reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

hej dziewczynki:tak:

dla mnie tez to jeszcze nie realne ze za chwile terminy zaczna stukac jeden po drugim i tak na prawde wszystko moze sie lada moment zaczac:szok::-D

Basiu - trzymam kciuki za przyjecie na oddzial!

Ag-KrK - jeszcze raz ogromne gratulacje! 24h brzmi wiecznosc.. dzielna mamusia, czekamy na zdjecia przystojniaka:-D

Aia, Vici - solidaryzuje sie z wami;-)

czekamy na kolejne maluszki:-D

a ja teraz ide spac:sorry2:
 
reklama
oregano no ta teraz się nie opłaca prać hehe
Aia, vici ja w ogóle fantastycznie przechodziłam tą ciążę, doszłam do wniosku, ze jestem stworzona do chodzenia z brzuchem ;D a od zeszłęgo tyg już tak nie myślę... Chyba zaczął się dla mnie jakiś okres gorszy, ciągle boli mnie/ciągnie ta miednica, jakoś spać nie mogę i w ogóle. Nawet dziś w nocy PO RAZ PIERWSZY złapały mnie dwa skurcze- ale bolało... i dochodzi do mnie że to będzie boleć...
więc PODZIWIAM WAS WSZYSTKIE DZIECIATKI :) jak Wy dajecie radę z brzuchami i dzieiaczkami...NAPRAWDĘ! bo teraz jak chcę to się kładę i leżę, a przy dziecku już niestety...
 
Mamuśka u mnie jakoś dziwnie dobrze :) Pewnie cisza przed burzą, ale mam nadzieję, że potrwa to jak najdłużej. Nawet skurcze nie są już tak bolesne. Ciesz się, że dopiero teraz Cię łapią dolegliwości, już niewiele zostało, ani się obejrzysz, a bobas będzie po drugiej stronie :)
 
Oj tak, pierwsza ciąża to luksus bo można było leżeć ile się chciało. Przy dziecku już tak fajnie nie jest chociaż ja nie mogę narzekać bo mąż często małego do dziadków zabiera. Zresztą zrobił się tak niedobry że ciężko z nim wytrzymać. Nie wiem co będzie jak drugi się urodzi...
Mamuśka przeczytałam Twój post mojemu mężowi. Ale miał radochę :-D
 
ja w sobotę miałam taki kaszel i wymioty że myślałam że mi wody odeszły...a ja się posikałam aż po kolana:-(jutro wizyta i jak mi czegoś nie da na ten kaszel to go zatłukę na żywca:wściekła/y:do rana mi pomaga tv i drosetux a od rana powtórka ...może ciut lżej


wygrałam aukcję na allegro i dziewczyna już 10 dni sie nie odzywa,kasa przelana i milczy
:wściekła/y:a to kombinezon zimowy dla małego,chciałąbym go mieć wyprac i spakować...niepoważna czy co
 
Hej...wpadam sie przywitać a tu taaaakie wieści:szok::szok::szok::-D:-D Nooo super:-D
Ag-Krk jeszcze raz gratuluje :tak:

U mnie weekend intensywny..skończyliśmy pokój dzieci zostały małe detale jak firanka naklejki z imionami itp...
Dzis od rana piore wózek małej....pierwsza serie wstawiłam do automatu na pranie reczne nie daje rady juz prac sama recznie zaraz wstawie kolejne...:-D I bedzie juz wszystko gotowe...musze teraz łądnie ogarnąć sypialnie bo ostatnio było tam jedno wielkie składowisko ale juz mozna tam przejść :-)

Wstawie na aranzacjach zarys tego co wykombinowałam w pokoju dzieci...a nadrobie was jak mała bedzie spać:tak:
 
Hej dziewczynki, a więc już ruszyło :-) Teraz to sie zaczną emocje :tak:
Założyłam nowy wątek dla rozpakowanych i opowieści z porodówek - po 2-3 latach aż się łza kręci jak się czyta takie przeżycia, ja swoje też opisałam i bardzo sie cieszę bo nic prawie nie pamiętam

Mamuska oj masz rację, przy pierwszym dziecku ciąza jest łatwiejsza, ale nie jest tak źle przy drugim :-D
ananaska :-):-) współczuje mokrej przygody
Baska kciuki zacisnięte!!
 
reklama
Do góry