reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

ja właśnie skonczyłam pakować torbe, rano znalazłam brunatnego "zelko-glutka" na wkładce więc potwierdzam : czop istnieje!
Dzwoniłam do poloznej i uspokoila mnie ze rownie dobrze akcja moze sie zacząc za 3 tygodnie:confused2: ale ide konczyc prasowanie ciuszków na szczescie juz wszystko uprane

Szyszuniu w razie czego będe cie informowac sms ;-)
 
reklama
tiluchna własnie wpisalam mucus plug w googla i mi sniadanie sie cofnelo :eek: ale faktycznie znalazlam kilka ktore wygladaja jak ten moj, mysle ze to tez fragment bo byl wielkosci misia haribo a te na zdjeciach to niektore wielkieeee :szok:


aaaaaa ja nie chce jeszcze rodzic ja pitole niech moja mama najpierw do nas dotrze a to dopiero w przyszlym tygodniu :szok:
 
wicie że wstałam dzisiaj o 10... masakra, jak ja będę do dziecka wstawać :zawstydzona/y:

Tiluchna
, no ładne glutki nam tu pokazujesz, mnie też cofnęło, ale będę wiedzieć chociaż jak czop wygląda
Koriander, jeszcze żadna się nie rozpakowała, a Ty masz dzidzie donoszoną więc wiesz... trzymam kciuki!
Awunia, o jak mi się marzy taki kurs. Super miałaś pomysł!
 
Dziewczyny to ja może poruszę temat, który dawno temu już był...pamiętam, ze mamaktosia się wypowiadała na pewno. Chodzi mi o lewatywę przed porodem. W zasadzie większość szpitali tego już nie praktykuję, mój absolutnie nie, ale jednak tutaj chodzi o nasz komfort. Co myślicie o tej domowej jednorazowej?? Bo nie u każdej przed porodem występuje biegunka która oczyszcza organizm samoistnie??
 
Dziewczyny to ja może poruszę temat, który dawno temu już był...pamiętam, ze mamaktosia się wypowiadała na pewno. Chodzi mi o lewatywę przed porodem. W zasadzie większość szpitali tego już nie praktykuję, mój absolutnie nie, ale jednak tutaj chodzi o nasz komfort. Co myślicie o tej domowej jednorazowej?? Bo nie u każdej przed porodem występuje biegunka która oczyszcza organizm samoistnie??

mnie pytała położna czy chcę...a już miałam niezłe bóle ( tzn mi się wydawało że bolało...jak nie nadeszło najgorsze haha) i było mi wszystko jedno i czekałam własnie na tą rurke itp...a tu sie okazało że dostałam czopka...który mnie przeczyścił konkretnieeeeeeee..
 
ekhmm hehe no to narobilam widze :-p:-D:-D
nikogo nie zmuszalam i mowilam ze tylko dla odwaznych:-D

wiem ze wiele kobiet zastanawia sie jak to wlasciwie wyglada
jedno jest pewne - swoj glutek tak nie odrzuci jak cudze - to normalne ;-)

jest to jeden z objawow porodu .. a to cieszy:sorry:

hemoglobina mi poleciala.. mam 9,5 - wkurzylam sie bo na wlasne zyczenie, troszke zbagatelizowalam sprawe.. musze sie wziac za siebie bo grozi mi krwotok albo transfuzja podczas porodu - tak mnie dzisiaj polozna przywitala telefonem rano
wiec humorek nie bardzo:baffled:
 
reklama
mnie pytała położna czy chcę...a już miałam niezłe bóle ( tzn mi się wydawało że bolało...jak nie nadeszło najgorsze haha) i było mi wszystko jedno i czekałam własnie na tą rurke itp...a tu sie okazało że dostałam czopka...który mnie przeczyścił konkretnieeeeeeee..

a takiego czopka można kupić w aptece i samemu sobie w domu zaaplikować? To taki glicerynowy?
 
Do góry