reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witam :-) dzis mam zaplanowane prasowanie zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)
Dzieki dziewczyny za zyczonka i tiluchna 100 lat :-D Dobrze,ze z babcia lepiej.Tylko,ze ja mialam urodzinki 3 ale dalej to niedawno.No i moje zalozenie sie spelnilo bede rodzic majac 32 :-D
Maz juz w pracy pogadal co i jak i przedstawil swoj plan jak bede w szpitalu i po wiec wszystko zalatwione:yes: Moja mama przyjedzie do nas w pierwszym tyg grudnia na jakies 2 tyg aby troche pomoc i bedzie cacy.Victor juz babci sie doczekac nie moze i teraz co chwila dopytuje ile jeszcze musimy na Raphaela czekac :-D
Polcia widze bez przygod sie nie obylo no ale dobrze ,ze dojechali szczesliwie.Milego i szybkiego skladania mebli a jak brzuch dalej boli? Czym jedziesz na ktg ,ze sama sie boisz?
awunia po 40 to zycie dopiero sie zaczyna :-D

Jutro ostatnia wizyta u gina :-) zas jade z Victorem ostatni raz poogladac malego w brzuszku :-) Pozniej juz spotkamy sie po tej stronie :tak: No i 19 do szpital na rozmowe z anestezjologiem.
A co do cc to chyba marka ma najwczesniejszy termin i Baska ale nie wiem czy dobrze pamietam...
 
reklama
VICI to przybijam piątkę na mnie też czeka prasowanie i dodatkowo pranie jeszcze po weekendowych imprezach.

Potem może uda mi się zapisać tego mojego brzdąca do stomatologa bo coś go wczoraj ząbek bolał, na 14 mam wizytę ginekologa idę małą trochę podejrzeć, odebrać wyniki krwi i moczu.

Trzeba brać się do roboty:rofl2:
 
vici jade autem....Jakby to były boczke uliczki to luz a ja mam prawie cała droge do ginki autostradą:baffled: Koncentracja już nie ta...rano mróz teraz ostre słonko po oczach bedzie dawać....ale mam nadzieje ze jakoś pojdzie....sis nie pojedzie ze mna bo z mała w domu zostanie bo ona spać idzie akurat jak ja do ginki jade...
Jakoś sobie poradze bo wyjscia nie mam.....wymyslili sobie co tygodniowe ktg:baffled:

Ide sie powoli szykować bo z godzi szybciej musze jechać masakra tam z parkingiem:baffled:
 
Cześć, witam się po weekendzie. Jak zwykle nie dam rady nadrobić, nie ma szans, żeście naskrobały zdecydowanie zbyt obficie;-)

U nas zimnica dzisiaj, ale zaraz zbieramy się z córcią i psem na spacer. Pójdziemy na placyk, może przynajmniej przy takiej aurze huśtawki będą wolne:-p

polcia powiem Ci, że ja jestem przerażona wizją pierwszych miesięcy z dwójką malutkich Bąbli:szok: Co gorsza, im bliżej, tym ten strach mocniejszy. Jeszcze 9 miesięcy temu byłam na etapie - "luzik", przecież to normalne i naturalne, że taka różnica wieku jest między dzieciakami. Teraz, jak przyszła koza do woza już mi skóra cierpnie. Nastawiam się na niezły sajgon w każdym razie, coby się potem nie rozczarować nadto;-) Cieszy mnie to jednak niezmiernie, że jest nas, podówjnych, potrójnych mam, więcej na forum. Będę ładowała baterie dzięki Wam:tak:

Powodzenia na KTG!

tiluchna cieszę się, że z babcią lepiej:tak:

Strasznie jestem ciekawa kiedy zaczniemy rodzić, no:-D! Już czas najwyższy. Jakieś nieśpieszne jesteśmy doprawdy, ale może i dobrze:rofl2:
 
I ja sie Witam po weekendzie:)

Który minął na obżarstwie i leniuchowaniu. Byłam rano na tych ostatnich badaniach. Ku swojemu zdziwieniu za morfologię, mocz. HBs. WR i HIV zapłaciłam tylko 52 zł...myślałam, że wyjdzie dużo więcej. Cieszę się, że to ostatnie bo była taka kolejka, że aż mi się chyba z 3 razy słabo zrobiło. Oczywiście nie do tego stopnia żebym mdlała, ale takie skoki temperatury i ciśnienia i cukru i wszystkiego chyba:) :-Dduszno tam strasznie....Wyniki dopiero w piątek, długo każą na siebie czekać.:eek: Dobrze, że poszłam sama...bo jak bym czekała na wizytę u gina i skierowanie to bym to zrobiła chyba po porodzie...a tu przecież o mój komfort też chodzi.

Potem kupiłam trochę gadżetów dla mnie ostatnich, typu ręcznik, klapki. mydelniczka, szczotka do włosów:) A teraz spokojne lenistwo. Obiad od wczoraj więc nic tylko odpoczywać:happy:
 
TILUCHNA, VICI SPÓŹNIONE, ALE SZCZERE!!! :) (ja to jakiś ślepak jestem :p )
Tiluchna na pewno babcia zobaczy prawnuczkę!!! :)
cosiek, vici udanych wizyt i podglądów Maluszków :)
Polcia widzę, że rpacowity dzień się zapowiada :) i szerokiej drogi tam Ci życzę :)
smutnamama super, że wreszcie wychodzisz!
Aia noo pewnie wolne będą, bo patrząc na placyki w okół mnie to jak robi się zimno ludzie chyba przestają wychodzić...:baffled:
Ja dziś spałam do 10 :szok: na 11 miałam mieć fryzjera, ale zadz czy można by było przełożyć na jutro, więc sie zgodziłam i skorzysatłam z okazji - nie wychodziłam z łóżka heh
Dziś mój M został w domu, bo dopadły Go jakies rewolucje żołądkowe, więc mam nadzieję, że to jakieś przytrucie, a nie rota czy inne dziadostwo...
 
heloł ...
ja też mam zaległości i nie ogarnę na pewno ... w ogóle mało co ogarniam ostatnio, a lista spraw do załatwienia dłuuuuga :baffled:

Vici, Tiluchna ... ode mnie również najlepsze zyczenia, mimo, że spóźnione :-)

śpiochom trochę dzisiaj zazdroszczę ... u nas pogoda strasznie śpiąca, a ja od 6 na nogach, żeby dziewczynki wyzbierać i zawieźć do przedszkola i żłobka ...

Mamuśka, oby Ci M nic nie sprzedał :tak:
Aia, łepek do góry ... pierwsze miesiące, to jest totalny luzik :-p maluch będzie grzecznie spał, a Ty będziesz miała czas dla siebie i córy :tak: lenistwo się skończy, jak małe zrobi się mobilne i już nie będzie chciało spać 3/4 doby ...
Tigi, fajnie, że mieszkanko już prawie gotowe :tak:
 
Sorry ze ja na glownym ake sie spiesze..ktg niby ok ale max 16 mam byc znoeu na kontroli na kolejne ktg jak befzie nie tak to szpital bo musza mala kontrolowac bo sie nie rusza...trzymajcir kciuki by bylo ok.
 
reklama
Do góry