reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

ja od rana wymioty i biegunka...wieczorem wypiłam mleko z miodem i nic to nie pomogło...w dodatku synek sie mi też rozchorował spał dzis do prawie 10 co się nie zdarza prawie w ogóle...w domu kurza ogarniam już mam tak dość że chce mi sie ryczeć...ubranka wyprane...latam z mopem scieram...przerasta mnie to wszystko :-(

mada gratulacje!!!!!
 
reklama
cosiek no właśnie ta moja dentystka jest chirurgiem przy tym, więc będzie musiała się zastanowić, co z tym zrobić... A co do kanałowego - ja nigdy nie miałam, a przeraża mnie sama nazwa heh W ogóle przeraża mnie wszystko, co związane jest z dentystą! Jej i brawo dla Pawełka - chciałabym być taka odważna na fotelu dentystycznym hehe
Tiluchna nic szałowego :) zwykłe podcięcie z pocieniowaniem :) ale i tak grzywkę po swojemu muszę hehe zgadzam się z Tobą, co do wymuszania i mam nadzieję, że wbec swojego dziecka będę potrafiła być konsekwentna :) grunt to nie świrować :)
Magda miałaś rację, fajnafryzjerka :) Dzięki! a w ogóle co u Ciebie? Wszystko ok? Dawno nie pisałaś?
smutnamama ja rzadko chodzę, bo często nie lubię efaektów hehe ale uwielbiam jak ktoś mi się "bawi" włosami :):):)
lucere a to pewnie efekty fajne...My właśnie nie chodzimy na tego typu filmy, bo żadne z nas nie lubi :)
a co do filmów, to ogląała któraś "chce się żyć?" Bo ja się wybieram, ale coś dotrzeć nie mogę :D:D:D
Aia, Polcia na pewno świetnie dacie sobie radę!
oreganoo no cześć Kochana, oj tak oby nudno było już do końca, choć u Ciebie koniec już niebawem :) :) :)
Jak ja zazdroszczę tym , które już mają 37 skończony ;D;D;D
Oregano Wspomniałaś o pasie i mi się przypomniało - zamówiłam wczoraj piłkę do ćwiczeń ;D;D;D może jeszcze w ciąży trochę poskaczę, a nawet jak nie to po porodzie planuję :-)
Ja na obiadek mam zupę pomidorowa i zrobię naleśniki ! Dzisiaj chyba wezmę się za sprzątanie szafek kuchennych w środku ;D taki ambitny plan, oby coś z niego wyszło :):):)
 
ananaska współczuję.... kuruj się...
Widać, że coś "wisi w powietrzu" bo kolejna osoba, która ma takie rewolucje...

ja się boję że zacznę rodzić za wcześnie...a tu w domu pobojowisko...:-(D musi pracować,bo taka ma pracę nie pójdzie nie zarobi...i wszystko na raty robi,na pomoc rodziny i znajomych liczyc nie ma co...ale to temat rzeka jesli chodzi o rodzine,a znajomi tacy że za darmo to nikt nie ma czasu...albo najlepiej jakby skrzynka piwa była do tej roboty...co już w ogóle odpada...wiec w takich chwilach widać że mozna polegać ale na NIKIM...:-(
 
mamuśka, ja też zawsze jak wracam od fryzjera to muszę lekko poprawić po fryzjerce grzywkę. Musi być po mojemu :-D
Piłka może przydać Ci się jak już dostaniesz skurczy a jeszcze nie wyjedziesz do szpitala. Skakanie i kręcenie biodrami pomoże dziecku wchodzić w kanał

Jutro idziemy do gin sprawdzić czy mała się szykuje do wyjścia. Jak na razie dokucza mamusi i tak się wierci, że boli mnie tam na dole, gdzieś w ujściu szyjki
 
Witam ...

Madaaa, wielkie gratulacje :-) z całego serducha gratuluję zdrowego synusia !!! pisz, jak 'wrażenia' :tak:
Malutka, zdrówka ... mam nadzieję, że łykanie wielkich tabletek pomoże :tak:
Ananaska, głowa do góry !!! na pewno wszystko uda się ogarnąć :tak: zdrówka dla synka ...
Polcia, wiem, że może być różnie, ale trzeba być dobrej myśli ;-) u mnie akurat pierwsze miesiące to była bajka ... malutka była baaardzo grzeczna i spokojna, a starsza zakochana w siostrze po uszy ... najwięcej uwagi wymagały w okresie, kiedy młoda zaczęła raczkować/wstawać/chodzić i pokazywać charakter ;-) ale starsza zaczęła w tym czasie być bardziej posłuszna, więc jakoś się to wyrównało :tak:
a teraz potrafią bawić się i śmiać godzinami - choć wiadomo, spięcia też się zdarzają
 
Mamuśka cieszę się, że Ci fryzjerka podpasowała, bo głupio bym się czuła, jakby słabo wyszło :p Nie piszę, bo słabo się czuję i tylko przeglądam co się dzieje.
 
Witam po długim weekendzie.Ja dziś wróciłam do domu od teściów.Wczoraj byłam na badaniu moczu i morfologi i dzią tylko krótka wizyta do położnej aby wypisać wyniki do karty i czekamy na poniedziałek:happy:

Widziałam nowy wątek tyle co weszłam.lecę Was czytac.:sorry:
 
ananaska dużo zdrówka.....kuruj sie:happy:

oregano powodzenia jutro:happy:

JoL fajnie jakby i tak było u nas....ale chyba lepiej nastwawić sie na gorsze i byc miło rozczarowanym niż na odwrót:-)

Baśka ale ci zazdroszcze :-p
 
reklama
madaaa o proszę, gratulacje!:-):-):-)

MamUśKaaa88 ojoj, też współczuję tej ósemki, nie ma to jak wredne zęby:no: ja chyba się nie dam kanałowemu, wolę się pozbyć zęba, niż tak się męczyć, a nikt mi nie da gwarancji, że znów go coś nie trafi:crazy:

cosiek pozazdrościć, moja sis ostatnio miała kanałowe i namęczyła się tak, że w końcu wyrwała zęba, moja kuzynka tak samo, znieczulenie nic im nie dało:no: ale takiego dzielnego synka gratuluję, w sumie to pierwszy raz coś takiego przeczytałam, u nas wszystkie dzieciaki się boją, a tu taki zuch! :-) a dentystka super babka!:tak:

malutka80 oby tabletki zadziałały:tak: ja tego leku szczerze nienawidzę, ale to dlatego, ze nasz lekarz na wszystko go przepisuje, tylko zależnie od dolegliwości i choroby dobiera dawkę, wielkie tabsy, a nie zawsze daja radę:no:

polcia88 tylko się nie przemęczaj przy tym sprzątaniu:tak:

ananaska współczuję dolegliwości i humoru, oby jutro był lepszy dzień!:tak: pocieszam, że u nas wszyscy chorzy, bo taki beznadziejny okres teraz, nawet mojego męża rozkłada:-( a sytuacji też współczuję, zawsze, gdy potrzeba pomocy, to nie ma na kogo liczyć, mam nadzieje, że jakoś dasz radę...

oregano ja znów w piątek idę sprawdzić co i jak, oby było wszystko dobrze i mam jednak nadzieję, że do terminu dotrwam:tak: powodzenia!:-)
 
Do góry