reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Dziewczyny z ta lewatywą to trzeba rzeczywiscie na czas bo jak za pózno sie zapoda to pod cisnieniem moze prysnąc przy partych :-)
Jesli chodzi o czopki glicerynowe to bardzo polecam zwłaszcza po porodzie - przynajmniej u mnie uratowaly sytuacje bo po parciu mialam taką blokade i obawy ze mi się wszystko "rozerwie" na dole ze przez 4 dni bałam sie grubszą sprawę zrobic. A po czopku hop siup i blokada zniknęla na zawsze:tak:

tiluchna wspólczuje tej niskiej hemoglobiny ja pewnie tez mam cos kolo tego:-(

U mnie cisza. Oby jak najdluzej :happy:
 
reklama
Ale się uśmiałam czytając Was :-D:-D:-D Dziś w ogóle tematy glutowo - gów***ne :-)
Magda, koriander to do jakiego momentu trzeba ją zrobić ???
a nie miałyście tak, że same z siebie się "oczyszczałyście?"
 
Mamuśka pewnie trzeba ją zrobić jak najszybciej - czyli zaczynają się skurcze i wtedy. Jak wody odejdą, to masz 6h, żeby urodzić i wtedy lepiej już nie kombinować. Z tego co słyszałam, większość sama się oczyszcza. Ale położna z Karowej (z naszej szkoły rodzenia) mówiła, że jak kobieta zrobi kupę, to nikt z tego atrakcji nie robi, tylko wyciera i tyle, często kobiety nawet nie wiedzą, że się to im zdarzyło. Ja jakoś przestałam się stresować, chcę mieć jak najmniej takich rzeczy w głowie, że muszę się "jakoś" zachowywać.
 
Magda no to teraz się pewnie będę zastanawiać, czy nie za późno... I tak źle i tak niedobrze hehhe a swoją drogą to umówiłam się na wt do tej fryzjerki, co polecałaś :)
 
Oj dziewczynki dziewczynki oczyscicie sie same teraz mozna chodzic podczas porodu i samo was w bolach przegoni do wc , a jak bedziecie lezec to i tak wczesniej pojdzie niz przy partych i to robia polozne tak ze nawet sie nie zorientujecie co i jak , kaza w pewnej chwili podniesc tylek wymienia podklady i wymyja . I niema zadnego smrodu przynajmniej ja nie pa,ietam .
 
Mamuśka no jeśli zrobisz za późno, to dopiero będzie lipa :) A jak w samochodzie Cię przyciśnie? Na początku miałam plan zrobienia lewatywy, ale tyle się nasłuchałam, że boję się kombinować. No i tak jak pisze smutnamama - pewnie same się oczyścimy, nie ma co się stresować :) Powodzenia życzę u fryzjera, tam jest właścicielka i taka młoda laska blond. Byłam i u jednej i u drugiej, ale wolę właścicielkę :)
 
No ja się na przykład nie oczyściłam sama :baffled: i moje " wydaliny " jednak mają zapach ...i go nie lubię .... ale dziś takie czasy że nikt nikogo nie zmusza , więc wcale nie trzeba się decydować na lewatywę :tak: przemyślcie sobie to , a jeśli rodzicie z mężusiem tak jak ja to może jego podpytajcie , choć pewnie usłyszycie to co ja że to wasza decyzja ... w sumie fizjologia , ale jakoś krępuje mnie taka sytuacja , może gdybym rodziła sama ? Ale mężusiowi nie chcę dostarczać aż takich atrakcji ;-) on jest taki kochany i romantyczny a tu ... kupa :eek: ale to moja opinia :-p



Obiecuję że to moja ostatnia opinia w tej " sprawie " bo aż mnie rwie ...ale obiecuje zero glutków , lewatyw itp ... przynajmniej dziś ;)
 
Ostatnia edycja:
Podsumowując Wasze kupowe tematy to myślę, że jak sie na dobre zacznie to będzie to ostatnia rzecz, o której pomyślcie.

Przed pierwszym porodem miałam mnóstwo dziwnych myśli: począwszy od świecenia kroczem i wszystkim innym na porodówce a skończywszy na kupie właśnie :) Generalnie nie jestem typem naturysty a jaknsie zaczęło to myślałam o tym, żeby się skończyło :) bylo mi totalnie obojętne kto mi tam zagląda :) i nawet z założonym cewnikiem, z gołym dupskiem (ah te szpitalne koszule) przewędrowalam z porodówki na blok operacyjny :)
 
reklama
Do góry