reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Mi ordynator dziś kazał przyjsc tez 25.11 przed 8.00 na czczo i jak im nie wyjdzie zadna inna pilna operacja to też mi beda robili a jak coś bedzie innego to 26.11.Mój gin juz nie pracuje w tym szpitalu co mam tam iść.
 
ANANASKA musisz częściej straszyć męża porodem może roboto będzie mu lepiej szła ;-).

BAŚKA no jeszcze tydzień, po prostu zamiast skorpiona będziesz miała strzelca ;-), jak na razie chłopaki się rozpakowują, a gdzie tu pierwszeństwo dla kobiet :confused:

Pogoda dzisiaj była paskudna ja cały dzień przespałam w przerwie zawiozłam i odwiozłam małego do przedszkola, zjadłam obiad i odwiedziliśmy z synkiem prababcie
 
Mamuśka też tak miałam przy Mani, wszystko kupowałam przed urodzeniem z przeświadczeniem, że musi być odpowiednio dużo, jakby dokupić się nie dało wcale;-) Tak już jest. Teraz mam zaś odchył odwrotny...Wszystko 'się kupi' jak będzie trzeba. Chyba już pierwsza opcja lepsza:blink:

ania córa ma ściany pomarańczowe:-D

mb89 współczuję przepychanek z ZUSem:dry:

Mam taką samą prośbę jak polcia cobym mogła którejś z Was sms przesłać jak akcja się rozpocznie, bo netu nie będę miała w szpitalu, a wieści chciałabym na bieżąco przekazywać:-D Jeśli któraś z Was ma termin końcowogrudniowy i zechciała być moim łacznikiem bardzo proszę o PW z telefonem. Z góry bardzo dziękuję!
 
a ja się dziś żalę na prawo i lewo - wyszła mi paskudna glukoza z trzeciego już testu <dwa poprzednie były ok>, jutro idę do poradni. mam doła. chciałam rodzić naturalnie, a tu z cukrzycą to nic nie wiadomo:/
 
reklama
Cosiek widocznie dziewczynka się nie spieszy na ten swiat
Tigi powodzenia w poradni bedzie dobrze.

Ja jakoś spać nie mogę ale za to może rano pośpię dłuzej Kamil u dziadków więc bede mogła zaszaleć ze spaniem mam cały tydzień dla siebie:happy2:
 
Do góry