy zasnelam, maz poszedl sprawdzic jak dzieci spia, a jak wrocil to spalam w najlepsze :tak:.

Agusiakemisia dzieki za nazwe te tego specyfiku :), ja tez musze sie w cos takiego zaopatrzyc :).
 
Witam.
Czy moge do Was dolaczyc?. Termin mam na 24 grudnia.:-)

Odrazu zapytam czy jak biore witaminy z kwasem foliowym to oprocz tego mam dalej lykac kwas foliowy? Jak jest u was?

Do lekarza ide w srode pierwszy raz. Objawy to tylko bolace piersi narazie. Troche sie martwie ze nie mam mdlosci ani sennosci. To moja druga ciaza. Mam juz 4,5 letniego synka. Pamietam ze wtedy mnie mdlilo ale nie pamietam od kiedy.
 
Patanka- witaj. Mam nadziejeze nie mamy sie czym przejmować bo u mnie z objawami tez kiepska. Cycki troche pobolewaja ale raczej jak ściągnie stanik. Ja niby termin na 26 więc obie jesteśmy mocno wcześnie. Tez średnio pamietam objawy z poprzedniej ciąży ale chyba były pózniej , cos koło 7 tc. Więc jeszcze daleka droga przed nami.
Ja lykam Folik i dotego witaminy. Ale te nie codziennie. Przełoże sie bardziej jak zobaczę serduszko. Nie wiem jak wytrzymam te 3-4 tygodnie bez żadnego potwierdzenia.
 
Patanka - Witaj :) u mnie te z największy z objawów to piersi, sennośc występuje sporadycznie, a mdłości raczej w ogóle, tak wiec nic sie nie martw:)
Agusiakemisia - to dobrze, że są takie specyfiki i najważniejsze, że działają, ja póki co mdłości nie mam wymiotować też nie wymiotowałam - jeszcze :-):-):-)
Witaminka - ja też trochę przystopowałam z obowiązkami domowymi, mąż ma w przyszłym tygodniu 10 dni wolnego więc zrobię mu liste co ma mi porobić w domu:) i znowu wymigam się od mycia okien:) hehe .....
A my wczoraj byliśmy u znajomych, ja nie wiem czy kobieta w ciąży jest jakaś inna itp, bo koleżanka od razu podejrzewała i jak zapytała to cieżko mi było kłamać, wiec powiedziałam, że jestem tylko, że w czwartek się wszystko wyjaśni po wizycie u lekarza.
U mnie troszke sie ochłodziło, ale mam nadzieje, że wyjdzie po południu słoneczko i będe mogła troszkę posiedzieć w ogródku:)
Pozdrawiam i Miłej niedzieli życzę.
 
reklama
Patanka, Winki - ja jestem tu chyba 'najmlodsza' bo termin mam na 27! Objawy tez tylko okrutnie obolale piersi, czestsze siusianie i sennosc. Mdlosci poprzednio przyszly chyba kolo 6-7 tyg przy smazeniu ryby i tak zostaly ;) Bardzo bola mnie jeszcze plecy, ale cale, nie tylko w krzyzu, w poniedzialek sprobuje umowic sie do lekarza niech mi cos podpowie, bo w pracy nie moge wystac.

W ok 7-8 tyg planuje leciec do Polski zrobic wszystkie badania, jak myslicie, 8 tydz na pierwsze USG to dobry czas?

Zycze udanej, usmiechnietej, wypoczynkowej niedzieli!
 
Do góry