reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Dzieki raz jeszcze :-)
Polcia lepiej pozno jak wcale i super,ze jednak w domku :tak:
madaa gratki i ladnie synus sie pospieszyl :-)
Ag KrK obys wytrzymala w dwupaku:yes: udanej imprezki i nie forsuj sie zbytnio tym przygotowaniem
awunia widze po dentyscie nie jest zle :-)
 
reklama
Wow madaa gratulacje :-D ale Cię synuś zaskoczył. To Twoje pierwsze dziecko? Jak poród?

Tak, pierwsze dziecko. Wody zaczęły mi odchodzić od wtorku rano, pojechałam do szpitala, tam w kolejce czekałam (!), potem na porodówkę, kroplówka na wywołanie -nic-sen na sali przedporodowej-pierwsze lekkie skurcze-środa i kroplówka na wywołanie-OKROPNE NIE DO WYTRZYMANIA SKURCZE-nic-sen na PORODÓWCE, na łózku porodowym z ktg podłączonym i zastrzykiem przeciwbólowym (małe rozwarcie, prawdopodobnie rano cesarka)-czwartek rano kroplówka jednak i o 12 urodziłam mojego chłopca siłami natury.

Mimo,że wcześniak z 36t i 2d to dostał 10pkt:)i w drugiej dobie życia wypis:)
 
madaaa - gratulacje! :) najwazniejsze że zdrowy i ze wszystko poszło dobrze :) pewnie też sie nastresowałaś, bo to jednak 36 tydz. Powodzenia z maluszkiem :)

A ja własnie wrociłam z kina :D się z mężem wybralismy do Imaxa. A ja dzis kaleka bo mi sie chyba miednica zaczeła ostro rozszerzac bo stawy krzyzowo-biodrowe mnie bolą bardzo. Wiec kuśtykam jak to kobiety w ciąży i sie bujam chodzac.. masakra. Nie lubie tego :/
 
Cześć Mamuśki :-)
Ja w piątek mam wizytę i w związku z tym miałam zrobić badania moczu i morfologię, tylko, że ostatnio skleroza to siostra moja rodzona więc zapomniałam rano nasiusiać do pojemniczka i muszę jutro jechać jeszcze raz...
Za to że byłam dzielna podczas pobrania krwi kupiłam sobie w nagrodę ptysia :-D
 
DOMI dobra byłaś z tym ptysiem :-D

MADAAA ogromne gratulacje, super że wszystko dobrze się u Was skończyło, tu na forum jakaś dziwna cisza, pewnie hurtowo pójdzie ;-). Jeszcze Cię trochę pomęczę żebyś nam zdjęcie wstawiła

LUCERA najtrafniej opisałaś sytuację rozciągających się kości ja czuje się właśnie tak samo :-(
 
Awunia współczuję kanałowego... Mnie po porodzie czeka walka z ósemką, w której mam ogromną dziurę, a nie ma jak jej teraz podleczyć, bo jeszcze dziąsło jest na niej...;/;/;/ i chodzę tylko do mojej dentystki, a ta mi opatrunki zakłada na ząb...
madaaa gratulacje!!! jej to długo się pomęczyłaś od odejścia wód...
Polcia fajnie, że piszesz!! Doczytam tu i idę na wizytowy sprawdzać :)
lucere a na czym w kinie byliście? i mam nadzieję, że przejdą Ci te bóle... Mnie to czasem w pachwinach coś "ciągnie"
Domi i masz rację, nagroda się należy :):):)
Ja z poranną kawką podczytuję Was :) w tv brzęczy DDTVN, na 11 fryzjer, a patrzę przez okno iu wydaje się jakoś brzydko i ponuro ;/ ;)
 
MAMUŚKA Ty nie lecz tej ósemki tylko ją wyrwij jak urodzisz, tych zębów się nie opłaca leczyć, wiadomo stan zapalny trzeba wyleczyć, ale z zębem zapisz się lepiej do chirurga dentysty i po kłopocie. To i ta dodatkowe zęby które nam rozpychają szczękę i sa martwe i bardzo szybko się psują, roznosząc choroby na inne zęby, ja mam aż 4 ósemki i jak y=tylko któraś zacznie szwankować to ją usuwam od razu.

Czemu się boicie kanałowego??? Ja miałam z 5 lat temu leczony ząb i to z dużą ilością kanalików i byłam tak ładnie znieczulona że nic, a nic mnie nie bolało, siedziałam tylko z otwartą buzią i czekałam na koniec.

