reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
mamaktosia dziś się udało, nikt mnie nie chciał odwiedzić i jutro też mam wolne:-D chociaż tyle, ale i tak nie wytrwam za długo, bo w poniedziałek za to ma koleżanka wpaść (to akurat dobrze, bo pogadam z nią o porodzie itp.) a za tydzień kuzynka męża z rodziną:baffled: ale już potem nie ma co się wdawać w imprezki i spotkania, bo dzidzia może w każdej chwili wyskoczyć;-) mam nadzieję, ze imprezka się udała (albo nadal udaje;-)) :) A też bym chciała nowy materac, mój stał się strasznie niewygodny:dry:

Ag - KrK 89 jej, jak ja bym chciała coś jeszcze ze sobą zrobić..ale czasu mi brakuje, może za tydzień się uda:tak:

vici no w ten weekend się udało:tak: poodpoczywaj sobie, należy Ci się:-)

Ja padam, narobiłam się dziś sporo...ale zaraz zjem kremówkę w nagrodę, co sobie będę żałować w sobotni wieczór;-) A potem może jakiś film z m obejrzymy;-)
 
Ostatnia edycja:
margo witaj i nie panikuj, bo grunt to dobre nastawienie :)
AgKrK heh tak to nie pozstaje nic innego jak leżeć, ładnie wyglądać i czekać :) a co do Twojego spania to Ty się już po prostu przyzwyczajasz ;D
vici podwieszony sufit fajnie wygląda, tylko pewnie bałaganu przy tym?
My już w domku :-) Byliśmy u znajomych, ale wcześnie pojechaliśmy, więc i wcześnie wróciliśmy ;) Polataliśmy dziś trochę po sklepach, bo chciałam już zaczać kupować prezenty świąteczne, ale nic nie znalazłam ciekawego.. :baffled:
 
Hej

Ja u siostry na wsi na wekend,a tu chociaz mam neta normalnego.

Smutna jestem jestem,net mi szwankuje.oby ci szybko puscili.

Margo witaj.

Mamuska juz prezenty? My tam tylko dzieciom kupujemy.

Awunia a co ty za kwiaty stroisz?

Mamaktosia o kurde,oby szybko oddali.


Kogasica wow podziwiam tyle w pracy,ja dotrwalam do 311tc,ale ja belfer to juz bylo niebezp.


Anulka takie rzeczy to tylko w PL,a w zusie to juz wogole.

Domi super,ze remont do przodu sie posuwa.

Polcia dobrze,ze sis ci pomaga.
 
MamUśKaaa88 szkoda, że nic nie znalazłaś, ja mojemu mężusiowi muszę coś kupić, co by się nie czuł pokrzywdzony;-)

Koralikowa robimy wszystko, co można dostać w kwiaciarniach, stroiki, bukiety, ozdabiane butelki z alkoholem bukiety z cukierków i pralin, ładnie pakowane czekoladki, wieńce itp. :tak:

Ja zaraz wybywam do kościółka, potem zrobię obiadek i lenistwo się kłania;-) Jutro też mam wolne, to sobie posiedzę na necie dłużej i ponadrabiam inne wątki:-)
 
Witam się dziewczynki:)niedzielnie
Mężus poszedł do kościoła, a ja nastawiłam na rosół i wskoczyłam do łóżeczka...wczoraj po południu uczynilismy sobie drzemkę a i tak w nocy tak super mi się spało....z wyjątkiem przerw na siku, bo pęcherz by nie dał rady:D

Koralikowa fajne to uczucie wyjeżdżać na wieś?? Bo ja wsiura w zasadzie od zawszę więc nie umiem sobie wyobrazić co w tym fajnego:eek: Gdyby nie autko to byśmy zginęli:)
awunia gratuluję talentu. Moi wujkowie prowadzą ogrodnictwo i to fajna sprawa. Wujek zajmuje się ogarnięciem wszystkiego, giełdą, targami, podlewaniem, a ciocia jest złotą rączka właśnie od takich magicznych cudeniek jak wianuszki, prezenciki, plamy, szopki i różne cuda..
Ag-Krk to teraz możesz leżeć i pachnieć...:) Ja nie mogę się nawet zmotywować żeby pójść chociaż końce podciąć:)
Anulka co do ZUS-u to myślę, że to jest do wyjaśnienia. Pozbieraj papiery i podjedź wyjaśnić. Mojej teściowej np ostatnio przysłali pismo, że ma na bieżąco przedstawiać swoje dochody osiągnięte w skali roku... ŻAL bo ona jest od 3 lat na emeryturze i jej jedynym dochodem jest ta właśnie emerytura...

Miłej niedzieli Dziewczęta!!
 
Koralikowa noo chciałam wcześniej, bo po pierwsze lubię mieć pokupowane wszystko wcześniej, żeby nie latać w dzikim tłumie, po drugie w grudniu już mi się pewnie nie będzie chciało, a po 3 trzeba rozłożyć wydatki, bo trochę tego jest do kupienia :)
Awunia nooo ja też, muszę M kupić, nie dość, że na święta to jeszcze 14.12 ma urodziny :)
Koriander jak u Ciebie...Bo się nie odzywasz...? Mam nadzieję, ze wszystko ok i, że mama niebawem do Ciebie dotrze :)
 
mb89 jej, super, chciałabym się tak znać na roślinach, jak Twoje wujostwo :tak: ale powiem Wam, ze to jednak nie jest takie proste, bo trzeba wiedzieć co jak się robi i jak łączyć rośliny ze sobą, a u nas na kursie tylko takie najprostsze podstawy podają i chyba muszę się sama douczyć wielu rzeczy:tak: zazdroszczę spania, ja dziś 3 razy musiałam iść w nocy do kibelka, a tak mi było niewygodnie spać, że szok:no:

MamUśKaaa88 no to masz wyzwanie, w krótkim czasie się zbiera dwie okazje, a będziesz kupować jeden prezent czy dwa?:-)
 
reklama
Witam i ja niedzielnie;-) dziś dzień lenia na całego, nic z wyjątkiem naczyń umycia nie zrobiłam :-D zaliczyłam kościół, kino i wizytę w pracy by l4 zanieść. Koleżanki nie poznały mnie jak ścięłam włosy:-) więc chyba aż tak tragicznie w swoim stanie wielorybim nie wyglądam :-D
smutnamama mam nadzieję, że jutro do domku wyjdziesz:tak:
Mamuśka 88 ja zakupy świąteczne w sensie prezenty zostawiam na grudzień, liczę, że młody do 6 wyjdzie na ten świat:-D bo jeśli nie i przeczekam te 2 tygodnie to już za późno na zakupy będzie:szok:
Aaa i zapomniała się pochwalić dziś spałam od 1 w nocy do 8 sukcesss!!:tak:;-):-) :happy:
 
Do góry