reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Ja prezenty chcę kupić do końca listopada, żebym mogła się dobrze tym zająć, a nie potem na ostatnią chwilę. Ja w ogóle lubię mieć wszystko przygotowane wcześniej :)
 
reklama
Hej

Ja dalej u siorki.

Awunia to wy macie firme czy cos w tym stylu?

Mamuska magda no w sumie racja z tymi prezentami,raz ze porody sie zblizaja a dwa te korki,fakt.

Mb no ja z miasta,bloku,ale chodzilo mi o wyjscie z domu bardziej-ja nie laze nigdzie,w domu siedze,wiec wyjazd na wies do siory to juy cos innego.
 
przepraszam za brak odezwu ale sytuacja niebardzo
moja kochana babcia miala zawal, ja nawet nie mam jak poleciec, zobaczyc.. nie wiem jak to sie skonczy:-(

odcinam sie na troszke od wszystkiego, daje sobie zadania w domu aby czas szybciej lecial i staram sie odciac mysli od jakichkolwiek objawow:zawstydzona/y:


a to dla was dziewczynki
uwaga wezcie chusteczke;-)

Dzień Matki - YouTube
 
Tiluchna wszystko będzie dobrze, musi, nie ma innej opcji !
Wszystkim kibicującym naszemu remontowi Mamuśkom ogłaszam, że mój mąż wczoraj zakończył układanie paneli :szok:
Teraz czeka nas wieeeeeeelkie sprzątanie tego bajzlu na kółkach ;-)
 
Domi - tylko nie przeciazaj sie :tak: super ze sie wyrobiliscie:-D

Dziele sie z Wami dzisiaj kawalkiem Cikolatali-tatli.jpg i red-wine.jpgale tylko tyle bo wiecej nie mozna :-D:-D skonczyly sie czasy mlodosci i zaczely sie u mnie cyfry '3' z przodu :-D

zycze milego dnia;-)
 

Załączniki

  • Cikolatali-tatli.jpg
    Cikolatali-tatli.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 48
  • red-wine.jpg
    red-wine.jpg
    4,6 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Do góry