reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Dziewczyny wpadłam na chwilę z ciekawości sprawdzić co tam na październikowych mamach ... a one się rozpakowywują ! o matko , coraz bardziej dociera do mnie że to już niedługo :szok: i wracają wspomnienia z sali porodowej :szok:
 
reklama
mamaktosia - tez mam juz cykora:-)zwiedzilam w weekend porodówkę i wygladała jak skrzyżowanie sali gimnastycznej z salą tortur:-)liny do wieszania się (nie dosłownego haha) przy parciu w pozycji wertykalnej, krzesło do parcia w kucki, piłki, drabinki, worki sako, materace - no milusio, czyściusio, położne uśmiechnięte - ale stresik jest:-):-)od ćwiczeń zaproponowanych w szkole rodzenia na wzmocnienie rzepony mam meeeeeega zakwasy więc coś czuję, że lekko nie będzie:-)
Dziewczyny niby po 28 tygodniu zapisuje sie ruchy dziecka (ilośc i godzinę), grunt by ich było razem 10 od godziny 9 do 21...prowadzicie taki dzienniczek?
 
Dziewczyny czy kupować teraz laktator?
Chce karmić piersią, ale wiadomo czasem będę musiała wyjść chociażby do lekarza/dentysty, wiec odciągnąć chyba trzeba, dwa czy takie mleko się zamraża czy tylko do lodówki w pojemnikach i na jak długo, i jak to grzać, w podgrzewaczu?
Zielona jestem
embarrassed.gif

Jakieś mnie takie dziwne pytania naszły i czuje się zagubiona
eek.gif
 
Ja nie zapisuję , z młodym też nic nie zapisywałam , chłopaki moje to się ruszają na okrągło , więc raczej chyba nie ma potrzeby , usg ciężko zrobić :-D raz synuś mało się ruszał to pojechałam na usg , było wszystko dobrze ale to było w 9 mc ciąży ...
 
Piękna - no ja polecam używałam przez rok , miałam avent , sprawdzałam też elektryka ale jakoś wolę ręczny , teraz kupiłam też taki malutki i prosty do szpitala chyba za 8 zł w aptece , w moim szpitalu jest psychoza naturalnego karmienia , więcdo laktatorów podchodzą średnio , mówią że twój laktator to twoje dziecko :-D w necie są takie tabelki ile można przechowywać mleczko , inaczej w lodówce , zamrażarce lodówki inaczej w chłodni takiej - 18 C inaczej zdrowe dzieci inaczej chore ... ja robiłam tak w lodówce 24 h w zwykłej zamrażarce max tydzień zgodnie z zasadą pierwsze weszło , pierwsze wyszło , mroziłam w pojemnikach avent i w jednorazowych woreczkach do pokarmu zapisując datę, a rozmrażałam w letniej wodzie max 40 C i mały żyje ;-)A przez pierwsze 2 mc w zamrażalce było tyle mleka że nie było miejsca na nic innego :-D
 
Zazdroszczę Wam dziewczyny takiego zapału do porządków itp., jaki dziś macie, ja się byczę cały dzień bo mnie pogoda dobija, zimno, leje, wieje i ciemno, że szok:no: Chyba mam dziś zły dzień, bo wszystko mnie denerwuje i dobija:-(
 
Baśka trzymam kciuki, żeby obyło się bez chirurga! Może u teściów uda Ci się trochę odpocząć!
mamaktosia ja na szczęście jako pierworódka nie mam wspomnień z sali porodowej, więc póki co to jestem dobrej myśli: "wchodzę, rodzę i wychodzę":D I się doczekać już nie mogę:)
Szyszunia ja właśnie też mam dylemat, ale kupię chyba taki ręczny, żeby nie wydawać nie wiadomo ile kasy, a nie wiadomo, czy się przyda
Ania ja jeszcze nie przekroczyłam 28 tyg i nie wiem...a jaka jest norma? 10 ruchów na godzinę???? :zawstydzona/y:
awunia no ja dziś mam naprawdę mega porządkowy dzień, a i tak mam wrażenie, że ciągle jest bałagan :p
 
reklama
MamUśKaaa88- 10 ruchów na cały dzień:-)u mnie Mała jest leniuchem, a moze jej położenie sprawia, ze mało ją czuję. Leży głową w dół więc kopie w górę:-)wczoraj na usg ssała palec - leniuszek obżartuszek mi rośnie. Ja kupiłam laktator Medeli - niech sobie będzie na wszelki wypadek:-)przecież nachomikować zapasów mleczka dla Małej trzeba:-)
 
Do góry