reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

ananaska współczuję...ale na pewno we dwoje dacie sobie radę! Szkoda tylko, że wyszło na kogo możecie liczyć...
oregano noo chyba dużo osób, które mają grzywkę mają te zboczenie, że muszą po swojemu poprawić :):):) No ciekawe, co Ci powie ginek...
Magda no to kiepsko, a to co tam się dzieje...? Już bliżej, jak dalej... Wytrzymaj jeszcze trochę...
Jol nooo mała różnica jest fajna...Między mną, a siostrą jest 1,5 roku i tak naprawdę odkąd pamiętam zawsze byłyśmy we dwie :)
Koniec przerwy - idę dalej "skakać" po szafkach :)
 
reklama
Witam się i ja we środę;-) przez ten długi weekend to straciłam rachubę jaki dzień tygodnia jest:tak: ale okropna pogoda dziś nic tylko spać się chcę, ale się zmobilizowałam i poprasowałam wszystko i dla dzidzi i dla nas, pranie 2 się wiruje, zakupy z eM zaliczone odebrała kasę z gwarancji za buty i kupił nowe farciarz pochodził w jednych teraz nowe ma:-D teraz nadrabiam BB z pączkiem z lukrem i herbatką ;-)

madaaa ooo proszę! gratulacje!! pierwszy dzidziuś grudniowy już jest! :tak:
cosiek ale masz dzielnego synka ;-)
ananaska łączę się w bólu z biegunka tzn mi już na szczęście przeszło mam nadzieję, że i Ciebie szybko opuści paskudztwo..
Mamuśka88 piłka do ćwiczeń jest rewelacyjna! mam ją od paru dni, ale cały czas w "obrotach" jest :-D:tak:
Baśka to już tuż, tuż!! Ale Ci zazdroszczę!! :-)
 
oregano - jesli chodzi o te pasy po porodzie to wiadomo - zawsze lepiej ćwiczyc aktywnie niż powiedzmy - biernie, ale jeśli nie masz czasu, siły chęci to czemu nie. Czyli tak jak mowili wam na SR - rozleniwia, ale pomaga. Wiec to zalezy od Ciebie :) Była kiedys rozmowa tu o kinesiotapingu, i to też działa podobnie jak pas.
Ten o ktorym ja pisze to taki na teraz, na ostatni miesiac ciazy, żeby "utrzymac miednice w kupie" :D on można powiedziec zwiera stawy, i wiezadla sie tak nie rozciagaja.

Mamuśka - ja oczywiscie chce obejrzeć "Chce sie życ", ale czekam aż zejdzie z kin i bede mogla obejrzec w domku :) A choc narzekam przewaznie na te chodzenia do kina, to niektore filmy naprawde sa fajne. Ten Thor jest lepszy w kinie niż na komp, bo sa efekty świetne no i fabuła w porzadku. Ale np pamietam jak poszlismy na Prometeusza chyba to byłam załamana.. masakra fabułowa, i efekty bez szału. No i Imax pobija multiplexy na głowe.
 
Magda to trzymaj się dzielnie...
AgKrK oj tak, pogoda i u nas nieciekawa ;/ szaro, buro i sennie ;/ a kupiłaś coś sobie na zakupkach ?
lucere no ja jak się będę tak wybierała, to pewnie tak będzie, że obejrzę też w domu hehe
 
Arteofbeauty nie wiem, czy mogę tu, ale nie wiedziałam gdzie napsiać :) Powiedz mi, Ty chodzisz na inflancką do szkoły rodzenia? Jak tak to może masz jakieś ciekawe inf, przydatne, bo chcę tam rodzic ?:)
 
hejjj
W koncu neta odblokowali,moge popisac..z wami:)))

madaaa o kurcze juz..gratulacje..super juz jedna grudniowka rozzpakowana...kurde super,,10pkt bombowo:)

lucere super ze z kina skorzystalas:)

domi brawo,,i nagroda mniam:)

cosiek dzielny chlopak brawo:)

mamuska co robilas z frycem?? ja na poczatku grudnia ide...

mb otworzylas id epopatrzec...

malutka wspolczuje bolu,oby pomoglo...

oregano za jutro &&&&&&&&&&

ananaska kochana chandra jesienna,dasz rade:)

Basiu to juz w pon?????????? ooooooooooooooooooo

rany laski ale sie rozpakowujemy masiakra,,,juzzz....
 
Ale zescie naklikaly :szok:
tiluchna to dawaj do mnie fasolka jeszcze jest :tak:
mb ja tez nie lubie i zrobilam tylko dla meza :-D
cosiek nie no tylko pogratulowac takiego dziecka :tak: Ja mialam katorge z Victorem i dentysta,na poczatku bylo ok a potem pod gorke i teraz zas jest dobrze..
Magda trzymaj sie
 
reklama
Magda dokładnie piłka działa cuda na mój kręgosłup i na bolące krocze.. :tak:
Mamuśka taak obkupiłam się:-p kilogram mandarynek i pączek :-D i tyle, szukałam kozaków bardziej eleganckich i znalazłam ale cena mnie powalił:szok::eek: ale teściowa powiedziała, że po porodzie mi się do nich dorzuci :-):tak: więc źle nie będzie teraz ich nie lupie bo moje stopy to jak u Froda wyglądają :eek:
 
Do góry