To muszę Wam napisać jak było wczoraj u dentysty z moim synkiem, zadzwoniłam o 12 do nowo otwartej przychodni stomatologii dziecięcej i tyle się dowiedziałam, że ażżżż takich małych dzieci nie obsługują
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
, no to wymyślili sobie przychodnie od siedmiu boleści grrrrrr. Odesłali mnie do Akademii Medycznej w Gdańsku, bo do współpracy z takimi maluchami potrzebna jest odpowiednia obsługa.
Odebrałam Pawła z przedszkola a on mówi: to teraz do dentysty mamo? Próbuje mu wytłumaczyć że nie udało mi się go zapisać na co on w ryk że go boli ten ząbek
no.gif.pagespeed.ce.QLivJ0gNZF.gif
, wsadziłam go do auta i podjechałam do mojej dentystki, jej nie było była jakaś inna młodziutka, Paweł już się jej wgramolił na fotel, nawet nie zdążyła się zorientować i otworzył buzię, ona rozebrała mu kurtkę i powiedziała że to jej ulubiony pacjent. Przyjęła nas bez słowa i bez zapisów. Zaczęła mu dmuchać w ząbka, bo powiedziała że boli go od zbierającego się jedzonka, potem wsadziła mu to do śliny (a on ciągle zadowolony z szeroko otwartą buzią
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif
), potem się go zapytała czy może pozabierać z ząbka chore robaczki - Paweł jej tylko przytaknął głową, wywierciła mu wszystko w minutkę za jednym zamachem, młody z uśmiechem na twarzy, dała mu kubeczek z wodą żeby przepłukał i wypluł. Następnie powiedziała że założy mu plombę i może trochę na początku szczypać w język, Paweł się zgodził, faktycznie troszkę go zaszczypało, ale dzielnie to zniósł, wypłukał i Pani powiedziała że to już koniec, on chciał jeszcze
eek.gif.pagespeed.ce.6B5TFgnLti.gif
. Dostał w nagrodę helikopter nakręcany. Myślałam że będę tą babkę po rękach całować. Paweł zadowolony ząbek przestał boleć, mamy za miesiąc przyjść pokazać tą plombę bo pani mówiła że jest delikatna i może się wykruszy. Jestem mega zadowolona.
 
Witam sie z rana ..
Cosiek dzielnego synka masz bardzo, moj pierworodny dal sobie wiercic w zebie dopiero meszczyznie he he . Ale ostatnio prosi sie zeby isc z nim wyrwac jedybke bo mu sie rusza juz dlugo a stwierdzil ze druga mu tam rosnie i bedzie krzywa :-) i tez musze go zapisac do stomatologa a tak mi sie nie chce juz lazic. Po. Tych lekarzach... zreszta caly czas bym spala , niewiem czy tak szpital mnie rozleniwil, ale anemia tez robi swoje. Pozdrawiam i milego dnia dziewczyny..podczytam was pozniej bo oko.mi sie zamyka
 
Mamuśka - byliśmy na Thorze :D my właściwie do kina chodzimy tylko na tego typu filmy.. Thor, Avengers, Transformers i inne takie sci-fi ze statkami latajacymi w kosmosie... Mój mąż to lubi, i nzjaomy z którym bylismy. A ja chodze troche dla towarzystwa, choc przyznam że wczorajszy film to nawet śmieszny był :D Ja lubie bardziej psychologiczne, życiowe filmy i zdecydowanie wole je w domu ogladac pod kocykiem i z herbata :) Wiec tak robimy :)

cosiek - własnie takie jest wrażenie.. jak mi nie przejdzie samo to pewnie sprobuje zapiąć sobie taki pas pod brzuchem który trzyma miednice, cos w stylu pasa ciążowego.
I super że tak Cie syn zmobilizował do znalezienia mu dentysty i naprawde podziw dla niego że tak chętnie na wszystko sie zgadzał :) Szczesciara z Ciebie :)
 
reklama
Cosiek - i to sie nazywa full profesjonalizm!!! tacy lekarze wlasnie powinni byc - z powolania!!
a synek - no coz - ogromne gratulacje! twardziel maly:-D:-D

Mamuska
- cos szalowego na glowie bedzie??;-) :-D

Domi - hihi ja sobie takie nagrody funduje...eee.. prawie za wszystko :zawstydzona/y::-D:-D

a tak na serio to teraz sobie nic nie odmawiam - a w kij to - na tej koncowce chociaz te pysznosci mi sie naleza:-D

lucere - a na czym byliscie w kinie?? a z tymi koscmi to solidaryzuje sie:baffled:
aaa no to twoj maz by sie dogadal z moim mezem i synem :D:D:D:D moj syn ma nawet buty z Avengers :D
najlepsze efekty kinowe

madaaa - ogromne gratulacje!!!

obstawialysmy obstawialysmy a tutaj hops i kto inny:-D:-D:-D

Ag-KrK
- oj biedna z ta biegunka, zycze obys jeszcze te pare tyg wytrzymala:-D a przynajmniej do 18stki brata
no takiej imprezki nie mozna oposcic:-D:-D

smutnamama - no wlasnie, a gdzie oszczedzanie sie????:wściekła/y:;-) lepiej sie czujesz?
no i doczytaalam, oj tez cos wiem na temat ospalosci przy anemii.. mnie najbardziej przeraza gwaltowane oslabienie i goraco, trzesace sie nogi i oblewanie zimnym potem - te stany sa dla mnie najgorsze :/

no i niestety ale ja gdy moje scene robia w sklepie to konczy sie jednym - wyjsciem ze sklepu z pustymi siatkami:sorry:
absolutnie nie toleruje wymuszania

Vici - o jaaaaaaaaa ale mi zrobilas ochote na fasolke po bretonsku:szok::szok::-D

u mnie / Nas ;) nic nowego :tak: tu cos strzyknie tu poboli, tu jakis skurczyk tam jakis skurczyk :-D:-D
wlasnie sie objadam plackiem z rabarbarem :-p

dzisiaj bylam z moja przyjaciolka w szkole u dzieci przedstawic ja nauczycielom
w godzinie zero ostatnia rzecza jaka bede chciala robic to dzwonic do szkoly i informowac ze taka a taka osoba odbierze dzieci itd
wiec wiedza juz ze Kasia bedzie sie zajmowac dzieciakami w czasie kiedy bede w spzitalu i juz:tak:

zycze milego dnia:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry